Jump to content

Προβλήματα Και Λύσεις Νέας Πλατφόρμας


FotisGt

Recommended Posts

Και κάτι άλλο, πολύ λιγότερο σημαντικό αλλά τώρα που γυρίζει το λέμε κι αυτό !!! :D :D

ίσως όχι τόσο σημαντικό αλλά λειτουργικά χρήσιμο.

Όταν κάνεις κλικ στο εικονίδιο των emoticons βγαίνει κάτω η μπάρα επιλογής αλλά.... τα πιο συνηθισμένα για να τα βρείς ή πρέπει να πατήσεις 5-6 φορές το βελάκι να πας δεξιά ή να ζητήσεις show all. :rolleyes::):buttrock::DB):(:blush::closedeyes::blink::wacko::thumbup::bowdown: Μήπως η σειρά με την οποία εμφανίζονται στην μπάρα επιλογής μπορεί να αλλάξει ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ψαχνω θεμετα των μελων ,και δεν μπορω να τα βρω,στο βρειτε το περιεχομε νο μου,βγαζει οπου εχει συμμετωχη το μελος και οχι τα θεματα του.Τι κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι δεν βγάζει πια την ώρα της τελευταίας δημισίευσης σε κάθε θέμα. βγάζει μόνο την ημ/νία. Σωστά; Αν ναι, ας το διορθώσετε και αυτό γιατί ήταν πολύ εύχρηστο να βλέπεις αν έχει νέα μηνύματα

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω θεμετα των μελων ,και δεν μπορω να τα βρω,στο βρειτε το περιεχομε νο μου,βγαζει οπου εχει συμμετωχη το μελος και οχι τα θεματα του.Τι κανω λαθος?

Υπάρχουν επιλογές στα αριστερά,κοίταξε τες.

νομίζω ότι δεν βγάζει πια την ώρα της τελευταίας δημισίευσης σε κάθε θέμα. βγάζει μόνο την ημ/νία. Σωστά; Αν ναι, ας το διορθώσετε και αυτό γιατί ήταν πολύ εύχρηστο να βλέπεις αν έχει νέα μηνύματα

Βγάζει ώρα κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

εννοώ στην πρώτη σελίδα του forum εκεί που έχει όλα τα θέματα...

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει νεα διμοσιευση σε μια κατηγορια στην ειδοποιηση που ερχεται το λινκ δεν σε παει πανω στο θεμα αλλα στην κεντρικη σελιδα του aquazone

και επισης το περιεχομενο του μυνηματος δεν διαβαζεται μονο τα λινκ καταλαβαινεις

πχ

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=

και το κειμενο ειναι ετσι

χαριζω γυαλα 160χ45χ70 με 8 τρυπες στον πατο

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.μπορει να εχω γινει κουραστικος αλλα δεν μπορω να ανεβασω φωτο.και την αναλυση που χαμηλωνω δεν ανεβαινουν.δοκιμασα να ανεβασω φωτο που ειχα ξαναανεβασει σε παλιες δημοσιευσεις που ειχαν ανεβει αλλα τωρα τιποτα.επισης δεν μπορω να κανω copy/paste απο το imageshack φωτο.ξερει κανεις τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλησπερα.μπορει να εχω γινει κουραστικος αλλα δεν μπορω να ανεβασω φωτο.και την αναλυση που χαμηλωνω δεν ανεβαινουν.δοκιμασα να ανεβασω φωτο που ειχα ξαναανεβασει σε παλιες δημοσιευσεις που ειχαν ανεβει αλλα τωρα τιποτα.επισης δεν μπορω να κανω copy/paste απο το imageshack φωτο.ξερει κανεις τι παιζει?

Προσπάθησε να διαγραψεις κάποιες παλιές φωτογραφίες , μπορεί να μην έχεις δικαίωμα για νέες βάση όγκου!

Link to comment
Share on other sites

Στα link που ποσταροντε, αν μπεις τα βγάζει διπλά (δηλαδή 2 νέες καρτέλες με το ίδιο περιεχόμενο)

Δεν είναι και τίποτα τραγικό αλλά για εσάς τους ιδικούς μπορεί να είναι μια εύκολη ρύθμιση για να μην γίνετε κουραστικό.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα με το λινκ στα email συνεχιζεται και σε βγαζει στην κεντρικη σελιδα του φορουμ μονο

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα με το λινκ στα email συνεχιζεται και σε βγαζει στην κεντρικη σελιδα του φορουμ μονο

Δεν το είχα προσέξει αυτό.

Εγώ αναφέρομε στα link που ποσταρει κάποιος μεσα σε κάποιο θέμα (οτιδήποτε) τα βγάζει διπλά.

Αν μπορείς δοκίμασε να ανοίξεις κάποιο link ....

ΠΧ http://www.liveaquaria.com/

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...