Jump to content

Συνάντηση Νοεμβρίου Θεσσαλονίκη


Aiolos

Recommended Posts

Σε μια βδομάδα....

Σάββατο 12 του μηνός και ώρα... κατά τις 5, ελάτε να μαζευτούμε στο γνωστό μέρος.... δεν είναι μυστικό !!! Cafe la scala.

Θα χαρούμε να δούμε και τα νέα μέλη του φόρουμ.... αλλά και τους παλιούς που όλο κάτι τους συμβαίνει τελευταία στιγμή !!! (καρφί για αρκετούς) :P

Τι θα λέγατε μάλιστα να οργανώσουμε και ένα είδος "παζαριού ανταλλαγών".... να φέρουμε ότι έχει ο καθένας από εμάς και που δεν το χρειάζεται, όπως: κάποιο εξάρτημα από ένα χαλασμένο φίλτρο.... μια φτερωτή από κυκλοφοριτή, και οτιδήποτε που θα μπορούσε να φανεί χρήσιμο σε κάποιο άλλο μέλος.

Να ξεκινήσουμε έτσι σιγά-σιγά μια ανταλλαγή "άχρηστων" για εμάς, αλλά ίσως χρήσιμα για κάποιους άλλους εξαρτήματα.

Σίγουρα μέσα στα ντουλάπια μας όλο και κάποια "περισσεύματα" θα έχουμε.

Την ιδέα την είχαμε συζητήσει παλιότερα με τον Ορέστη (salamander) και νομίζω ότι είναι καλή ώστε να υλοποιηθεί.

Έγινε επεξεργασία - Aiolos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλως εχοντον θα ειμαι εκει μετα απο πολυυυυυυυυυυυυ καιρο θα εξηγησω τους λογους, εαν καποιος θελει εχω φιλτρακι εσωτερικιο με μικρο καδο αλλα λιγο βιολογικο και λιγο ενδριακο βαμβακακι το χωραει 250 λιτ/ω ιδανικο για καραντινα η γεννηστρα και καμια 10 Indian almond leafs λογω αλλαγης σχεδιων που εχουν μεινει οποιος τα θελει σφυραει.

Εαν περισευει κανα μανιταρακι καμια χενια η κατι ευκολο γενικος το νεο μου ρεεφακι θα ειναι ετοιμο την επομενη βδομαδα για τους πρωτους κατοικους ( με το αναλογο αντιτιμο η και δωρεα δεν με χαλαει :) :))

Kυριε αιολε θλω να πιστευω οτι θα εχω παραλαβει το σκιμμερ μου με εχουν καθυστερηση απιστευτα για να σας το επιστρεψω και να σας πω δημοσια οτι σας ευχαριστω ξανα για την διευκοληνση

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν δουλεύω θα έρθω σίγουρα.Θα φέρω και διάφορα πραγματάκια που έχω τα οποία απλά κάθονται και ίσως κάποιου του φανούν χρήσιμα.

Έγινε επεξεργασία - salamander
Link to comment
Share on other sites

Καλως εχοντον θα ειμαι εκει μετα απο πολυυυυυυυυυυυυ καιρο θα εξηγησω τους λογους, εαν καποιος θελει εχω φιλτρακι εσωτερικιο με μικρο καδο αλλα λιγο βιολογικο και λιγο ενδριακο βαμβακακι το χωραει 250 λιτ/ω ιδανικο για καραντινα η γεννηστρα και καμια 10 Indian almond leafs λογω αλλαγης σχεδιων που εχουν μεινει οποιος τα θελει σφυραει.

Εαν περισευει κανα μανιταρακι καμια χενια η κατι ευκολο γενικος το νεο μου ρεεφακι θα ειναι ετοιμο την επομενη βδομαδα για τους πρωτους κατοικους ( με το αναλογο αντιτιμο η και δωρεα δεν με χαλαει :) :))

Kυριε αιολε θλω να πιστευω οτι θα εχω παραλαβει το σκιμμερ μου με εχουν καθυστερηση απιστευτα για να σας το επιστρεψω και να σας πω δημοσια οτι σας ευχαριστω ξανα για την διευκοληνση

Αν υποσχεθείς ενώπιον όλων ότι θα είσαι παρών στη συνάντηση... θα έχεις xenia !!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα ετοιμάσω μια σακούλα με διάφορα πραγματούδια....

Μερικά που θυμάμαι...

Φτερωτή για φίλτρο Tetra EX-600

Ένας απονιτροποιητής που είχα κερδίσει στο κοπή της πίτας....

4 BioStars της Rena.... (βιολογικό υλικό μεγάλης επιφανειακής κάλυψης)

........

Έγινε επεξεργασία - Aiolos
Link to comment
Share on other sites

Bεβαιως και θα ειμαι αλλωστε εχουμε να καθαρισουμε κατι λογαριασμουςμε τον κυριο klaz :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: (κατι corone kati pulse κατι τετοια )

Link to comment
Share on other sites

παιδια σορρυ,αλλα η γυναικα μου εχει προγραμματισμενο γαμο μιας φιλης της εκτος θεσσαλονικης,και θα με τρεχει μαζι της.....δυστυχως για μενα.

ΥΓ.papas,η μπυριτσα παει για τον επομενο μηνα,οτι θελεις να ρωτησεις,ρωτα τον αιολο και τα αλλα αλμυρα παιδια που θα βρισκονται εκει...

Link to comment
Share on other sites

Θα κοιτάξω να έρθω και γω μια βόλτα να κάνω και μια σακουλίτσα.Αν δεν πέσει παντόφλα.

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι και γω εκεί και θα φέρω και μερικα anetone helena αν υπάρχει κανένας που να θέλει.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ εγω σαν νεος θα ερθω μπασ και μαθω τιποτα

αχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

ε τι να μάθεις...... να το φλιτζάνι του καφέ λέμε το πως θα πάει το ενυδρείο μας, σε πόσα τέρμινα θα κάνουμε αλλαγή... και τέτοια !!!! :bigemo_harabe_net-74:

Φυσικά και σε περιμένουμε να έρθεις.

Link to comment
Share on other sites

Λεω να ερθω και εγω............... :bigemo_harabe_net-69:

άντε.... μόνο λόγια είσαι !!!!

Link to comment
Share on other sites

μπορει να καθυστερισω λιγο αλλα κι εγω θα μαι εκει

Link to comment
Share on other sites

ε τι να μάθεις...... να το φλιτζάνι του καφέ λέμε το πως θα πάει το ενυδρείο μας, σε πόσα τέρμινα θα κάνουμε αλλαγή... και τέτοια !!!! :bigemo_harabe_net-74:

Φυσικά και σε περιμένουμε να έρθεις.

:band:

Link to comment
Share on other sites

θα είμαι και εγω εκεί

οποιος θέλει moss να μου πει να του φερω

επίσης και τα red eye puffer

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

αντε να μαζευονται οι πιρανχοπλικτοι...θα ειμαι και εγω εκει!!!!

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...