Jump to content

Συνάντηση Νοεμβρίου Θεσσαλονίκη


Aiolos

Recommended Posts

σε αυτο που μουδωσες το θα γινω μικρος υφαλος καποτε :) , δεν καιγομε να την βαλω απλα νομιζω μας πιανουν λιγο εδω και στην συζητηση απανω ο φιλος kokkinosk ενδιαφερθηκε μια που θα ανεβη γερμανια αν θελω να φερει ,

κωστα σου στελνω μια φωτο μπας και ξερεις τι ειναι αυτο που ξεφυτρωσε στον βραχο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολύ ωραία παιδιά , άντε τον άλλον μήνα να μαζέψουμε και περισσότερα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεσαι απαραιτητα γιουβι στο αλμυρο.κατα την γνωμη μου δεν χρειαζεται.

Link to comment
Share on other sites

δεν σκεφτομαι να την βαλω η συζητηση το φερε, αντε και τον επομενο μηνα να μεγαλωσει η παρεα

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα θα ελεγα και εγω ηρθα πρωτη φορα στην παρεα σας και σιγουρα θα ερθω και την αλλη φορα γιατι εκτος απο το οτι εμαθα πολλα πραγματα σαν νεος στο αθλημα , ηταν και πολυ γουρλιδικη η συναντηση

Μολις γυρισα σπιτι ετοιμαστικα να βαλω το moss και κατι κλαδεματα που μου δωσατε και τι να δω.........

http://imageshack.us/photo/my-images/269/020onn.jpg/ εγινα μπαμπαςςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites

Να τα χαίρεσαι !!!,,, αλλά να έρθεις και την επόμενη φορά όμως και όχι όταν θα είναι να γίνεις παππούς :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Να τα χαίρεσαι !!!,,, αλλά να έρθεις και την επόμενη φορά όμως και όχι όταν θα είναι να γίνεις παππούς :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: ειδεσ μολισ πηρα την γεννηστρα την χρειαστικα στα καπακια ευχαριστω

Έγινε επεξεργασία - NAZERAKIS
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία παρέα και πολύ ωραία πιρανχοσυζήτηση!!!!!

οντως την καταευχαριστιθηκα....

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς προέκυψε κατι επείγον, και γι'αυτο δεν κατάφερα να έρθω. :( Κριμα, και το περιμένα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...