Jump to content

2500Lt Reef By Polychronakis Nikos


POLYCHRONAKIS NIKOS

Recommended Posts

Το κατεβάζει ο γερανός; Δεχομαι πως ειναι βαρή αλλά γερανός; και που το κατεβάζει;

4 ατομα ουτε να το σπροξουμε δεν καταφερναμε!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

4 ατομα ουτε να το σπροξουμε δεν καταφερναμε!

Ακόμα το σπροχνετε........

Άντε θα σκάσουμε και μεις από δω μεριά.

Link to comment
Share on other sites

ανεβασε τες νικο πχ σε photobucket,μικρυνετε τες καΙ σηκωσε τες εδω καλε μου φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Για ακόμα πιο γρήγορα κανε ένα νέο nick name και ανεβασετες εμείς θα καταλάβουμε ποιανού θα είναι οι φωτό. Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Να πω κάτι καλύτερο εγώ;Γιατί να μη χωράνε και άλλες φωτογραφίες;Πάντως στη διαδικασία να τις ανεβάζω αλλού και μετά να τις μικρύνω και μετά να τις ξαναβάζω δε μπαίνω.Και να πω και το άλλο,δεν είναι και τόσες πολλές οι ήδη υπάρχοντες.Αν μπορούν οι διαχειριστές ας δουν αυτό το θέμα,διότι το photo bucket δεν είναι λύση κατά τη γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σκέφτομαι ότι τους επόμενους μήνες θα ανεβάσω 100 περίπου φωτογραφίες.Ας μου σβήσει κάποιος συντονιστής 100 παλιές και όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

νικο γιατι δεν φτιαχνεις την προσωπικη σου γκαλερι?

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showuser=19240

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

Ti να πω απαραδεκτο.! Δεν γινεται κυριε Νικο να μας βαζεις στην πριζα ετσι πρωινιατικα..Δεν χωρανε πολλες λεξεις σε αυτο το υπερθεαμα... ειναι Φ α ν τ α σ τ ι κ ο .!!!!

Link to comment
Share on other sites

BRAVOOOOO!!!!

Ένα αριστούργημα, Συγχαρητήρια για για την τόσο προσεγμένη κατασκευή που δημιουργησες.

Δεν μπορω να φανταστώ τι μανίκι τραβιξεις για να τα στησεις βράχια κοραλια σε αυτη την διάταξη ,

αλλα είμαι συγουρος θα μας πεις.... Έτσι; (αν περιγράφεται με λόγια )

Καλη συνέχεια και καλη δύναμη σου εύχομαι

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ Βασικά πρέπει να πας όλο το ενυδρείο λίγο πιο δεξιά και να μετατοπίσεις όλα τα βράχια λίγο πιο αριστερά και πιο πίσω ... :bigemo_harabe_net-74:

Καλά τι να λεμέ τώρα !!!! Ένα ζωντανό κομμάτι υφάλου !!! Μπράβο Νίκο.

Όταν αναπτυχθούν ακόμη πιο πολύ όλα αυτά τα κοράλλια, θα γίνει ακόμη πιο ωραίο.

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρουμε τα βουνά σε λίγο....καταπληκτική δουλειά και αγάπη για το χόμπι που φαίνεται στο ενυδρείο σου...ολα τα ζωντανά φαίνονται χαρούμενα απο το χώρο,περιβάλλον που τους πρόσφερες,και μια ερώτηση τα clam σου γεννάνε?

Link to comment
Share on other sites

η αγαπη σου για τον υφαλο ειναι κατι που δεν κρυβεται...

πραγματικα ειναι ενα στολιδι το ενυδρειο σου Νικο

τα ζωντανα σου οχι απλα εχουν την ψευδεσηση οτι ειναι σε υφαλο

αλλα οτι βρισκονται σε πραγματικο υφαλο!!!

ενα μεγαλο μπραβο σου για ολο τον αγωνα που εκανες να φτιαξεις αυτο το υπεροχο ενυδρειο να θαυμαζουμε εμεις και να το απολαβανεις

εσυ!

ΥΓ. ενα απο τα καλυτερα ενυδρεια στην ελλαδα για εμενα τα εχεται εσυ και ο Λαρρης ο ενας κρητη και ο αλλος κοζανη μημπως ο πειραιας που μενω εγω να τον ονομασω κειραια :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω λογια απλα τελειο!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χάλια, αίσχος! Τι κακάσχημο ενυδρείο! Και αυτός ο λευκόστερνος δεν βλέπετε...

Έχω πρασινήσει από την ζήλεια...

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε νικο!

κουκλα!

φοβερες διαστασεις,πολυ ωραιο στησιμο το οποιο με τον καιρο που θα μεγαλωνουν τα κοραλια θα δειξει ακομα περισσοτερο!

απο τα καλυτερα οντως!

να σε ρωτωσω....τα βραχια αριστερα στο πλαι κ στην υπερχειληση ειναι κολλημενα με σιλικονη στο τζαμι?

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα ρε φιλε... αλλα λιγο πιο σταθερό χερι βρε αδερφε μου...... μας χαλας την εικονα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα ρε Νικο, αλλα τον βατηρα δεν ειδα πουθενα!

Περα απο την πλακα να το χαιρεσαι κουζουλε, οπως και να το κανουμε τα λιτρα κανουν την διαφορα!

Δεν τολμαω να ρωτισω περι βατ και εξοδα αλλα αν και του γλυκου φανταζομε πως αυτες οι παραλληλες πετρες που εχεις σαν γεφυρες με τον καιρο θα εξαφανιστουν μια που θα καλυφθούν απο τα διαφορα κοραλλια γιατι η αληθεια ειναι πως λιγο μου ξενίζουν λιγο στο ολο συνολο, δηλαδη αυτο που θελω να πω ειναι πως χανει την φυσικοτητα του ολου συνολου, φαινεται το ανθρωπινο χερι. Προς θεου μηνμε παρεξηγησεις, δεν ειναι πως δεν εκτιμω τον κοπο σου απλα εκραζω την πρωτη εικονα που εισέπραξα βλεποντας το βιντεο.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικό αριστούργημα φίλε μου να το χαίρεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...