Jump to content

Κοπή Πίτας Aquazone Για Το 2012 (Αθηνα)


TAN

Recommended Posts

ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ AQUAZONE 2012

Σας περιμένουμε την Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2012 και ώρα 18.00 στο Cafe Olympico για την κοπή πίτας του Aquazone για το 2012!!!



Ελπίζουμε να σας δούμε από κοντά και σας υποσχόμαστε ένα απόγευμα γεμάτο εκπλήξεις και πολλά ΔΩΡΑ!!!

Δωροθέτες της εκδήλωσης είναι τα κάτωθι καταστήματα με τα εξης δωρα, που τα ευχαριστούμε πολύ για την συνεισφορά τους προς όλους εσάς.

Aβυσσος : 2 δωροεπιταγές 30e / 1 μπλουζακι αξιας 30 ?

Ζωοφιλια Περιστερι : 1 δωροεπιταγη 60e

Υδατινος Κοσμος : 10 εκπτωτικα κουπονια 25% για αγορες εως 30e προιοντων kent,omega one,ruto frozen food

Ωκεανος : 10 εκπτωτικα κουπονια 25% για αγορες εως 30e προιοντων kent,omega one,ruto frozen food

Aquaplant :1 DIY ενυδρειο κατασκευης 1.20x60x60

Aquario.gr : 5 δωροεπιταγές 20e

Αnimal station : 1 Ενυδρειο aquael nano reef 30L / 1 Ενυδρειο aquael Multikani (external filter)/5 Δωροεπιταγες αξιας 20e για αγορές ενυδρειακων προϊόντων.

Προιοντα των εταιριων Tetra,Omega one,Beafur συνολικης αξιας 600e.

CosmoΖοο : 1 Ενυδρειο Wave riviera posidonia 60cm / 1 Ενυδρειο aquael econoline pap 40 / 1 orca corstact /1 uv για φιλτρα εσωτερικα ή για εξωτερικα / 1 aquarium munster sea salt

Discus Fish : 1 ενυδρειο aquael econoline pap 40 / 5 εκπτωτικα κουπονια20%

House of led:2 δωροεπιταγές αξιας 30e για αγορές από το κατάστημα / 2 εκπτωτικα κουπονια30% για αγορές από το κατάστημα

My.Aquarium gr : 1 DIY ενυδρειο κατασκευης 60x60x40

PAP.KO. IKS-AQUA Hellas : 1 IKS υπολογιστή μαζί με τα module μέτρησης redox και θερμοκρασίας /5 Δωροεπιταγες 25e για αγορά από το κατάστημα

/5 Δωροεπιταγες 50e για αγορά από το κατάστημα

PhotoPlaza : 10 συλλεκτικές κούπες Aquazone

Water INN : 10 εκπτωτικα κουπονια 25% για αγορές απο το κατάστημα.....



The Aquazone Team

ΤΟΠΟΣ : Cafe Olympico

ΩΡΑ : 18:00

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ : Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας, Μικρολίμανο

ΤΗΛΕΦΩΝΟ : 210-4834774, 210-4834718

map-gr.jpg

Στην καφετέρια μπορείτε να φτάσετε σχεδόν με όλα τα Μέσα Μαζικής Μεταφοράς καθώς επίσης και οδικώς από Αττική Οδό συνδυαζόμενη με εθνική ή Βάρης-Κορωπίου συνδυαζόμενη με παραλιακή.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 101
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έλα να μαζευόμαστε σιγά σιγά να δώσουμε ένα βροντερό παρών στην κοπή της πίτας μας.....

Εγώ,παρών

Link to comment
Share on other sites

Θα τα πούμε απο κοντά αυτη τη μέρα ....... μου έχετε λείψει όλοι !!!

Link to comment
Share on other sites

Οσοι πιστοι προσελθετε,και θα χαρουμε πολυ να δουμε και φιλους απο τα παλια..............και πολυ παλια.......

Οτι θα περασουμε ωραια ειναι δεδομενο.Ετσι γινεται καθε χρονο.

ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ!!!!! :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθησω να ερθω .

Θα κοιταξω μπας και φερω τι κορη μου μαζι γιατι εχει μπερδεψει το olympico με τον Ολυμπιακο .... να της δειξω το Ναο για να μπορεσει να βαλει τα πραματα σε μια σειρα .....

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθησω να ερθω .

Θα κοιταξω μπας και φερω τι κορη μου μαζι γιατι εχει μπερδεψει το olympico με τον Ολυμπιακο .... να της δειξω το Ναο για να μπορεσει να βαλει τα πραματα σε μια σειρα .....

Εσυ θα ερθεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα δώρα θα είναι πολλά μιας και τα περισσότερα καταστήματα που συμμετέχουν στο Aquazone ανταποκρίθηκαν θετικά στο κάλεσμα μας και τα ευχαριστούμε πολύ...

• ΑΒΥΣΣΟΣ, • Animal station, • AZORES, • aquario Aquaplant • CosmoZoo, • Discus.gr, • houseofled.gr, • DISCUS FISH, • ΖΩΟΦΙΛΙΑ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, • ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ, • myaquarium, • PAP.KO. IKS-AQUA Hellas, • petcumulus, • PhotoPlaza, • WATER INN, • ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ, • ΩΚΕΑΝΟΣ,

Σύντομα θα αναρτηθεί και αναλυτική λίστα των δώρων που θα κληρώσουμε..

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθησω να ερθω!

Link to comment
Share on other sites

Ευκαιρία να ξαναβρεθούμε

Σωστα.Να πουμε και καμια ιστορια για ψαρεμα ορτυκιου με ψαροτουφεκο :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Εγω δυστυχώς δεν θα μπορω θα εχω γαμο.ελπιζω να περασετε καλα.και ενα κομματι πιτα για μενα.μην την φατε ολη.

Καλη ψαρια να εχετε.

Link to comment
Share on other sites

Σωστα.Να πουμε και καμια ιστορια για ψαρεμα ορτυκιου με ψαροτουφεκο :hysterical:

να φέρω ψαρεντουφεκο?

κρατάει ορτύκια εκεί κάτω?

:bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

i am in!! :ballistic:

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που εμείς από μακριά δυσκολευόμαστε να παρευρεθούμε! Να είστε όλη καλά! Και του χρόνου!

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδες εγω δεν ξερω κανεναν σας αλλα θα προσπαθησω να ερθω.!!!

Κι εγώ δεν ξέρω κανέναν αλλά θα προσπαθήσω να έρθω για να σας γνωρίσω...

Για πείτε τρόπους να έρθουμε με τα μέσα...Εγώ μένω Αμπελόκηπους αλλά φαντάζομαι θα υπάρχουν και άλλοι από τα περίχωρα (κέντρο κλπ)...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν ξέρω κανέναν αλλά θα προσπαθήσω να έρθω για να σας γνωρίσω...

Για πείτε τρόπους να έρθουμε με τα μέσα...Εγώ μένω Αμπελόκηπους αλλά φαντάζομαι θα υπάρχουν και άλλοι από τα περίχωρα (κέντρο κλπ)...

ριξε μια ματια εδω και θα κατατοπιστεις....

Link to comment
Share on other sites

Εαν θελει κανεις μωρα απο labido να μου στειλει ενα πμ να φερω μαζι μου στη πιτα

(δωρεαν)

Μονο να παρακαλεσω εαν τα ζητησει καποιος να ειναι και εκει για να τα παραλαβει ( ειναι κριμα να φανε ταλαιπωρια τα ζωντανα )

Link to comment
Share on other sites

Για πάμε και οι υπόλοιποι!!!Θα περάσουμε SUPER!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...