Jump to content

Κοπή Πίτας Aquazone Για Το 2012 (Αθηνα)


TAN

Recommended Posts

Περάσαμε καλά, και του χρόνου.Να ευχαριστήσουμε την ομάδα του forum που οργάνωσε την όλη εκδηλωση.Ευχαριστήρια στα καραστήματα που έδωσαν προιόντα τους για την κλήρωση

Έγινε επεξεργασία - ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 101
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πολυ ομορφα ολα! πλουσια δωρα και ευχαριστο κλιμα μεταξυ των μελων, πολυ ορεξη για χαβαλε και ενυδρειακη κουβεντα παντα τετοια παιδια :bigemo_harabe_net-100:

και του χρονου!

Link to comment
Share on other sites

Και του χρόνου να μαστε καλα .

Ευχαριστώ

Υγ ο μεγάλος χαμένος της βραδιάς ήταν ο Απόστολος (navy) ήθελε ένα ενυδρειο για να το κάνει ρίφ αλλα δεν έκατσε :P

Εγώ ομορφάντρααααααααααααααααα μου είμαι δυό φορές τυχερός αφού μου έτυχε το φλουρί αλλά και στο ότι ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΑ ΚΑΤΙ .. :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-145: που θα με ανάγκαζε να ξαναμπώ στο χόμπυ....

Μετά απο 35 χρόνια προυπηρεσίας έχω συμπληρώσει το δικαίωμα για να παρω σύνταξη .. :bigemo_harabe_net-101:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ομορφάντρααααααααααααααααα μου είμαι δυό φορές τυχερός αφού μου έτυχε το φλουρί αλλά και στο ότι ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΑ ΚΑΤΙ .. :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-145: που θα με ανάγκαζε να ξαναμπώ στο χόμπυ....

Μετά απο 35 χρόνια προυπηρεσίας έχω συμπληρώσει το δικαίωμα για να παρω σύνταξη .. :bigemo_harabe_net-101:

Τοτε να δωσουμε κατι ...... για να ξανα ξεκινησεις....

(φραγκακια , και τσιγκουδια απο μενα :) )

Link to comment
Share on other sites

Λαμία;

Από εκεί είσαι;

Οχι δεν ειμαι απο κει, εχω εναν πολυ καλο μου φιλο που μενει απο κει, βασικα μενει σε ενα χωριο πριν την Λαμια, στο Μωλο! :D

Link to comment
Share on other sites

και φέτος όπως κάθε χρονιά περάσαμε τέλεια!!!ας μη μιλήσω για του χρόνου καθώς πέφτει μακρυά.ελπίΖω σε κάθε μας μηνιαία συνάντηση, να είμαστε τόσοι και περισσότεροι,και να περνάμε πάντα καλά!!!

(Panos1990 δε σου έτυχε φλουρί,το κομμάτι σου το έφαγε ο Mr_Ζοο :bigemo_harabe_net-74: )

Μερικές φωτογραφίες από τη μεγάλη παρέα μας!

:bigemo_harabe_net-146:

P2197355.jpg

P2197358.jpg

P2197359.jpg

P2197360.jpg

P2197356s.jpg

P2197361.jpg

P2197362.jpg

P2197363.jpg

P2197366.jpg

P2197367.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ενα πολυ μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια για την τελεια διοργανωση.Περασαμε απλως τελεια.

Υ.Σ-ΚΥΡΙΕ φωτογραφε εμενα οι φωτογραφιες με αδικουν...με δειχνουν ωπος ειμαι :D

Link to comment
Share on other sites

Aν και φετος λογο ασθενειας δεν καταφερα να παρεβρεθω απ΄ οσο βλεπω και διαβαζω μια χαρα περασατε!!! :)

Και του χρονου παιδια!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

θα σχολιασω λιγα και καλα...

α) Πανο δεν εφαγα το κομματι σου....κανω διαιτα :bigemo_harabe_net-74:

β)Φωτη την απαντιση την πηραμε (για το αν πρεπει να αλλαξω μηχανη).....και μηχανη και χερια πρεπει να αλλαξω :ph34r:

γ)john...0_o για τις φωτο που τραβηξα εγω θα σου πω οτι αυτη ειναι το ωραιο,να αποτυπωνεις το ειδωλο οπως ακριβως ειναι....γι αυτες που σε εβγαλε ο Φωτης θα πω,τι να πω....το λεει στην υπογραφη μου...

Και του χρονου παιδια να ειμαστε παντα καλα....Στα καλυτερα που ερχοντε

Link to comment
Share on other sites

και του χρονου παιδια ελπιζω να ειμαι και εγω. χαμος εγινε μπραβο σας

Link to comment
Share on other sites

Και του χρονου παιδια να ειμαστε καλα να ξανακοψουμε την πιτα μας! Μπραβο σε οσους δουλεψαν και μας προσφεραν την υπεροχη βραδια!

Link to comment
Share on other sites

Και του χρόνου να είμαστε καλά !!!

Πάντα τέτοια !!!

Ευχαριστούμε πολύ τους ανθρώπους που έτρεξαν για να απολαύσουμε εμείς τις ευχάριστες στιγμές που περάσαμε !!!

Link to comment
Share on other sites

και του χρονου να περασουμε τοσο καλα οπως φετος με πιο πολλους ακομα φιλους μπραβω σε ολα τα παιδια που εκαναν αυτη τη βραδια φανταστικη

να εχουμε καλη συνεχεια στο χομπι μας .περασα φανταστικα οπως καθε φορα και ευχομαι σε ολους (και τα ψαρακια μας )καλη χρονια.

:bigemo_harabe_net-113::bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-113::bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-113::bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-113::bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-113::bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-113::bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-113::bigemo_harabe_net-146::bigemo_harabe_net-113:

Link to comment
Share on other sites

Αν κρινω απο τις φωτο που ειδα, το κωπη το πιτα πηγε πολυ καλα φετος! Ειδα πολλα παλια προσωπα αλλα και πολλα νεα,μπραβο σε ολους παιδια και του χρονου περισσοτεροι!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά βλέπω ότι περάσατε!

Ζηλεύω..

Κύριε Zoo οι φώτο μιλάνε από μόνες τους, σε πιάσανε επαφτοφώρο ! :rasp:

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα το παιδι αρρωστο και δεν καταφερα να ερθω.

ελπιζω του χρονου να μπορεσω...

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ σε όλους!!

Κριμα που βρισκόμουν εξωτερικό και ελειπα απο τη μαζωξη.... υποσχομαι να ειμαι παρόν στην επόμενη!!

Link to comment
Share on other sites

και του χρονου με υγεια, περασαμε πολυ ωραια ,να εισται ολη καλα και παντα τετοια.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...