Jump to content

Συνάντηση Μαρτίου 2012


nikoloutso

Recommended Posts

Ρε μάγκες τις μέρες που έχει αγώνα είναι άκυρο να κάνουμε ψαρό συνάντηση παρέα με τις αφίσες του Ολυμπιακού και όλα τα μόνιτορ να δείχνουν το ματς μαζί με τίγκα Ολυμπιακούς.

Είμαι άνετος άνθρωπος (Βαζελος) αλλά δεν νομίζω να σας άρεσε (εσάς από τον Πειραιά) να κάναμε τις συναντήσεις στην μπυραρία δίπλα στην 13 , ιδικά όταν έχει παιχνίδι.

Και τέλος οι τιμές της συγκεκριμένης καφετέριας είναι διαστημικές για την εποχή μας….. και είναι στην άκρη του λεκανοπεδίου ,που σημαίνει ότι δεν μοιράζουμε δίκαια την απόσταση.

Καλά να περάσετε παντός …… και με την νίκη χαχαχα.

:drunk:

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες τις μέρες που έχει αγώνα είναι άκυρο να κάνουμε ψαρό συνάντηση παρέα με τις αφίσες του Ολυμπιακού και όλα τα μόνιτορ να δείχνουν το ματς μαζί με τίγκα Ολυμπιακούς.

Είμαι άνετος άνθρωπος (Βαζελος)κανεις δεν ειναι τελειος ρε :hysterical: αλλά δεν νομίζω να σας άρεσε (εσάς από τον Πειραιά) να κάναμε τις συναντήσεις στην μπυραρία δίπλα στην 13 , ιδικά όταν έχει παιχνίδι.

Και τέλος οι τιμές της συγκεκριμένης καφετέριας είναι διαστημικές για την εποχή μας….. και είναι στην άκρη του λεκανοπεδίου ,που σημαίνει ότι δεν μοιράζουμε δίκαια την απόσταση.

Καλά να περάσετε παντός …… και με την νίκη χαχαχα.

:drunk:

Ελα και θα φερω τα ορτυκια :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ελα και θα φερω τα ορτυκια :hysterical:

Έτσι μου υποσχέθηκες και την άλλη φορά και έψαχνα με τον φακό και το ψαρεντουφεκο ,…… ψεύτη!

Και τελικά αυτόν τον καράφλα με το κύπελλο είδα που έριχνε τα πέναλτι με την ιδία φάτσα 6 χρόνια…. :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Έτσι μου υποσχέθηκες και την άλλη φορά και έψαχνα με τον φακό και το ψαρεντουφεκο ,…… ψεύτη!

Και τελικά αυτόν τον καράφλα με το κύπελλο είδα που έριχνε τα πέναλτι με την ιδία φάτσα 6 χρόνια…. :hysterical:

:hysterical: :hysterical:

ελα θα επανορθωσω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι στο ολυμπικο και δεν είναι κανείς εδώ άλλαξε κάτι;;;

Προχωρα στο βαθος του μαγαζιου.Και καποιος να μην ειναι τωρα ανεμενε

Link to comment
Share on other sites

Για ενημερωστε κι εμας που εν τελη δυστηχώς - ευτυχως δουλευαμε την ωρα της συναντησης.....

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια περάσαμε κι απόψε!!!Φωτογραφίες αύριο...

. :bigemo_harabe_net-101:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μας συγχωρείται αλλά υπήρξε τεχνικό πρόβλημα....θα ανέβουν οι φωτό σύντομα

Link to comment
Share on other sites

Και αφού τις ζήτησε ο λαός....ιδού

Για να θυμηθούν όσοι ήρθαν και για να ζηλέψουν όσοι το έχασαν

P3107459.jpg

P3107458.jpg

P3107457.jpg

P3107456.jpg

P3107455.jpg

P3107454.jpg

P3107453.jpg

P3107452.jpg

Και εις άλλα,με υγεία

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω στην επόμενη να μη δουλευω!!!

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...