Jump to content

New Malawi 1.80*60*65


koulos

Recommended Posts

Μια χαρα εγινε.....εαν θέλεις βάλε τις βαλισνεριες δεξια και αριστερά στις ακρες γιατι αν τις αφησουν τα labido να μεγαλώσουν θα κρύψουν το ενυδρειο!

Και σου τονίζω προσοχή στα ταϊσματα...να τσεκάρεις τις τιμές του ενυδρείου!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια χαρα εγινε.....εαν θέλεις βάλε τις βαλισνεριες δεξια και αριστερά στις ακρες γιατι αν τις αφησουν τα labido να μεγαλώσουν θα κρύψουν το ενυδρειο!

Και σου τονίζω προσοχή στα ταϊσματα...να τσεκάρεις τις τιμές του ενυδρείου!

ευχαριστώ πολύ

συνεχίζουν τα μηδενικά στις μετρήσεις οι οποιες είναι καθημερινές. αλλα το τάισμα που γίνετε είναι πολύ λίγο και πολύ συγκρατημένο.

το σκέφτηκα και εγώ για τις βαλισνεριες αλλα εκτος του ότι βλέπω να μην επιβιώνουν σκέφτομαι αφού μεγαλώσουν λίγο να μεταφερθούν στα κενά αριστερά δεξιά και πίσω από τις πέτρες.

ξέχασα να αναφέρω ότι τα labido σήμερα έφαγαν από το χέρι μου.... μου φάνηκε πολύ περίεργο αλλα μάλλον θα έγινε γιατί η νηστεία τον προηγούμενον ημερών τους έκατσε βαριά...

Έγινε επεξεργασία - koulos
Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφο εγινε!πιστευω μολις μπουν ολοι οι κατοικοι το αποτελεσμα θα ειναι πολυ εντυπωσιακο!τις βαλισνεριες καλυτερα βαλ'τες απο τωρα πισω δεξια και αριστερα καταρχην για να μην τις ταλαιπωρείς και 2ον να μην χαλασεις τυχόν φωλιες ή διαδρομους θα εχουν φτιαξει μεχρι τοτε τα ψαρια σου!αν ειναι εκει πριν μπουν ολα τα ψαρια υπαρχουν πιο πολλες πιθανοτητες να μην τις ξεριζοσουν!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...