Jump to content

Το Πρωτο Μου Ενυδρειο! Diy Plexiglass 440Lt


mike78

Recommended Posts

Να πω και γω ένα μεγάλο μπράβο στον Μιχάλη γιατι είναι απο τους λίγους που έχουν επειχηρηση να κάνουν ένα ενυδρειο απο πλεξι και πάνω απο όλα για το τόσο όμορφο αποτέλεσμα τόσο για το ενυδρειο καθώς και τις υπόλοιπες κατασκευές.Και απο όσο ξερω είναι το πρώτο του ενυδρειο αλλα ένα δίπλα μπράβο!!

ευχαριστω αγορινα, χαιρομαι που σ' αρεσει οποτε βρεθεις στην περιοχη και θες να το δεις κι απο κοντα το εχεις το τηλεφωνο μου...

Link to comment
Share on other sites

πριν καν κατασκευασω αυτο το ενυδρειο ηξερα τι ψαρια θελω να του βαλω μεσα, σημερα συμπληρωσα το ροστερ μου με τα δυο τελευταια και η ομαδα ειναι κομπλε!

post-48211-0-23079500-1334006751_thumb.jpg

post-48211-0-56964400-1334006789_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

μπραβω φιλεμου να τα χαιρεσαι καλοδουλευτο και καλοταξιδο χε χε

Link to comment
Share on other sites

Ωριαος Mike, τρελο ενυδρειο, πολυ μπροστα!!

(Βγηκα απο τον ταφο σε αυτο το φορουμ!)

Link to comment
Share on other sites

Ωριαος Mike, τρελο ενυδρειο, πολυ μπροστα!!

(Βγηκα απο τον ταφο σε αυτο το φορουμ!)

το ξερω οτι ειμαι ωραιος! αντε τωρα που βγηκες απο τον ταφο να ξαναστησουμε το ενυδρειο σου σιγα - σιγα!

Πόσο σου στοίχησαν τα τζάμια για την γυάλα?

δες μια σελιδα πιο πισω φιλε, γραφω αναλυτικα τιμες ανα τετραγωνικο αναλογα με το παχος του υλικου, υπαρχουν παντως πολλες εταιρειες στο χωρο και οι τιμες διαφερουν (το ιδιο φυσικα και οι ποιοτητες)

Έγινε επεξεργασία - mike78
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

πως λεγεται το διαλυμμα που χρησημοποιησες για τη συγκολληση;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

ψαρωσα με την υπερχηληση!

Link to comment
Share on other sites

καταπληκτικη δουλεια,,,χιλια μπραβο,,,,η υπερχειληση απιστευτη,,,,εγω που δεν τα παω καλα με τις γρατζουνιες δεν ειμαι για πλεξι!!! παντως πολυ ενδιαφερον η κατασκευη σου,,,,να το χαιρεσαι,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 5 years later...

Καλησπέρα! Διάβασα για το πλεξιγκλάς ενυδρείο σου και ενθουσιάστηκα!!! λόγω του ότι δεν βρήκα το ενυδρείο που έψαχνα, έχω μπει στη διαδικασία να κάνω Ένα diy! και θα με ενδιέφερε αν μπορούσες να με βοηθήσεις για τον τρόπο κωλύματος, γενικάμε ενδιαφέρουν οι γνώσεις σου πάνω στο θέμα! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων 

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος Ελπίδα έγραψε:

Καλησπέρα! Διάβασα για το πλεξιγκλάς ενυδρείο σου και ενθουσιάστηκα!!! λόγω του ότι δεν βρήκα το ενυδρείο που έψαχνα, έχω μπει στη διαδικασία να κάνω Ένα diy! και θα με ενδιέφερε αν μπορούσες να με βοηθήσεις για τον τρόπο κωλύματος, γενικάμε ενδιαφέρουν οι γνώσεις σου πάνω στο θέμα! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ εκ των προτέρων 

To τελευταίο ποστ ηταν το  2012.....αν θελεις, άνοιξε ενα  δικο σου θεμα και θα βρεις τις απαντήσεις.

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...