Jump to content

Λευκοστερνος Με Ικ


Recommended Posts

Το ψαρι πηγαινα κ το εβλεπα επι μια βδομαδα μερα παρα μερα. Ηταν σε ενα μικρο ενυδρειο αδειο,οποτε και δε μπορουσα να καταλαβω αν εχει προβλημα,οπως κ ο πετσοπας.

Το ψαρι εχθες το πηγα πισω,το πηρε χωρος δευτερη κουβεντα ο πετσοπας,το εβαλε μπροστα μου σε ενα ενυδρειο με βραχο κ το ειδε κ μονος του οτι ψαρι δεν εβλεπε τον βραχο κ επεφτε πανω του.

Του παραγγειλα εναν χαβανεζο κ τωρα περιμενω να ερθει. :)

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Για την ιστορια,το πετσοπ ειναι το blue fish στην Πολιχνη Θεσσαλονικης.

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Για την ιστορια,το πετσοπ ειναι το blue fish στην Πολιχνη Θεσσαλονικης.

Ξανά μπράβο του!!!

Ο καλός πετσοπάς είναι ο έξυπνος πετσοπάς. Αν δε στο άλλαζε δε θα σε έχανε κι από πελάτη;

Κι εμείς εδώ Χανιά αν κι επαρχία, τα δύο πετσοπ που φέρνουν θαλασσινά ψάρια κάνουν ανταλλαγές.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

paidia kalispera.exw ena reef 300lt t opoio trexei kanena xrono.evala prosfata ena yellow tang k enan leukosterno o opoios m ebgale aspra stigmata pantou.anebasa stadiaka tin thermokrasia k blepw pws ta simadia ligosteuoun,parola auta ta blepw n kolimpane sto enidreio.t psari simperiferetai fisiologika an eksereseis oti akoma meta apo3meres dn trwei(mono boskei).arkei i auksisi tin thermokrasias i epibaletai k farmako.euxaristw

Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera.exw ena reef 300lt t opoio trexei kanena xrono.evala prosfata ena yellow tang k enan leukosterno o opoios m ebgale aspra stigmata pantou.anebasa stadiaka tin thermokrasia k blepw pws ta simadia ligosteuoun,parola auta ta blepw n kolimpane sto enidreio.t psari simperiferetai fisiologika an eksereseis oti akoma meta apo3meres dn trwei(mono boskei).arkei i auksisi tin thermokrasias i epibaletai k farmako.euxaristw

Γραφε με μικρα ελληνικα μονο φιλος.Μας βγηκαν τα ματια!!! :)

Link to comment
Share on other sites

εμενα να δεισ οταν ειδα τα λευκα σημαδια. :bigemo_harabe_net-75:

Eιδες; Ευκολο δεν ηταν;

Link to comment
Share on other sites

τωρα τι κανουμε ειναι το θεμα

τωρα να κανεις αυτα που σου εγραψα εκει... στο θεμα που ανοιξες και οχι εδω σε αλλο θεμα φιλου.
Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν τρώει το ψάρι ειναι δύσκολα...

Εμένα πάντως ενα blue tang που μου κόλλησε από τον λευκοστερνο πριν τον πάω πίσω στο πετ σοπ το ξεπέρασε μόνο με τροφή ποτισμενη με σκορδοζουμο...

Reef και φάρμακο δεν πάνε μαζί. Αν εχεις καραντίνα βάλτο μέσα και κάνε εκεί κάποια αγωγή..μη με ρωτήσεις τι αγωγή .. ιδέα δεν έχω από φάρμακα..δεν έβαλα ποτέ σε θαλασσινό.

Link to comment
Share on other sites

μην το συνεχιζετε εδω παιδια.εχει ανοιξει ηδη δικο του θεμα στις ασθενειες ο φιλος ελικοπτερακι.

Link to comment
Share on other sites

Μαζί γράφαμε πριν Klaz. Καλυτερα ο φίλος να παρακολουθήσει το δικό του θέμα.

Αυτός ο Λευκοστερνος με ικ που είχα εγώ ειναι ήδη εκλιπών..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...