Jump to content

Niknik Reef 550L


niknik

Recommended Posts

Μπραβο νικολα μας εφτιαξες τη νυχτα με τις φωτο σου

Παρη σε ευχαριστω χαιρομαι που σου αρεσει
Link to comment
Share on other sites

Νικο πολυ ομορφο καλη συνεχεια να χεις!Τασο να εισαι καλα φιλε.

Μπραβο νικο,να το χαιρεσαι :thumbsu:

Ολα φαινονται υγειστατα και πανεμορφα!

Ωραιες φωτο.

Μιχαλη σε ευχαριστω πολυ για τις φωτο προσπαθω,το ενυδρειο εχει δρομο ακομα και εσυ να χαιρεσε 8 ball with your reef
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο φίλε μπράβο.

Σε ευχαριστω πολυ φιλε να εισαι καλα και να χαιρεσε την reefara σου
Link to comment
Share on other sites

Τουμπανο!!

Πρεπει να το δω απο κοντα αυτο το ρηφ καποια στιγμη!!!

(Μαζι με μερικα ακομα)

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

Εχεις βαλει τα κοραλια

που εχεις στην αμμο πιο ομοιομορφα

επισης εβγαλες μερικες plate

και ανοιξε ο χωρος

Link to comment
Share on other sites

Εχεις βαλει τα κοραλια

που εχεις στην αμμο πιο ομοιομορφα

επισης εβγαλες μερικες plate

και ανοιξε ο χωρος

εχον γινει τα εξης Παυλο το μικρο μπλε clam χαθηκε ξαφνικα και απο οτι ειδα κατι το εφαγε απο κατω μαλλον σκουλικη ,κατεβηκε η turbinaria κατω και μπηκε στην θεση της μια ακρο οπως η 2η possilopora μπικε στην αμμο και στη θεση της μπηκε μια ακρο δωρο του φιλου MADAL,η digitata η πρασιν κλαδευτηκε γιατ δεν μας τα ελεγε καλα,μαλλον το brain την εκανε.

Κλεινω χρονο με ats και σαν πρωτη απαντηση που μπορω να δωσω ειναι οτι ναι σε καποια παει και σε αλλα οχι,μου κρατησε και κραταει σταθερα τα νιτρικα 10 και τρωει σταθερα τα φωσφωρικα αργα αργα,σκεφτομαι για αλλαγη ,θα δουμε απλα το μονο που με προβληματιζει ειναι η αντιδραση των κοραλιων ποια θα ειναι.Σκεφτομαι.

Link to comment
Share on other sites

Νικο ξεκινησα και γω το ats πριν μια ευδομαδα και εχω στο σαμπ αντιφως και ανθρακα κανω καλα η να τα βγαλω;

Link to comment
Share on other sites

Νικο ξεκινησα και γω το ats πριν μια ευδομαδα και εχω στο σαμπ αντιφως και ανθρακα κανω καλα η να τα βγαλω;

μολις παρει το ats βγαλε τον αντιφωσφωρο και ξεκινα να ταιζεις περισσοτερο τον ανθρακα για μενα αστον ειδικα αφου εχεις ανεμωνη οπως και το σκιμερ,μετα απο 10 μηνες περιπου θα ξανακουβεντιασουμε βλεπεις και κανεις.
Link to comment
Share on other sites

μολις παρει το ats βγαλε τον αντιφωσφωρο και ξεκινα να ταιζεις περισσοτερο τον ανθρακα για μενα αστον ειδικα αφου εχεις ανεμωνη οπως και το σκιμερ,μετα απο 10 μηνες περιπου θα ξανακουβεντιασουμε βλεπεις και κανεις.

οκ. Φιλε
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ομορφο φιλε μου!

Γιωργο σε ευχαριστω να εισαι καλα και να χαιρεσε το δικο σου υφαλο.
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το βιντεο με τους clown και γενικα το ενυδρειο σου μου αρεσει που αρχιζει να εχει μια αισθηση αλλαγής προς το καλυτερο. Τα καλυτερα έρχονται Νικολα!! :):jig:

Link to comment
Share on other sites

Καμια γεννα δε θα καταφερεις να παρεις;

μπα Παρη θελει αλλη διαδικασια που τουλαχιστιν τωρα δεν μπορω να ακολουθησω και ειναι και δυσκολη +τυχη.
Link to comment
Share on other sites

Το kh επεσε χαμηλα λογο οτι η δοσομετρικη δεν εριξε επειδη βουλωσε η ανεπιστροφη τι να πω 6 νουμερο kh,το φερνω σιγα σιγα το ασβεστιο στο θεο επισεις λογικα ,θα δουμε τι θα χασουμε και ποσα μια ακρο ασπρισε στη βαση....βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...