Jump to content

Πρωταθλητης Ευρωπης!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΑΞΙΟΣ Ο ΘΡΥΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟΟΟΟΟΟΟ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟΟΟΟΟΟ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Έγινε επεξεργασία - ΣΤΡΑΤΟΣ
Link to comment
Share on other sites

Ενα κουτι 9αρια χαλαλι ρεεεεεεεεεεεεεεε :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

ΑΞΙΟΣ.μεγαλες ''μπαλλες'' απο μια ελληνικη ομαδα.ΜΠΡΑΒΟ

και το λεει και παοκτσης αυτο......

Link to comment
Share on other sites

τοσα χρονια πεινας στρατο αυτα ειναι σας ηρθε αποτομο :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

χαλαλι σας μπραβο.

Έγινε επεξεργασία - stelios816
Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε θρυλαρα μας. *************

Ότι λέει ο Στράτος παρακάτω!

Έγινε επεξεργασία - ΚΩΣΤΗΣ
Link to comment
Share on other sites

τοσα χρονια πεινας στρατο αυτα ειναι σας ηρθε αποτομο :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

χαλαλι σας μπραβο.

Μια μεγαλη ομαδα δεν πειναει.Διψαει για διακριση.

Αλλα δεν τελειωσαμε ακομα.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Α......κι αν ειναι να το κανουμε κωλοχανιο,ας κλειδωσει απο τωρα.Δεν το ανοιξα για να πικαρω ουτε να δουλεψω κανεναν!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα το πω για ακόμα μια φορά !!! Κανείς μας δεν το πίστευε !!! Αυτοί όμως το πίστεψαν !!

Γι'αυτό λέγεσαι Θρύλος !!!

Σε ευχαριστούμε !!!

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι παναθηναικος αλλα επειδη εμας μας το κλεψανε σημερα ημουν με τον ολυμπιακο.

για μενα ο τελικος επρεπε να ειναι τελικος αιωνιων..............

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε μας εκανες παλυ χαρουμενους και να δακρυσουμε απο χαρα.

Η Αυτοκρατορια επανερχετε......

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι παναθηναικος αλλα επειδη εμας μας το κλεψανε σημερα ημουν με τον ολυμπιακο.

για μενα ο τελικος επρεπε να ειναι τελικος αιωνιων..............

Θα συμφωνησω γιατι η διαιτησια στο τελος ηταν κατα της ομαδας σου οντως.

Παμε γι'αλλα.Εχουμε και τους τελικους εδω :)

Link to comment
Share on other sites

θρυλος θεος ολυμπιακος!!!!ακομα μια φορα μας ευχαριστησε

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει γαυρος που δε βουρκωσε σημερα.

Σε ευχαριστω ρε θρυλαρα για ολα οσα μου εχεις προσφερει τοσα χρονια και για ολα αυτα που ερχονται.

Ευχαριστω τη μοιρα που με εκανε ολυμπιακο.Το σημερινο ηταν ενας ελληνικος αθλος μεσα στη πολη.

Τα πιτσιρικια δειξαν οτι η ελλαδα ποτε δε πεθαινει και ευτυχως υπαρχει και ο αθλητισμος να μας προσφερει σαν χωρα τετοιες στιγμες.

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν είμαι όσφπ ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά το άξιζαν και δεν το παρατησαν με τίποτα δοξασανε για άλλη μια φορά το ελληνικό μπάσκετ και την Ελλάδα μας!

Link to comment
Share on other sites

Θεικες στιγμες!!!!!!!!!!

Γεια σου ρε Θρυλεεεεεεεεεεεεε :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά;;;

Απίστευτο!

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο μπραβο και απο εμενα τον φουκαρα ΑΕΚτσι και ΠΑΟΚ τσι :D

ΑΞΙΟΣ

Link to comment
Share on other sites

δωματιο στο δαφνι υπαρχει?

Δυστυχως αργησατε. :D

Link to comment
Share on other sites

μα....δε γινεται αλλιως η κατασταση μου εχει σοβαρεψει κα ιθα γινει χειροτερη σε λιγη ωρα μετα το αεροδρομιο..

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω γιατι,,,,,ειμαι παναθηναικος οσο δεν παει,,,και ως εκ τουτου ανεκαθεν ημουν αντιολυμπιακος,,,,μην με πειτε κολλημενο,αρρωστο,και δεν ξερω τι αλλο,,,,ετσι μου εβγαινε,,,δεν ηθελα ποτε να κερδιζει ο ολυμπιακος,,,,,να φταιει η καζουρα των συναδελφων?η οικογενεια που ηταν ολοι ολυμπιακοι κ ημουν ο μονος πρασινος?δεν ξερω ειλικρινα,,,ειναι η πρωτη φορα,,,,που βλεποντας αγωνα του ολυμπιακου χαρηκα,,,,,,,,,,,,,χαρηκα εγω ????και αναρωτιεμαι τι εχω παθει???ακομα και σε αλλους τελικους ημουν πχ με την αντιπαλη ομαδα,,,,,,ειναι η κωνσταντινουπολη?ειναι ο τροπος που γυρισε το παιχνιδι?δεν ξερω να σας απαντησω ειλικρινα,,,,ενα ομως ειναι σιγουρο,,,,

ειμαι αρρωστος παναθηναικος,,,,,και ηταν η πρωτη φορα που χαρηκα μεσα μου γιατι κερδισε ο ολυμπιακος,,,,,,,,,,

ενα μεγαλο μπραβο,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

και για να παινεψω κ το σπιτι μου,,,,

δειξατε οτι στο μπασκετ αποκτατε ''παναθηναικο'' μεταλλο,,,,,,,,,,,,,,πιστευω οτι ο ολυμπιακος αρχιζει και χτιζει ομαδα με μεταλλο πρωταθλητη,,,,,αυτο που τοσα χρονια του ελειπε κ το ειχε ο παναθηναικος,,,,δεν ξερω αν ο παναθηναικος συνεχισει να εχει αυτο το μεταλλο ομαδας,,,,αλλα πιστευω ο ολυμπιακος του ιβκοβιτς το εχει απο περσι,,,,ασχετα αν κριθικε αποτυχημενη η χρονια,,,,

και ενα τελευταιο σχολιο,,,,,Μιλος και Σισκαουσκας θα ακουνε ελληνικη ομαδα κ θα τρεχουν,,,,ο μεν πρωτος εφυγε για να κατακτησει την ευρωλιγκα ,,,και ο δευτερος οποτε τυχαινει με ελληνικη ομαδα στο τελικο,,,,,ειναι looser στο τελευταιο λεπτο,,,,αν δειτε ττους τελικους με τον παο και κατι αστοχα τριποντα στο τελευταιο δευτερολεπτο θα καταλαβετε,,,,,,

ΜΠΡΑΒΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...