Jump to content

Ηρθε Η Σειρα Μου!


Recommended Posts

Να ξαναπω δεν μενω Θεσσ. αλλα σε μια κοντινη μικρη πολη!

εαν υπαρχει μεσα στο προφιλ,αλλαξε την πολη και βαλε τη σωστη.
Link to comment
Share on other sites

Ακομα και αυτες δεν θελουν ασβεστολιθικες πετρες?? Αφου αναπνεουν ατμοσφαιρικο αερα τι σχεση εχουν με τις μετρησεις του νερου?? [συγνωμη αν ρωταω χαζα πραγματα αλλα δεν καταλαβαινω]... Τα σκαλοπατακια ειναι ωραια σαν ιδεα !

καλησπέρα Άννα,όπως σου είπαν και τα παιδιά παραπάνω,οι πέτρες που έχουν συλλεχθεί από την θάλασσα δεν είναι κατάλληλες για τη χρήση που τις προορίζεις...Σαφώς και οι χελώνες αναπνέουν τον ατμοσφαιρικό μας αέρα,όπως είπες,αλλά πολλές τους δραστηριότητες γίνονται υποβρύχια.Παράδειγμα με την πρόσληψης τροφής μέσα από το νερό θα προσλαμβάνει και μικρή ποσότητα άλατος η οποία μπορεί να του είναι επιβλαβής ακόμα και για τα μάτια του

Κάνε μια αναζήτηση στα μαγαζιά των γειτονικών σου πόλεων και σίγουρα θα βρείς κάποια εξέδρα (ή ακόμα και κάποιο άλλο διακοσμιτικό που να σε καλύπτει) που να της κάνει

Link to comment
Share on other sites

Κριμα γιατι αυριο παω θαλασσα και ειχα σκοπο να παρω μερικες.... Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες...δεν πιστευα ποτε πως κατι τετοιο θα επηρεαζε την χελωνα... μια τελευται ερωτηση που εχω κανει και δεν εχω παρει απαντηση.. η συριγγα για τις ακαθαρσιες της χελωνας τι ειναι? Βοηθαει στο καθαρισμα? Καμια εικονα για να δω πως ειναι?

Link to comment
Share on other sites

φαντασου μια συριγγα μεγαλη (60ml) με καλη διατομη στο στομιο,με την αποια αναρροφας τις ακαθαρσιες

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...