Jump to content

Recommended Posts

Αυριο να μη γραψει κανεις τιποτα.Να κρατησουμε τη...................παραδοση. :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 153
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συμφωνω!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Γκολγκολγκολγκολγκολγκολγκολγκολγκοοοοοοολλλλλλλλλλλλλλλλλλλ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

τι θελεις και γραφεις ρε γιαννη???????παει το γουρι......

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα και χαρήκαμε, δεν πειράζει καλό ήταν το όνειρο αλλά ήρθε η ώρα να ξυπνήσουμε για να πάμε στη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε Σαλπικγιδη,ετσι θα πουμε αντιο με το κεφαλι ψηλα,χαρη στα σας γκολ. Δεν πειραζει,μπραβο στους παιχτες μας για την προσπαθεια τους

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

4-2.

αυτο μπορεσαμε αυτο καναμε.δεν πειραζει.μπραβο στα παιδια μας.

Link to comment
Share on other sites

ολα τα γκολ και τα παραλειπομενα...

http://www.zougla.gr/sports/article/germania-elada-0-0-live

Link to comment
Share on other sites

Η ομαδα πετυχε την υπερβαση.2 φορες τα θαυματα δε γινονται.Μπραβο στα παιδια.

Το μονο που δε καταλαβαινω ειναι το κολημα του σαντος με τον αμπαλο σαμαρα.Δεν εχει χρησιμοποιησει ουτε λεπτο τον πιο διμιουργικο παιχτη,τον φετφα και μου βαζει μακο και λυμπεροπουλο.

Οι ομαδες δε γινονται παντα επιθετικες βαζοντας μονο επιθετικους.

Πιστευω οτι μπορουσαμε σε 2-3 αντιπεθισεις να τους χτυπησουμε αν υπηρχε ο καταλληλος παιχτης.

Και τωρα παω να χωνεψω τις μπυρες και τα πιτογυρα. :bigemo_harabe_net-111:

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα δεν μπορουμε να παραπονεθουμε για το που εφτασε η εθνικη μας και πρεπει να ειμαστε περήφανη για την πορεια της ομαδας μας. Πιστευω ομως πως μπορουσαμε να κανουμε μια καλυτερη εμφανηση περαν του αποτελεσματος μια που αφησαμε την καθε προτωβουλια στους Γερμανους ειδικα στο πρωτο ημιχρονο, αλλα απο οτι φαίνεται καλος ή κακος ειναι καθαρα η τακτικη του προπονητή μας και δεν ειμαι εδω για να τον κρινω.

Απο την αλλη σιγουρα μας ελειψαν δυο βασικη εμπειρη παιχτες που θα μπορουσαν να παιξουν καθοριστικο ρολο σημερα και μην ξεχναμε πως εχουμε και πολλα νεα και αξιολογα παιδια στην ομαδα που εχουν μελλον και μαζευουν εμπειρια για ενα καλυτερο μελλον της εθνικης μας. Οσο για τους Γερμανους ελπιζω να την βρουνε απο την Ιταλια μια που ως μισος Ιταλος δεν θα μπορουσα να υποστηρίξω αλλη ομαδα μετα την Ελλαδιτσα μας.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο απλα στην Εθνικη,η προκριση στους 8 ειναι απο μονη της επιτυχια.Μια 15ετια πριν η ομαδα ηταν καρπαζοεισπρακτορας απο καθε λογης απιθανη ομαδα,μαζευε 3 και 4 μπαλακια απο τον καθε ασχετο.Πλεον εχει 3συνεχομενες συμμετοχες σε euro και μια σε παγκοσμιο.Εστω και με το αντιποδοσφαιρο οπως πολυ λενε(αληθεια,ποσες εθνικες ομαδες ή ποσοι συλλογοι παιζουν μπαλαρα )

Ατυχησαμε γιατι κατα την γνωμη μου παισαμε σε μια απο τις ομαδες που δεν προσωπικα δεν ηθελα(Ισπανια η αλλη).Και παλι καλα,τουλαχιστον σε βαθος χρονου κατι αρχιζει και μενει.Αν θελουμε κατι παραπανω,ας φτιαξουμε το πρωταθλημα μας και ας γινουμε φιλαθλοι πρωτα.

:)

Έγινε επεξεργασία - DIMITRIOS
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο απλα στην Εθνικη,η προκριση στους 8 ειναι απο μονη της επιτυχια.Μια 15ετια πριν η ομαδα ηταν καρπαζοεισπρακτορας απο καθε λογης απιθανη ομαδα,μαζευε 3 και 4 μπαλακια απο τον καθε ασχετο.Πλεον εχει 3συνεχομενες συμμετοχες σε euro και μια σε παγκοσμιο.Εστω και με το αντιποδοσφαιρο οπως πολυ λενε(αληθεια,ποσες εθνικες ομαδες ή ποσοι συλλογοι παιζουν μπαλαρα ;)

Ατυχησαμε γιατι κατα την γνωμη μου παισαμε σε μια απο τις ομαδες που δεν προσωπικα δεν ηθελα(Ισπανια η αλλη).Και παλι καλα,τουλαχιστον σε βαθος χρονου κατι αρχιζει και μενει.Αν θελουμε κατι παραπανω,ας φτιαξουμε το πρωταθλημα μας και ας γινουμε φιλαθλοι πρωτα.

:)

σοφη κουβεντα και με τεραστιο μυνημα.απολυτως συμφωνος.
Link to comment
Share on other sites

Σημασία έχει να έχουμε μια συχνή παρουσία στις μεγάλες διοργανώσεις και να εδραιωθούμε σιγά σιγά στις μεγάλες δυνάμεις. Οι επιτυχίες κάποτε θα έρχονται και άλλοτε όχι, δεν έχει σημασία. Σημασία έχει να φτιάξουμε λιγάκι και το δύσμοιρο το πρωτάθλημα μας, γιατί έτσι θα ανέβει επίπεδο και η εθνική. Μπράβο στα παιδιά πάντως για την προσπάθεια. Δεν είναι λίγο να είσαι στις 8 καλύτερες ομάδες της Ευρώπης.

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλα το ελληνικο πρωταθλημα φετος ειδικα δεν το παρακολουθησα καθολου μια που οπως καταλαβαινεται ο Βολος καταστραφικε στα ματια της ανυπαρκτης και χειροδικουμενης δικαιοσυνης. Δεν ξερω αν παρατηρησατε στις εκλογες αλλα το Πασοκ πατωσε στην κυριολεξια στο Βολο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε άνθρωπε του θεού τι μας πετάς τα πολιτικά μέσα στο Euro. Είπαμε δεν ανοίγουμε τέτοια θέματα εδώ γιατί δεν θα μαζεύονται μετά.

Πάντως κι εγώ το ελληνικό πρωτάθλημα το έχω εγκαταλείψει. Υπάρχουν άλλα με πολύ μεγαλύτερο ενδιαφέρον και πολύ υψηότερο επίπεδο.

:)

Link to comment
Share on other sites

Προς θεου Κωστη το μονο που μου λειπει ειναι να ανοιξω εναν αλλο πονοκεφαλο, απλα οσο το πρωταθλημα δεν θα καθαριση ουσιαστικα απο ολους και ολα παντα θα εχουμε ενα κωμικοτραγικό πρωταθλημα ανευ ουσιας και σημασιας και η μαφια θα υπερτερη του αθλητικου πνευματος. Δοξα τον θεο στην εθνικη μας εχουμε βρει την μοναδικη σανιδα σωτηριας.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο. Πάντως και για να επανέλθουμε στην εθνική, είμαι σίγουρος ότι μετά την ισοφάριση και μέχρι να γίνει το 2-1, όλοι κάναμε μερικές τρελές σκέψεις..

:)

Link to comment
Share on other sites

To κακο ειναι,οτι φαγαμε πολυ γρηγορα το 2ο,εκει τελειωσαν και οι ελαχιστες ελπιδες μας.Αν ειχε παραμεινει,ισως βρισκαμε και αλλες τρυπες.Δεν πειραζει.Και στους 8 πηγαμε και για λιγο μυρισαμε το 2004

Link to comment
Share on other sites

Ήταν καλύτερη ομάδα αλλά η μπάλα είναι στρόγγυλη.Κρίμα γιατί πίστευα οτι απο ομάδες με δυνατά κορμιά δεν κινδυνεύουμε.Ας παίζαμε λίγο μπάλα στο κέντρο να τρέχαν οι Γερμανοί έτσι και αλλιώς πίσω τρύπιοι ήταν.Η γκρίνια του κατσούρ στο κέντρο και η άμυνες απο δεξιά και αριστερά κάναν πάρτι τα πάντσερ που ειδικά στις ψηλές μπαλιές δεν παίζονται...Τα χαφ κοιτούσαν μόνο και αποδείχθηκαν κατώτερα των περιστάσεων(ο τόρο και ο νίνης έπαιξαν?).. και έλειπαν 2-3 παιχτάκια όπως πχ Γεωργιάδης..Φέτφα..Κλάους...ίσως ο Σταφυλίδης...να έδενε το γλυκό.Και ο κίπερ πάντως τραγικός..περίμενα περισσότερες εξόδους αλλά πότε έκανε μεγάλο παιχνίδι σε σημαντικό αγώνα ο Συφάκης...Καλύτερα με τα πιτσιρίκια θα ήταν που δεν τα πείρε κάν.Σάντος...γιαυτό τον λέμε καρπουζά εδω πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο. Πάντως και για να επανέλθουμε στην εθνική, είμαι σίγουρος ότι μετά την ισοφάριση και μέχρι να γίνει το 2-1, όλοι κάναμε μερικές τρελές σκέψεις..

:)

Ασε, το πιεσομετρο δουλευε στα κοκκινα και το τσιγαρο μονορουφιξια! :bigemo_harabe_net-111: :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

καλη επιτυχια γερμανια μου.να τους πατησεις τους ιταλους.

mitsos.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχααα

Forza Italia!!!

Έγινε επεξεργασία - Johnlaz
Link to comment
Share on other sites

Όλοι με την Ιταλία σήμερα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ 1-0 Η ΙΤΑΛΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...