Jump to content

Αγορά Piranha


steveS

Recommended Posts

δεν ξερω καποιον κ δεν νομιζω να υπαρχει καποιος.

απο την εμπειρια μου τα 60 ευρω τα θεωρω λιγα για αυτα τα ψαρια.

Link to comment
Share on other sites

θα το ψάξω και θα σου πω! Μήπως μπορείς να μου πεις κάπου να κοιτάξω για ενυδρεία σε καλές τιμές?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε steveS διαβάζωντας τις καταχωρήσεις σου και δεν θέλω να με παρεξηγήσεις θα σου πρότεινα να μην ασχοληθείς ακόμα με είδος πιράνχα διότι χρειάζεσαι πείρα και βασικές γνώσεις για να διατηρήσεις σπάνια άγρια ψάρια,το πιο πιθανό είναι να μην τα καταφέρεις και να τα χάσεις πολύ σύντομα,αν θές να ασχοληθείς θα πρέπει να γνωρίζεις πως πρέπει να διαθέσεις αρκετά χρήματα για τον εξοπλισμό και φυσικά ένα ενυδρείο άνω των 200 λίτρων για τα συγκεκριμένα ψάρια

Είμαστε εδω για να σε κατευθήνουμε ώστε να κάνεις τις σωστές κινήσεις άρχισε λέγοντας μας τι χρήματα μπορείς να διαθέσεις για να φτιάξεις ενυδρείο και άμα γνωρίζεις όλα τα απαραίτητα για τον εξοπλισμό?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε steveS διαβάζωντας τις καταχωρήσεις σου και δεν θέλω να με παρεξηγήσεις θα σου πρότεινα να μην ασχοληθείς ακόμα με είδος πιράνχα διότι χρειάζεσαι πείρα και βασικές γνώσεις για να διατηρήσεις σπάνια άγρια ψάρια,το πιο πιθανό είναι να μην τα καταφέρεις και να τα χάσεις πολύ σύντομα,αν θές να ασχοληθείς θα πρέπει να γνωρίζεις πως πρέπει να διαθέσεις αρκετά χρήματα για τον εξοπλισμό και φυσικά ένα ενυδρείο άνω των 200 λίτρων για τα συγκεκριμένα ψάρια

Είμαστε εδω για να σε κατευθήνουμε ώστε να κάνεις τις σωστές κινήσεις άρχισε λέγοντας μας τι χρήματα μπορείς να διαθέσεις για να φτιάξεις ενυδρείο και άμα γνωρίζεις όλα τα απαραίτητα για τον εξοπλισμό?

Το κατανοώ απόλυτα και σίγουρα έχεις δίκιο!

Μάλιστα αποφάσισα να αφήσω τα piranha μέχρι να αποκτήσω εμπειρία!

Επίσης αν έχεις το χρόνο σε παρακαλώ ρίξε μια ματιά εδώ

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=76421&hl=&fromsearch=1

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...