Jump to content

Πληροφορίες Για Moorish Idol.


manos23

Recommended Posts

Ειναι ενας πολυ ψαγμενος αλλα αμφιλεγομενος λιγο πριν βγεις στην Ιατρου Γωγουση δεξια απεναντι απο ενα μαγαζι με πτηνα... Πρασινο νησι λεγεται? Τροπικο Νησι? Το παιδι μεσα ακολουθει αλλη εντελως νοοτροπια στο θαλασσινο... ΦΙλτρο βυθου, ψευτικα βραχια κτλ... για να σας δωσω μια εικονα... Αλλα εχει φανταστικα ζωντανα. Δεν ξερω ομως αν τα παιδια πιο πανω αναφερονται στο παιδι..

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ενας πολυ ψαγμενος αλλα αμφιλεγομενος λιγο πριν βγεις στην Ιατρου Γωγουση δεξια απεναντι απο ενα μαγαζι με πτηνα... Πρασινο νησι λεγεται? Τροπικο Νησι? Το παιδι μεσα ακολουθει αλλη εντελως νοοτροπια στο θαλασσινο... ΦΙλτρο βυθου, ψευτικα βραχια κτλ... για να σας δωσω μια εικονα... Αλλα εχει φανταστικα ζωντανα. Δεν ξερω ομως αν τα παιδια πιο πανω αναφερονται στο παιδι..

νομιζω οτι καταλαβα ποιο λες....απο εκει περναω παρα πολλες φορες και οι γονεις μου ηταν πελατες σε εκεινο το μαγαζι...πριν την εισοδο εχει κατι φυτα και πανω στην πινακιδα εγραφε "Τροπικο νησι" και γυρω απο το ονομα ειχε διαφορα θαλασσινα ψαρακια για ζωγραφιες.....δεν ξερω αν ειναι ανοιχτο το μαγαζι και ηθελα να μπω μεσα αλλα δεν τολμησα :P ....ζητω συγνωμη αν χαλασα το θεμα...

Link to comment
Share on other sites

Για το πράσινο νησί λέμε!

Επειδή μένω Αθήνα θα με ενδιέφερε να μάθω αν υπάρχει ακόμα το μαγαζί.

Και αν φυσικά κάνει αποστολές στην Αθήνα!

Link to comment
Share on other sites

Να σας στειλουμε αυτον και να μας στειλετε εναν δικο σας?! Ακριβως ομως οπως .. μεγεθος μαγαζιου, τιμες, ιδιοκτητης... Αχχ... αααααχχχχ!

Link to comment
Share on other sites

Με τα νευρα μας παιζετε εκει κατω... Anyway...ενας mod να καθαρισει λιγο το post

Link to comment
Share on other sites

Να σας στειλουμε αυτον και να μας στειλετε εναν δικο σας?! Ακριβως ομως οπως .. μεγεθος μαγαζιου, τιμες, ιδιοκτητης... Αχχ... αααααχχχχ!

Γιατί το λες αυτό;

Πιο εύκολο δεν είναι για εσάς που είστε Θεσσαλονίκη να μάθετε;

Link to comment
Share on other sites

Να μαθουμε ναι... Αλλα τι να τον κανουμε?! Αν ο polymnus εχει 80 ευρω! Ναι!!! 80 ευρω! Γιατι ειναι δικη του παραγωγη "Ειπε". Κι εκει κατω εχετε απο 7-8 μαγαζια με παραλαβες καθε βδομαδα και ζαχαρωνετε το μαγαζακι των 15τετραγωνικων?! Θα σου στειλω το τηλεφωνο του να τοχεις...

Link to comment
Share on other sites

βαλεντινο σε παρακαλω πολυ.προσεχε λιγο οταν μιλας για ενα καταστημα το οποιο εκτος του οτι δεν εχει βημα εδω μεσα,ασχετως με τι τροπο δουλευει εχει γαλουχισει γενιες και γενιες στο αλμυρο πριν εγω και εσυ γνωρισουμε τι εστι θαλασσινο ενυδρειο.

χλέυασμοι κλπ δεν χρειαζονται.

μπορει οντως οι τιμες του να ειναι ''διαφορετικες΄΄ απο αυτες που συνηθιζουμε να βλεπουμε αλλα σε πληροφορω πως η ποιοτητα των ψαριων του ηταν παντα τοπ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ο ανθρωπος δεν φταιει..πουλαει την ποιοτητα του.μεχεις γνωρισσει απο κοντα και πιστευω οτι καταλαβαινεις οτι δεν χλευαζω. Αλλα λεω τον πονο μ και το παραπονο μου με ετνονοτατο τροπο. Αισθανομαι οτι με δουλεουν (οχι ο μαικ προς θεου) αλλα γενικοτερα οταν βλεπω τετοιου ειδους αποψεις...ειναι σαν να εισαι στο χονγκ κονγκ και να μου λες οτι βρηκες μια απιστευτη τηλεοραση με τα ολα της στα ανω ζαγοροχωρια! Το οτι ειναι ομως ακριβος, ειναι.αυτο ειναι αντικειμενικο και δν θιγει κανεναν που λεγεται

Link to comment
Share on other sites

Και δεν ειπα κατι κακο παραυτα. Ειπα οτι το μαγαζι ειναι 15 τετραγωνικα, και την τιμη που ειχε ενα ψαρι των 18 ευρω... και την απαντηση που πηρα οταν ρωτησα το λογο. Αλλα αυτο ηταν, δεν θα ξαναενοχλησω...τερμα τα ποστ απο μενα, για να μην δημιουργω καταστασεις. Μια με το ενα μαγαζι, μια με το αλλο. ε φτανει...

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβα τωρα.για ποιον λογο παρεξηγηθηκες?

Link to comment
Share on other sites

Dont worry...ολα καλα... απλα θα απεχω απο δω και στο εξης. θα χρησιμοποιω το φορουμ ως εφημεριδα. Μονο για διαβασμα.

Link to comment
Share on other sites

Dont worry...ολα καλα... απλα θα απεχω απο δω και στο εξης. θα χρησιμοποιω το φορουμ ως εφημεριδα. Μονο για διαβασμα.

Ρε συ Βαλεντίνο τι λες τώρα;

Τι έπαθες;

Μακάρι να μην έκανα την ερώτηση,αν ήξερα και φανταζόμουν που θα κατέληγε!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά ένα θέμα άνοιξα για το moorish idol και το κάνατε εκπομπή ριαλιτη και εκτός αυτού φτάσαμε σε παρεξήγηση!

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει καμμια παρεξηγηση.εχουμε ηδη μιλησει με τον καλο φιλο βαλεντινο.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και δεν θα παρεξηγησω εναν φιλο επειδη κανει τη δουλεια του σωστα. Πρωτον επειδη ειναι φιλος και απο φιλους απαιτω ειλικρινια και δευτερον γιατι κανει αυτο που πρεπει να κανει ως συντονιστης. Η επιλογη μου ομως για αποχη απο τα κοινα δεν αλλαζει. Τα λεμε πλεον απο κοντα... καλο καλοκαιρι!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

καλησπερα... ειχα 2 πιο παλια στην κατοχη μου,ετρωγαν κανονικοτατα! το πρωτο το εχασα απο λαθος δικο μου και το δευτερο απο το αγαπιμενο σε ολους μας ικ!!!! prime reef τους εδηνα,και κατεψυγμενη γαριδα,θεωρω πως αυτο το πανεμορφο ζωο ειναι πολυ αναρχο στο φαγητο του καλο θα ηταν οποιος ενδιαφερεται να το αγορασει να ζητησει απο το καταστημα να το ταισουν μπροστα του!!τουλαχηστον να τον δειτε να τρωει..επισης ενα σφουγγαρι στο ενυδρειο θα του εκανε καλο οσο για τα κορραλια 4 5 μηνες που τους ειχα εγω δεν πειραξαν τιποτα ισως επειδη ετρωγαν κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...