Jump to content

Απ'τα Ψηλα Στα Χαμηλα,κι Απ'τα Πολλα Στα Λιγα.....


Δίας

Recommended Posts

Και εσυ χαμηλωσε το ραδιο... ως εδω ακουγεται ρε.. :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Στρατο θελω τα γκοπακια αν βγαλεις τον αραγωνιτη :bigemo_harabe_net-128:

Link to comment
Share on other sites

Και εσυ χαμηλωσε το ραδιο... ως εδω ακουγεται ρε.. :bigemo_harabe_net-74:

χαχαχαχααααααα ακουγεται ο Γονιδης μεχρι εκει; χαχαχαααα

Link to comment
Share on other sites

Στρατο θελω τα γκοπακια αν βγαλεις τον αραγωνιτη :bigemo_harabe_net-128:

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Αμα ερθεις να τα πιασεις χαχαχαχαχαααααααααα

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχααααααα ακουγεται ο Γονιδης μεχρι εκει; χαχαχαααα

Εχεις θεματα φιλε... να το κοιταξεις αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Giovanni καπου πηγε, επιστρεφει σε λιγο

Το καναμε το θεμα μπαχαλο χαχα

Link to comment
Share on other sites

Giovanni καπου πηγε, επιστρεφει σε λιγο

Το καναμε το θεμα μπαχαλο χαχα

Ας πηγε οπου θελει... (λες να προσπαθει να σου πιασει το γκοπακια??)

Πλακα κανεις???? ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΑΜΕ!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το ενυδρειο δεν υφισταται πλεον.Μεταφερετε αλλα η παρουσιαση δεν θα συνεχιστει.

Ευχαριστω ολους για τα σχολια.

Link to comment
Share on other sites

Στρατο προσωπικα με ελιωσες τωρα...Ενας απο τους μεγαλυτερους λογους τελευταια που γραφω στο φορουμ εισαι εσυ.Μη μου το χαλας τωρα σε παρακαλω.... :bigemo_harabe_net-177:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία έχει παίξει καθοδική πορεία δυστηχώς στον reef τομέα του ΑΖ.........Στράταρε τουλάχιστον πες μας το μέγεθος του ενυδρείου που μεταφέρετε....!

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

Στρατο προσωπικα με ελιωσες τωρα...Ενας απο τους μεγαλυτερους λογους τελευταια που γραφω στο φορουμ εισαι εσυ.Μη μου το χαλας τωρα σε παρακαλω.... :bigemo_harabe_net-177:

καταλαβα :bigemo_harabe_net-99: :bigemo_harabe_net-99: :bigemo_harabe_net-99: :bigemo_harabe_net-99: :bigemo_harabe_net-99: :bigemo_harabe_net-99: :bigemo_harabe_net-99:

Link to comment
Share on other sites

Κι' αλλο, κι' αλλο, κι' αλλο........!!!!!!

(Σαν τις συναυλιες το κανω...!!!)

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχην δεν φευγω,δεν παω πουθενα.Δεν ειπα κατι τετοιο.(κι ας χαροποιουσε καποιους)

Εχω παραγραψει ομως,και ειναι καιρος πια να σταματησω σιγα σιγα,ωστε να παρουν τη σκυταλη αλλα παιδια,ωστε να ανεβει και η κατηγορια ακομη περισσοτερο.Αλλωστε δεν εχω τιποτα αλλο να δωσω.26 χιλιαδες φευγα σπαμ ειναι πολλα :D

Για το καινουριο ενυδρειο δε θελω να πω κατι,μονο οτι μου το εδωσε ο απο πανω φιλος :)

Σταθη εσυ το εχεις ηδη δει ρε.Ασε τα ψοφια :P

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

χαχα..αστον να λεει σταθη μου μολις ηρεμησει ο ανθρωπος που εχει καρβουνα στα..."πατουσακια" :P θα μας δειξει

το καινουργιο του διαμαντι!

Τετοιον ανθρωπο δεν εχω ξαναδει...αυριο του την βαραει να φτιαξει ενυδρειο...χθες το εχει ξεκινησει!!

Δεν ξερω κ εγω ποσα ενυδρεια εχει στησει-ξεστησει και ηταν ολα ενα και ενα!

Οσο για τα υπολοιπα στραταρε(σκυταλες και αλλες χαζομαρες) να τις αφησεις...εισαι ενα απο τα πολλα σημαντικα παιδια που εχει το φορουμ και με προσφορα στο aquazone και το aquazone ειναι μεγαλο η' μικρο κομματι του εαυτου σου!

Η ανοδος που εχει το reef τους τελευταιους μηνες οφειλεται κ σε εσενα και σε ολα τα παδια τα οποια συμμετεχουν.

Οσο υπαρχουν ακομα reef ενυδρεια εχεις να δωσεις πολλα πραγματα ακομα κ εσυ και ολα τα υπολοιπα παιδια,ολοι μας.

Για να δω....θα το δουμε κ εμεις το καινουργιο? :blush:

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχην δεν φευγω,δεν παω πουθενα.Δεν ειπα κατι τετοιο.(κι ας χαροποιουσε καποιους)

Εχω παραγραψει ομως,και ειναι καιρος πια να σταματησω σιγα σιγα,ωστε να παρουν τη σκυταλη αλλα παιδια,ωστε να ανεβει και η κατηγορια ακομη περισσοτερο.Αλλωστε δεν εχω τιποτα αλλο να δωσω.26 χιλιαδες φευγα σπαμ ειναι πολλα :D

Για το καινουριο ενυδρειο δε θελω να πω κατι,μονο οτι μου το εδωσε ο απο πανω φιλος :)

Σταθη εσυ το εχεις ηδη δει ρε.Ασε τα ψοφια :P

Σου επιτρέπω να μου κάνεις φωτογραφικά update με πμ αφού δεν θές δημόσια :bigemo_harabe_net-134:

Αν θές να σου δώσω και το mail μου! :bigemo_harabe_net-111:

Έγινε επεξεργασία - Crazy_Beaver
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Λουκα,δεν υπαρχει κατι να δειξω.Το στησιμο ειναι ακριβως το ιδιο.Τα νησακια βγηκαν απο το μικρο και μπηκαν στο μεγαλο,αυτουσια.

Θα αφησω λοιπον να ωριμασει πλεον το καινουριο γυαλινο κουτι,και μετα το καλοκαιρι θα δω αν αξιζει τον κοπο ωστε να ανεβασω καποια φωτο.

Θελω παντως να σε ευχαριστησω πολυ για τα ομορφα σχολια,και να σου ευχηθω κι απο δω οτι καλυτερο για το δικο σου ενυδρειο,που ειμαι σιγουρος οτι θα μας καταπληξει :):bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Λουκα,δεν υπαρχει κατι να δειξω.Το στησιμο ειναι ακριβως το ιδιο.Τα νησακια βγηκαν απο το μικρο και μπηκαν στο μεγαλο,αυτουσια.

Θα αφησω λοιπον να ωριμασει πλεον το καινουριο γυαλινο κουτι,και μετα το καλοκαιρι θα δω αν αξιζει τον κοπο ωστε να ανεβασω καποια φωτο.

Θελω παντως να σε ευχαριστησω πολυ για τα ομορφα σχολια,και να σου ευχηθω κι απο δω οτι καλυτερο για το δικο σου ενυδρειο,που ειμαι σιγουρος οτι θα μας καταπληξει :):bigemo_harabe_net-146:

:bigemo_harabe_net-100:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...