Jump to content

Απ'τα Ψηλα Στα Χαμηλα,κι Απ'τα Πολλα Στα Λιγα.....


Δίας

Recommended Posts

το ενυδρειο δεν υφισταται πλεον....

:)

Τι εγινε στρατο.....??Εκει που λεγαμε θα μεινουμε με το στομα ανοιχτο μολις θα το παρουσιαζες.....τωρα μας το χαλας!!!

Link to comment
Share on other sites

Στρατος και χωρις ενυδρειο δεν γινεται γρηγορη μου :bigemo_harabe_net-134:

Οτι και να λεει η θαλασσα θα ειναι και στη καρδια του και στο σπιτι του!

Κατι θα εχει ετοιμασει παλι η' σε λιγο καιρο θα κανει κατι καινουργιο απο το πουθενα.

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς;και το μικρό;

To μικρο παιζει ακομα Γρηγορη.Το μεγαλο ξεστηθηκε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ενυδρειο δεν υπαρχει πια.....ανωτερα βια.......αναγκαστικα θα λειψω κι εγω απο δω μεσα,δεν ξερω για ποσο,ισως και για παντα.........δεν ξερω.

το θεμα μου τωρα δεν ξερω,αν θελετε το κλειδωνεται,αν θελετε οχι.....τουλαχιστον θα υπαρχει μια αναμνηση.. :)

Και παλι ζητω συγνωμη σε οσους ειχα καποια αντιπαραθεση μαζι τους.Πραγματικα αν γυριζα το χρονο πισω δεν θα το ξαναεκανα!

:)

Link to comment
Share on other sites

Να'σαι εσύ καλά και όλα θα πάρουν τον δρόμο τους Στράταρε!Άνθρωπος που έχει την αλμύρα στο πετσί του,δύσκολα φεύγει από το χόμπι!Μακάρι ότι και να είναι αυτό,να είναι περαστικό και να σε δούμε και πάλι στις επάλξεις!Καλή συνέχεια και να μπαίνεις που και που για λίγο κούρεμα!!

ΥΓ.Θα μου λήψει πολύ η βοήθεια που μέχρι τώρα μου προσέφερες και πάνω απ'όλα θα μου λήψει το χιούμορ σου...!Καλή συνέχεια σε ότι και να κάνεις φιλαράκι!

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειναι περαστικο και αλλο κακο να μην σε βρει ,να εισαι παντα καλα εσυ και η οικογενεια σου,εμεις γνωριστηκαμε απο το χομπι και θα συνεχισουμε φιλε και χωρις το χομπι,ειμαι πολυ χαρουμενος που σε γνωρισα :bigemo_harabe_net-145: :bigemo_harabe_net-145: :bigemo_harabe_net-145::bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Oτι και να πω για εσενα Φιλε θα ειναι πολυ λιγο.Μπορει τα πραγματα οπως φαινεται να μην σου πηγαν οπως θα επρεπε στο χομπι ,αλλα εγω χαιρομαι που γνωρισα μεσα απο αυτο εναν πολυ σπανιο ανθρωπο.Ευχομαι σε οτι και να κανεις στη συνεχεια να προβαλεις παντα αυτη την καθαροτητα σου που πολυ σπανια συνανταμε πλεων στις μερες μας :bigemo_harabe_net-92: :bigemo_harabe_net-92: :bigemo_harabe_net-92:

ΥΓ Ευχομαι πολυ συντομα να ξαναβρεθειςκαι παλι στον δρομο μας... :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι σου ευχομαι τα καλυτερα, να χεις υγεια κι ολα τ αλλα στα π@π@ρι@ σου :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ Στρατο ευχομαι οτι καλυτερο για εσενα προσωπικα και για την οικογενεια σου.

δεν εχουμε γνωριστει απο κοντα αλλα εχω καταλαβει οτι εισαι ενας ισος και παντελονατος ανθρωπος και τετοιοι ανθρωποι

χρειαζονται παντου και μεσα εδω ακομα.

επειδη το αντιο φανταζει οριστικο σου λεω εις το επανειδην καλε μου φιλε.

καλη συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

Α ρε στραταρε.... :(

Ελπίζω αδερφέ να μην είναι θέμα υγείας η ανωτέρα βια.

Αν είναι οτιδήποτε άλλο κάτσε άραξε...ξεπέρασε το και γύρνα πάλι.

Ενα πραγμα θα σου ζητησω.....προσπαθησε στο διαστημα αυτο να μη χασεις το χαμογελο σου ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κυριοι το ενυδρειο δεν υφισταται πλεον,οποτε θα ηταν καλυτερα να κλειδωσει το θεμα.

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...