Jump to content

Παρουσίαση Τον Ψαριών Που Φιλόξενουνται Στο Reef Μου.


manos23

Recommended Posts

εγω πηγαινω χαλαρα με τις βιταμινες.βαζω ελαχιστο 1-2 φορες το μηνα στην τροφη.ποτε περισσοτερο.μπολικο νορι και σκορδο αραια και που.επισης ποικιλια απο κατεψυγμενες 1 φορα στο 10ημερο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 83
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Εγώ είμαι το άκρως αντίθετο από εσένα Κώστα βιταμίνες σε κάθε γεύμα και σκόρδο και κατεψυγμένο μία φορά την ημέρα σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

οπως βγαζει το προγραμμα ο καθενας μας..χεχε

εχω δοκιμασει οτι μπορεις να φανταστεις.αισθανομαι οτι το λιτο ταισμα σε μενα χωρις πολλα εξτρα καθεται καλυτερα.παντως καποιες φορες βαραινει και το δικο μου χερι.γενικα δεν ρουτινιαζω στο κομματι φαγητο.

επαιξε ρολο βεβαια και το γεγονος οτι ειχα ελλειπες σκιμαρισμα τοσα χρονια και ειχα νιτρικα...τωρα ισως θα πρεπει να αναθεωρησω το στυλ που εχω μανο μου....

Link to comment
Share on other sites

Τώρα Κώστα με το συγκεκριμένο εργαλείο που πήρες ρίξε πράγμα μην φοβάσαι! Εγώ το περιμένω αύριο το συγκεκριμένο σκιμερ.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα Κώστα με το συγκεκριμένο εργαλείο που πήρες ρίξε πράγμα μην φοβάσαι! Εγώ το περιμένω αύριο το συγκεκριμένο σκιμερ.

μμμμμμ σουπερ.....θα φας μια τρελλη πικρα με το σεταρισμα του ψηφιακου μετρητη αερα....(ακομα βριζω τους ουνους...χαχαχαχαχα

παντως οσο απιστευτο εργαλειο ειναι,αλλο τοσο οι ανθρωποι της ατι ειναι ηλιθιοι και αντιεμπορικοι.....

Link to comment
Share on other sites

Άντε βρε αλήθεια? Πω πω και τα βαριέμαι αυτά!

Link to comment
Share on other sites

δεν βρέθηκαν ακόμη "αξιοπρεπείς" οδηγίες?

...τουλάχιστον στις vortech θα τις χαρείς... είναι πολύ κατατοπιστικές

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Αιολε όντος έχεται κάνει πολύ καλή δουλειά! Άντε τώρα να μας ανέβασεται και τις οδηγίες για τις ηλεκτρονικους κυκλοφορίτες τις tunze!

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να βρεθούν άτομα που να έχουν την διάθεση να στελεχώσουν ομάδες εργασίες.... με τη συλλογική δουλειά θαύματα μπορούμε να κάνουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...