Jump to content

Πάθη, Πόθοι Και Ακρότητες Για Το Χόμπυ Μας.


Recommended Posts

ειχαμε αποφασισει με την συζυγο το 2007 να παμε ενα ταξιδι στην αυστρια και να το χρεωσουμε στην καρτα με 7 ατοκες δοσεις.προ κρισης φυσικα.ενα πρωι περναω απο τον ωκεανο και επειδη μενω διπλα οποτε περναγα χαυζευα το θαλασσινο που εχει στην βιτρινα.μπαινω μεσα για να χαζεψω τα ψαρια και μετα καμποση ωρα βγαινω με την καρτα καταχρεωμενη με το καινουργιο ενυδρειο τα φιλτρα του ολα τα συναφη.το δειχνω στη συζυγο και τις λεω αντι για αυστρια σαλτσμπουργκ και κουραφεξαλα θα χαζευουμε καθε μερα ροδοστομους και αμανο.η απαντηση της μπες μεσα στο ενυδρειο και κολυμπα.απο τοτε ακομα περιμενει το ταξιδι η μικρη μεγαλωσε και παει σχολειο οι μισθοι πετσοκοπηκαν αλλα τουλαχιστον εχω το ριο μου και το ευχαριστιεμαι.το παλιο που ειχα τα 90΄ς χαλασε και το πεταξα.ενα παιδικο μου ονειρο παντως εγινε πραγματικοτητα.

Link to comment
Share on other sites

ειχαμε αποφασισει με την συζυγο το 2007 να παμε ενα ταξιδι στην αυστρια και να το χρεωσουμε στην καρτα με 7 ατοκες δοσεις.προ κρισης φυσικα.ενα πρωι περναω απο τον ωκεανο και επειδη μενω διπλα οποτε περναγα χαυζευα το θαλασσινο που εχει στην βιτρινα.μπαινω μεσα για να χαζεψω τα ψαρια και μετα καμποση ωρα βγαινω με την καρτα καταχρεωμενη με το καινουργιο ενυδρειο τα φιλτρα του ολα τα συναφη.το δειχνω στη συζυγο και τις λεω αντι για αυστρια σαλτσμπουργκ και κουραφεξαλα θα χαζευουμε καθε μερα ροδοστομους και αμανο.η απαντηση της μπες μεσα στο ενυδρειο και κολυμπα.απο τοτε ακομα περιμενει το ταξιδι η μικρη μεγαλωσε και παει σχολειο οι μισθοι πετσοκοπηκαν αλλα τουλαχιστον εχω το ριο μου και το ευχαριστιεμαι.το παλιο που ειχα τα 90΄ς χαλασε και το πεταξα.ενα παιδικο μου ονειρο παντως εγινε πραγματικοτητα.

Αφού δεν σε έχει βάλει να μένεις μέσα στο rio μαζί με τους ροδόστομους και τις αμάνο να θεωρείς τον εαυτό σου τυχερό. :chair:

:hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

ειχαμε αποφασισει με την συζυγο το 2007 να παμε ενα ταξιδι στην αυστρια και να το χρεωσουμε στην καρτα με 7 ατοκες δοσεις.προ κρισης φυσικα.ενα πρωι περναω απο τον ωκεανο και επειδη μενω διπλα οποτε περναγα χαυζευα το θαλασσινο που εχει στην βιτρινα.μπαινω μεσα για να χαζεψω τα ψαρια και μετα καμποση ωρα βγαινω με την καρτα καταχρεωμενη με το καινουργιο ενυδρειο τα φιλτρα του ολα τα συναφη.το δειχνω στη συζυγο και τις λεω αντι για αυστρια σαλτσμπουργκ και κουραφεξαλα θα χαζευουμε καθε μερα ροδοστομους και αμανο.η απαντηση της μπες μεσα στο ενυδρειο και κολυμπα.απο τοτε ακομα περιμενει το ταξιδι η μικρη μεγαλωσε και παει σχολειο οι μισθοι πετσοκοπηκαν αλλα τουλαχιστον εχω το ριο μου και το ευχαριστιεμαι.το παλιο που ειχα τα 90΄ς χαλασε και το πεταξα.ενα παιδικο μου ονειρο παντως εγινε πραγματικοτητα.

Είσαι θεός, τέλος! Άκου Σαλτσουμπουρκ….

:thaman: :thaman:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχα σ αυτο πιστευω οτι πρεπει να εισαι ο μοναδικος που το εχει κανει!

ποτε μην λες ποτε.....

Link to comment
Share on other sites

Πέρσι γύρισαμε άρων άρων τρείς μέρες πιο μπροστά απο τις διακοπές μας στην Πρέβεζα με την οικογένεια μου γιατί υπήρχε πρόβλημα στο ενυδρείο με την ψύξη ( κόλλησε η αντλία του chiller ) και ο γαμπρός μου δεν ήξερε τι να κάνει, τελικά όμως όταν έφτασα είχα ήδη χάσει δυο γαρίδες καθαριστές και μερικά κοράλλια που δεν άντεξαν τους 34 βαθμούς, άσε την γκρίνια που έφαγα σε όλο το ταξίδι απο την γυναίκα. Γενικά όμως πιστεύω ότι το χόμπι μας είναι μια ακρότητα, τύφλα να 'χει το μπάντζι τζάμπινγκ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...