Jump to content

Vids From The Dance Scene


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 114
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σταθη με το συγκεκριμενο ειδος μουσικης,ασχολουμαι πολλα χρονια.Ειχα κι εχω καπου ακομα,κασετες με κομματια και συγκροτηματα που ουτε κι εγω θυμαμαι πια,που ουτε καν εχουν ακουστει στην ελλαδα,κι αυτο λογω του οτι ειχα καποιους φιλους στην αμερικη,που μερικοι χορευαν σε κλαμπακια η στο δρομο.Ειμαι της σχολης NWA κλπ.......:D

Link to comment
Share on other sites

Σταθη με το συγκεκριμενο ειδος μουσικης,ασχολουμαι πολλα χρονια.Ειχα κι εχω καπου ακομα,κασετες με κομματια και συγκροτηματα που ουτε κι εγω θυμαμαι πια,που ουτε καν εχουν ακουστει στην ελλαδα,κι αυτο λογω του οτι ειχα καποιους φιλους στην αμερικη,που μερικοι χορευαν σε κλαμπακια η στο δρομο.Ειμαι της σχολης NWA κλπ....... :D

:thaman: και εγω γουσταρω oldschoolια τερμα και πραγματικα ειναι πολυ ευχάριστο να γνωριζω και αλλους ανθρωπους που με "νιωθουν" Στρατο!

τη μουσικη αυτη την εχω συνδέσει με την αδερφη μου η οποια παντρεύτηκε ελληνοαμερικανο πιλοτο και ζουσε για πολλα χρονια εξωτερικο(γερμανια, αμερικη, χαβαι και σε πολλα αλλα μερη)! οι κασετες που μου εστελνε ηταν κατι "δικο μας" και χάριν αυτων γνωρισα και αγάπησα ολη αυτη την κουλτουρα!

Link to comment
Share on other sites

καλα ολα αυτα τα hip-hop breakdance και τα αλλα αλλα μπροστα στο ζειμπεκικο δεν πιανουν μια,

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα ακουω τα παντα.:)

Εχω σηκωσει αλλωστε εδω βιντεακια απο διαφορα ειδη μουσικης

:)

Link to comment
Share on other sites

παρτε και αλλο ενα κλασικο αθανατο.

Link to comment
Share on other sites

που ησουν κρυμμενος τοσο καιρο ρε Στρατο? :hysterical: :hysterical:

Κρυμμενος;Για δες εδω τι εχω ανεβασει κατα καιρους :D

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

παρτε και ενα παλιο αλλα κορυφαιο.

Link to comment
Share on other sites

αλλο ενα της εποχης μου

http://www.youtube.com/watch?v=KoaeYlQ4iug

Link to comment
Share on other sites

εεεεεεεεεεεεεε.......ας πουμε οτι μας ενδιαφερει ο χορός..... αυτος ειναι ο ΜΟΝΟΣ λογος που βλεπουμε αυτο το βιντεο.... :bigemo_harabe_net-123: :bigemo_harabe_net-123: :bigemo_harabe_net-123:

:bigemo_harabe_net-138: :bigemo_harabe_net-138: :bigemo_harabe_net-138:

Link to comment
Share on other sites

Adlib πως και έτσι δεν ανέβασες κάτι από το Red Bull BC One

Τέλος πάντων εγώ θα σας δήξω κάτι το ποιο παραδοσιακό.

την τεταρτη που θα ψηφιστουν τα νεα μετρα και μετα ολοι οι ελληνες ετσι θα χοροπηδαμε στους δρομους.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...