Jump to content

Giovanni's 600L Rimless Reef


Giovanni

Recommended Posts

Καλογέμιστο και περιμένουμε και φωτό όταν ολοκληρωθεί η κατάσταση!!!

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω καλογεμιστο,,,τα αλλα απο κοντα με καφε.....

Υ.Σ απλα απαραδεκτο το νεο σου ψευδωνυμο.....

Sent from my Galaxy Ace using Tapatalk

Αλλά έχει δίκιο ο Θωμάς, αν δεν σε ξέραμε με αυτό το νέο nickname αλλού θα πήγαινε το μυαλό μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Να βάλω μήπως κ για φωτο το ταττοο με τον δικέφαλο για ξεκάρφωμα??? :P

Ευχαριστώ πολύ φιλαράκι!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι Υφαλος κανονικος φιλε μου..........ευχομαι να παρει τα πανω του(θελει το χρονο του)!!αλλα πιστευω θα το κανεις τουμπανοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλογεμιστο και μακρυα τα ΚΑΚΑ ΜΑΤΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!ReSpEcT.........................................................................

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι Υφαλος κανονικος φιλε μου..........ευχομαι να παρει τα πανω του(θελει το χρονο του)!!αλλα πιστευω θα το κανεις τουμπανοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλογεμιστο και μακρυα τα ΚΑΚΑ ΜΑΤΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!ReSpEcT.........................................................................

προς το παρών είναι μια άδεια γυάλα.. :) Υφαλος θαααααα γίνει με το καλό..

Σε ευχαριστώ κ ναι... μακρυά μακρυαααα τα κακά μάτια... δεν αντέχει η κραση μου άλλες στραβες .. θα φύγει από το μπαλκόνι.. :P

Link to comment
Share on other sites

προς το παρών είναι μια άδεια γυάλα.. :) Υφαλος θαααααα γίνει με το καλό..

Σε ευχαριστώ κ ναι... μακρυά μακρυαααα τα κακά μάτια... δεν αντέχει η κραση μου άλλες στραβες .. θα φύγει από το μπαλκόνι.. :P

Θα είμαι από κάτω να το παραλάβω!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα είμαι από κάτω να το παραλάβω!!!

Αν μπορείς να σηκώσεις μόνος σου 120 κιλά γυάλα οκ... πες το να ξέρουμε να σε φωνάζουμε σε μετακομίσεις!!! Χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα θα βάλω ένα στρώμα από κάτω και στην συνέχεια θα φωνάξω τα παιδιά.

Το στρώμα θα είναι σαν αυτό στην ταινία που είχε βάλει ο Καλογήρου,για να πέσει ο Στάθης Ψάλτης!!

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

προς το παρών είναι μια άδεια γυάλα.. :) Υφαλος θαααααα γίνει με το καλό..

Σε ευχαριστώ κ ναι... μακρυά μακρυαααα τα κακά μάτια... δεν αντέχει η κραση μου άλλες στραβες .. θα φύγει από το μπαλκόνι.. :P Αντε καλα.Τα ειπαν και αλλοι αυτα και μαλιστα πολλες φορες :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη τωρα,πλακα,πλακα θελεις αναβαθμιση σε σκιμμερ και φωτιστικο,και αλλη μα 40αρα....

απο ολα τα παραπανω μπορεις ανετα να αλλαξεις και την δευτερη βορτεκ με καποια αλλη καθως και να τρεναρεις το σκιμμερ..

στην πορεια και το φωτιστικο....

η γυναικα σου το ξερει,η το υποψιαζεται ολο αυτο...?χεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Καλογέμιστο το ενυδρείο σου! Περιμένουμε εξελίξεις!

Να σαι καλά!

Ευχομαι να ειναι καλογεμιστο

Ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη τωρα,πλακα,πλακα θελεις αναβαθμιση σε σκιμμερ και φωτιστικο,και αλλη μα 40αρα....

απο ολα τα παραπανω μπορεις ανετα να αλλαξεις και την δευτερη βορτεκ με καποια αλλη καθως και να τρεναρεις το σκιμμερ..

στην πορεια και το φωτιστικο....

η γυναικα σου το ξερει,η το υποψιαζεται ολο αυτο...?χεχεχε

Η γυναίκα μου ήταν αυτή που θέλησε εξ αρχής μεγαλύτερο ενυδρείο... :)

Δεν χρειάζομαι άλλη μια 40άρα σε καμία περίπτωση γιατί για τον βράχο σκέφτομαι ένα μινιμαλ απλό κ απλωμένο στήσιμο οπότε ίσως βάλω ένα μικρό κυκλοφορητη να βαράει από πίσω το ένα κ μοναδικό νησάκι που σκέφτομαι να κανω στα δεξιά.

Το σκιμερ κ αυτό με καλύπτει άνετα αν αναλογιστείς ότι τα λίτρα που αναφέρω είναι σε σκέτη γυάλα κ σκέτο σάμπ.. βγάλε όγκο βράχου κ αραγωνιτη βγάλε όγκο σκιμερ μέσα στο σαμπ βγάλε κ ότι το σαμπ που δεν είναι γεμάτο...

Φωτιστικό ίσως ήθελα το λίγο μεγαλύτερο αλλά εφόσον το στήσιμο θα γίνει απλωμένο εε δε θα βάλω κ τπτ απαιτητικό στις άκρες...

Είπαμε χαλαρά κ συνετα... ας έχουμε δουλειά κ υγεία κ όλα ίσως γίνουν κάποια στιγμή...

Link to comment
Share on other sites

Giovanni,καλως ηρθες στην κολαση των βαθιων νερων.

Χαχαχαχα .. κόλαση?? ΔΕΝ ΦΟΒΆΜΑΙ τίποτα... έχω καλούς φίλους είπαμε!!!

Link to comment
Share on other sites

πηγα να σε τρελανω εσκεμμενα καλε μου φιλε,αλλα διακρινω πως εχεις σως τα ς φρενας...μπραβο τζων.

ΥΓ.μαλλον οι γυναικες μας ΠΡΕΠΕΙ να γνωριστουνε.

Link to comment
Share on other sites

πηγα να σε τρελανω εσκεμμενα καλε μου φιλε,αλλα διακρινω πως εχεις σως τα ς φρενας...μπραβο τζων.

ΥΓ.μαλλον οι γυναικες μας ΠΡΕΠΕΙ να γνωριστουνε.

Χαχαχαχα ειπαμε αφου..οπότε θες.! Αλλά το επιχείρησε κ άλλος φίλος αλλά μάλλον όταν φυγανε με την γυναικα του πρέπει να έφαγε παντόφλα .. :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα κ με τα του σαμπ κ τις καλωδιωσεις... το τι κόλλα έπεσε δε λέγετε!!! Αύριο θα μπουν κ όλα τα καλώδια σε κανάλια να μην φαίνεται τίποτα.

post-47746-1353541068,6964_thumb.jpg

post-47746-1353541109,2066_thumb.jpg

post-47746-1353541132,2849_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρε πως φαίνεται ο νοικοκύρης ο άνθρωπος.

Μες την τρέλα σου είσαι 1:30 και ακομα ποσταρεις.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...