Jump to content

Plastic Dip.....βρε Λες Να Μας Σωσει Επιτελους?


klaz

Recommended Posts

ενα επαναστατικο σπρευ πλαστικοποιησης......!! δεν γνωριζω αν το ξερετε,αλλα εχει τοσες χρησεις,που σκεφτηκα πως μια απο αυτες θα ηταν το περασμα της σιδεριας στα ενυδρεια υφαλων μας και εννοειται πληρη στεγανοποιηση.νομιζω πως αν εχει εφαρμογη θα ειναι η απολυτη λυση στην φροντιδα της σιδεριας μας απο τη σκουρια....

δειτε το παρακατω...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πρεπει να κατοχυρωσω την ιδεα μου με αυτο το προιον, στο χομπι μας....χεχε

μπορεις εκτος απο σιδεριες και αδιαβροχοποιηση-προστασια τους,να βαψεις και εξωτερικα ολοκληρη πλατη απο το ενυδρειο δημιουργωντας το απολυτο φοντο που ζητας και μαλιστα σε οτι χρωμα θελεις...

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

Άσε φίλε είσαι πολύ πίσω.Υπάρχει εδώ στη ΚΡΗΤΗ σε εργοστάσιο τζαμιών μηχάνημα που εκτυπώνει πάνω στο γυαλί ότι μπορείς να φανταστείς από σχέδια μέχρι και φωτογραφίες σε απίστευτη ανάλυση με λέιζερ UV έγχρωμα.Και άμα γουστάρεις στο κάνει και τρίπλεξ.Στα τρίπλεξ δε σου βάζει και μεμβράνη με ότι εκτύπωση θέλεις.Όλα αυτά δυο μήνες μετά την κατασκευή του ενυδρείου μου. :veryangry: :veryangry:

Link to comment
Share on other sites

Άσε φίλε είσαι πολύ πίσω.Υπάρχει εδώ στη ΚΡΗΤΗ σε εργοστάσιο τζαμιών μηχάνημα που εκτυπώνει πάνω στο γυαλί ότι μπορείς να φανταστείς από σχέδια μέχρι και φωτογραφίες σε απίστευτη ανάλυση με λέιζερ UV έγχρωμα.Και άμα γουστάρεις στο κάνει και τρίπλεξ.Στα τρίπλεξ δε σου βάζει και μεμβράνη με ότι εκτύπωση θέλεις.Όλα αυτά δυο μήνες μετά την κατασκευή του ενυδρείου μου. :veryangry: :veryangry:

μηπως ειναι μια καλη ευκαιρια για να φτιαξεις νεο ?

Link to comment
Share on other sites

ΝομιΖω το φερνει μια εταιρεια εδω στη θεσσαλονικη και απο οτι ειδα διαβαζοντας στο φορουμ με σκουτερ που και εκει ειμαι μελος περιπου στα 26 ευρω τα 400μλ σπρευ;; Κατι τετοιο...θα ψαξω για λεπτομερειες για οποιον ενδιαφερεται.

Μοσχαρι σερβιρετε;καθιστε κυριε.ολους τους σερβιρουμε..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το σπρέι είναι πολύ καλό!!!Φίλος έχει βάψει τις ζάντες από το αυτοκίνητό του και δεν έχει ακόμα πρόβλημα(το έχει περίπου 4 μήνες)

Link to comment
Share on other sites

οσο το βλεπω ,τοσο μετανιωνω που δεν το ειχα απο πριν να περασω μια απο πανω τη σιδερια ολη στ σαμπ....

http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=kicJ8A4JAAw&feature=endscreen

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο... πόσο θα κοστίζει να κανεις όλο σου το αμάξι έτσι άραγε..

Link to comment
Share on other sites

Βρε αντη να σκεφτεις να περασεις τη σιδερια στο ενυδρειο για να μην εχεις θεματα σκουριας στο μελλον το αμαξι σκεφτεσαι παλιο καγκουρα;;

Μοσχαρι σερβιρετε;καθιστε κυριε.ολους τους σερβιρουμε..

Link to comment
Share on other sites

Σε ξυλα στηριζεις τοσο βαρος;

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Πόσο βάρος? 450 κιλά ... όλα μαζί. Και το έπιπλο σκέτο ζυγίζει τα μισά!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

εσυ ξερεις.

παντως θα ηθελα πολυ να το δοκιμασω αυτο το σπρευ...και πρωτα μαλλον πανω στο σκουτερ μου....

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται φοβερή μαγκιά... αλλά κ 26 γιουρια τα 400μλ πολλά είναι..

Link to comment
Share on other sites

ισως ειναι φτηνοτερο.δεν το εψαξα καλα.με τετοια τιμη παντως οντως ειναι πολυ ακριβο.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο... πόσο θα κοστίζει να κανεις όλο σου το αμάξι έτσι άραγε..

72 λίρες Αγγλίας έχουν τα 5 λίτρα

Link to comment
Share on other sites

για οσους δεν εχουν facebook

Πληροφορίες

Plasti Dip Greece, Karakasi 58,GR-54644,Thessaloniki Tel:+30(6982031217/6979836013) Email:info@foiltech.gr

http://www.foiltech.gr

Link to comment
Share on other sites

κατι πηρε το αυτι μου για δημιουργια eshop σε λιγες μερες οποτε πιο ευκολα θα γινει για οποιον ενδιαφερεται...

Link to comment
Share on other sites

εγω θα στειλω τον αδερφο μου αυριο να περασει απο εκει να μαθει λεπτομεριες και αν ειναι να τσιμπησει και κανα σπρευ να μου στειλει κατω :)

Link to comment
Share on other sites

ας μαθει τιμες και χρωματολογιο..που ειναι τα βασικα γιωργο...χεχε

Link to comment
Share on other sites

ωραια μαγκια... :bigemo_harabe_net-64:

κωστη τωρα δεν μπορεις να το δοκιμασεις επειδη εχεις βαψει ηδη τη βαση?

δεν μπορεις να το περασεις απο πανω?

μου αρεσε και πολυ η πληροφορια του νικου(χρονια πολλα κιολας) για το οτι μπορεις

να περασεις τα παντα στο τζαμι!

μπορεις να κανεις απιστευτα πραγματα!

νικο φαινονται και ρεαλιστικα η σαν ζωγραφιες?εχει δει καποιο Live?

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...