Jump to content

Ευχαριστω Παρα Πολυ Κ.βασιλη!!


Recommended Posts

Μετα απο πολυ καιρο καταφερα να πετυχω αναπαραγωγη δισκων.Σε αυτο βοηθησε παρα πολυ ο κ. Βασιλης Ζαχαροπουλος.Με την εμπειρια της γνωσεις και τις συμβουλες του οποτε τον χρειαστηκα μου εδωσε την ευκαιρια να ζησω μια ακομα εμπειρια στον κοσμο των ενυδρειων.Θελω να αναφερω οτι δεν ειναι η πρωτη φορα που προσπαθησα να κανω αναπαραγωγη δισκων ομως παντα ειχα αποτυχια.Γι αυτο προτεινω οποιος θελει να ζησει μια τοσο ομορφη εμπειρια να σταματησει να ακουει και να διαβαζει ολους αυτους τους "ημιμαθεις" και να απευθυνθει στον κ.Βασιλη.Επισης ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολη την ομαδα του καταστηματος "fish & pet & RC planet".

Έγινε επεξεργασία - cokef
Link to comment
Share on other sites

Γι αυτο προτεινω οποιος θελει να ζησει μια τοσο ομορφη εμπειρια να σταματησει να ακουει και να διαβαζει ολους αυτους τους "ημιμαθεις" και να απευθυνθει στον κ.Βασιλη.

Ποιους εννοεις φιλε;;;

Κανε μια παρουσιαση να μαθουμε κι εμεις κατι;

Link to comment
Share on other sites

Κατεγραψα την αποψη μου και την γνωμη μου.Δεν προκειται να μπω σε αυτη την διαδικασια...ο καθενας ας κρινει μονος του.

Link to comment
Share on other sites

Ανεφερε και σε μας ρε φιλαρακι μου τους ημιμαθεις.Ποιοι ειναι;Γραφουν εδω μεσα στο φορουμ;;;;

Κανε και μια παρουσιαση να δουμε το ενυδρειο σου :)

Link to comment
Share on other sites

Κατεγραψα την αποψη μου και την γνωμη μου.Δεν προκειται να μπω σε αυτη την διαδικασια...ο καθενας ας κρινει μονος του.

με τον τροπο σου ο μονος που κρινετε εισαι εσυ.

το να αμολας κατι χωρις να το τεκμηριωσεις,το μονο που δειχνει ειναι δειλια και ηλιθιοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Προσέχουμε το λεξιλόγιο... δεν προσβάλουμε έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω πραγματικα να καταλαβω το σκεπτικο σου.Εισαι σε ενα φορουμ απο το 2011.Προσβαλλεις ανθρωπους,και προτρεπεις καποιους αλλους να μη διαβαζουν τα γραφομενα του.

Τι ζητας τοτε εδω μεσα;Μπορεις να μας το εξηγησεις ομορφα κι απλα,γιατι δεν το καταλαβαινω;;;

Ολα αυτα βεβαια ασχετα με τα σχολια για τον κυριο Βασιλη,τον οποιο γνωριζω και με γνωριζει,και τον εκτιμω πραγματικα :)

Link to comment
Share on other sites

τελικα οι δισκοι εχουν τα μυστικα τους!!!.................κ οποιος τα ξερει να τα μεταδιδει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρωσταω εξηγησεις σε κανενα.Δεν εχω να αποδειξω τιποτα σε κανενα.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενοχλησε τοσο πολυ η γνωμη μου.Γι'αυτο ειμαστε εδω.Να λεμε την γνωμη μας και να ακουμε καποια αλλη και να βγαζουμε τα συμπερασματα μας γι'αυτο το χομπυ που αγαπαμε..Αν ενοχλησε αυτος ο ορος τι να κανω;Ειναι η γνωμη μου.Δεν θα συνεχισω την αντιπαραθεση αυτη.Χιλια συγνωμη.Ηταν η γνωμη μου και καποιοι το εξελαβαν ως κατηγορια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρωσταω εξηγησεις σε κανενα.Δεν εχω να αποδειξω τιποτα σε κανενα.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ενοχλησε τοσο πολυ η γνωμη μου.Γι'αυτο ειμαστε εδω.Να λεμε την γνωμη μας και να ακουμε καποια αλλη και να βγαζουμε τα συμπερασματα μας γι'αυτο το χομπυ που αγαπαμε..Αν ενοχλησε αυτος ο ορος τι να κανω;Ειναι η γνωμη μου.Δεν θα συνεχισω την αντιπαραθεση αυτη.Χιλια συγνωμη.Ηταν η γνωμη μου και καποιοι το εξελαβαν ως κατηγορια.

Ακριβως.Ειμαστε εδω για να αλλαζουμε γνωμες,και οχι να χαρακτηριζουμε ανθρωπους.Και χρωστας εξηγησεις,γιατι ακριβως εσυ χαρακτηρισες καποιους.

Κι αλλη φορα να φροντισεις να εισαι ευγενης.

Αντιπαραθεση;;;;Που την ειδες;Τη γνωμη μας για σενα εκφρασαμε ;)

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυ καιρο καταφερα να πετυχω αναπαραγωγη δισκων.Σε αυτο βοηθησε παρα πολυ ο κ. Βασιλης Ζαχαροπουλος.Με την εμπειρια της γνωσεις και τις συμβουλες του οποτε τον χρειαστηκα μου εδωσε την ευκαιρια να ζησω μια ακομα εμπειρια στον κοσμο των ενυδρειων.Θελω να αναφερω οτι δεν ειναι η πρωτη φορα που προσπαθησα να κανω αναπαραγωγη δισκων ομως παντα ειχα αποτυχια.Γι αυτο προτεινω οποιος θελει να ζησει μια τοσο ομορφη εμπειρια να σταματησει να ακουει και να διαβαζει ολους αυτους τους "ημιμαθεις" και να απευθυνθει στον κ.Βασιλη.Επισης ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολη την ομαδα του καταστηματος "fish & pet & RC planet".

ο καθενας χομπιστας εχει τους δικους του τροπους για να πετυχει μια αναπαραγωγη

αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει ( να σταματησει να ακουει και να διαβαζει ολους αυτους τους "ημιμαθεις" και να απευθυνθει στον κ.Βασιλη) μεσα εδω αν ειχες διαβασει πριν ποσταρης θα εβλεπες αρκετους χομπιστες να εχουν πετυχει επιτυχες αναπαραγωγες ..

δηλαδη θα πρεπει καποιος που θελει να κανει μια αναπαραγωγη σε δισκους να απευθυνθει στον κ.Βασιλη γιατι αλλιως δεν θα πετυχει οτι και αν κανει ??

θελω να πιστευω οτι αλλιως ηθελες να διατυπωσεις την αποψη σου και να ευχαριστησεις το κ Βασιλη που σε βοηθησε για να πετυχεις κατι τετοιο γιατι ετσι αφηνεις και ασχημες εντυπωσεις για τον κ Βασιλη που σε βοηθησε και ηθελες απο αυτο εδω το ποστ στην ουσια να τον ευχαριστησεις

εχεις κανει λαθος στα γραφομενα σου

φιλικα

Νικος

Έγινε επεξεργασία - spacereef
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε Νικο. Εχεις δικιο. Ηταν λαθος μου. Επρεπε να εκφρασω διαφορετικα την γνωμη μου. Μπορει να ασχολουμαι με τα ενυδρεια γυρω στα 13 χρονια αλλα στο φορουμ ειμαι νεος οπως σωστα παρατηρησαν καποιοι.Ζηταω συγνωμη.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε Νικο. Εχεις δικιο. Ηταν λαθος μου. Επρεπε να εκφρασω διαφορετικα την γνωμη μου. Μπορει να ασχολουμαι με τα ενυδρεια γυρω στα 13 χρονια αλλα στο φορουμ ειμαι νεος οπως σωστα παρατηρησαν καποιοι.Ζηταω συγνωμη.

Eμενα φιλε μου με καλυψες με αυτη σου την απαντηση.

Καλη συνεχεια λοιπον σου ευχομαι :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε Νικο. Εχεις δικιο. Ηταν λαθος μου. Επρεπε να εκφρασω διαφορετικα την γνωμη μου. Μπορει να ασχολουμαι με τα ενυδρεια γυρω στα 13 χρονια αλλα στο φορουμ ειμαι νεος οπως σωστα παρατηρησαν καποιοι.Ζηταω συγνωμη.

μετα απο 13 χρονια μπορεσες τελικα να κανεις αναπαραγωγη δισκων και ''πετάς'' ενα γενικό ημιμαθείς εδώ μέσα ? :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

άργησες να μας βρεις αλλά μας βρήκες !!!!

Πρέπει να κάνουμε ένα γκαλοπ στην ενοτητα των δισκων εαν οσοι ειχαν επιτυχημενη αναπαραγωγη ειχαν ακουσει την συμβουλη του Κου Ζαχαροπουλου Η εαν διαβασαν εστω και στο ελαχιστο καποιο θεμα απο το φορουμ και θελησαν να το δοκιμασουν

Θα ηθελα πολυ να δω το ζευγαρι σου , καθως και τα μωρα σε διαφορα σταδια του μεγαλωματος τους ( εαν θες βεβαια ) .....

Για την ιστορια και μονο και παντα κατα τη γνωμη μου : σημασια δεν εχει η γεννα αλλα το μεγαλωμα των μικρων ......

Καλα μεγαλωματα .

Υ.Γ : το παρον μηνυμα δεν αφορα σε καμια περιπτωση τον Κο Ζαχαροπουλο ( σε προσωπικο επιπεδο ) , εχει να κανει μονο και μονο με το τροπο που μπηκες στο φορουμ για να ''την πεις'' στους ''ημιμαθεις''

Link to comment
Share on other sites

Φιλε geosid εχουμε κανει αρκετη κουβεντα εκτος φορουμ και μαλιστα στο σπιτι σου.,(ειχα ερθει να παρω πραγματα απο εσενα με τον like) γι'αυτα που ηθελα να πω με το ημιμαθεις.Μπορει να μην με θυμασαι αλλα δεν πειραζει.Και δεν ειπα οτι ασχολουμε 13 χρονια με δισκους.Ειπα ενυδρεια.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε geosid εχουμε κανει αρκετη κουβεντα εκτος φορουμ και μαλιστα στο σπιτι σου.,(ειχα ερθει να παρω πραγματα απο εσενα με τον like) γι'αυτα που ηθελα να πω με το ημιμαθεις.Μπορει να μην με θυμασαι αλλα δεν πειραζει.Και δεν ειπα οτι ασχολουμε 13 χρονια με δισκους.Ειπα ενυδρεια.

δηλαδη για να καταλαβω με το ημιμαθεις αναφερεσαι προσωπικα σε μενα ?

και ναι δεν σε θυμαμαι ( καλως η κακως ) εχουν ερθει αρκετοι απο το φορουμ σπιτι μου :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε Νικο. Εχεις δικιο. Ηταν λαθος μου. Επρεπε να εκφρασω διαφορετικα την γνωμη μου. Μπορει να ασχολουμαι με τα ενυδρεια γυρω στα 13 χρονια αλλα στο φορουμ ειμαι νεος οπως σωστα παρατηρησαν καποιοι.Ζηταω συγνωμη.

με καλυψες και εμενα με την απαντηση οπως και αλλα παιδια πιστευω εδω με τα παραπανω που εγραψες

η συγνωμη σου ηταν αρκετη

ολοι κανουμε λαθη ουδης αλανθαστος στην ζωη !

καλη συνεχεια σου ευχομαι και να συνεχισεις να γραφεις( κανε και μια παρουσιασει του ενυδρειου σου αν εσυ το θελεις για να μπεις στην παρεα μας και να μας μαθεις ;)

να ξερεις οτι δεν σε αποπηραμε φιλικη συζητηση καναμε :)

φιλικα

Νικος

Link to comment
Share on other sites

Οχι σε εσενα με τιποτα. Δεν με καταλαβες.Ειχαμε κανει κουβεντα οτι υπαρχουν πολλοι ημιμαθεις και οτι ειναι κακο για το χομπυ μας. Και μαλιστα μας ελέγες περιστατικα που τους εκραζες.Τελος παντων εγω ζητησα συγνωμη για την λαθος διατυπωση του αρχικου μου σχολιου.Καταλαβα το λαθος μου.Δεν ηθελα να προσβαλω κανενα.Ειλικρινα συγνωμη.

Link to comment
Share on other sites

Οχι σε εσενα με τιποτα. Δεν με καταλαβες.Ειχαμε κανει κουβεντα οτι υπαρχουν πολλοι ημιμαθεις και οτι ειναι κακο για το χομπυ μας. Και μαλιστα μας ελέγες περιστατικα που τους εκραζες.Τελος παντων εγω ζητησα συγνωμη για την λαθος διατυπωση του αρχικου μου σχολιου.Καταλαβα το λαθος μου.Δεν ηθελα να προσβαλω κανενα.Ειλικρινα συγνωμη.

Sorry και απο μενα που δεν καταλαβα σωστα την τελευταια σου τοποθετηση .

Καλη συνεχεια και οπως ειπαμε ( κρατα μας ενημερους )

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Νικο για την κατανοηση το φορουμ το παρακολουθω και την παρεα .Δεν εγραφα γιατι σαν το σημερινο ηθελα να τα αποφυγω. Ηταν λαθος μου. Και παλι συγνωμη.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Νικο για την κατανοηση το φορουμ το παρακολουθω και την παρεα .Δεν εγραφα γιατι σαν το σημερινο ηθελα να τα αποφυγω. Ηταν λαθος μου. Και παλι συγνωμη.

τελος καλο ολα καλα ..!

ΥΓ. μην ξαναπεις συγνωμη γιατι θα σε μαλωσω :bigemo_harabe_net-55:

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-145:

Ευχαριστω φιλε Νικο. Εχεις δικιο. Ηταν λαθος μου. Επρεπε να εκφρασω διαφορετικα την γνωμη μου. Μπορει να ασχολουμαι με τα ενυδρεια γυρω στα 13 χρονια αλλα στο φορουμ ειμαι νεος οπως σωστα παρατηρησαν καποιοι.Ζηταω συγνωμη.

Link to comment
Share on other sites

Απλα ολοι εχουμε ακουσει γνωμες και εχουμε διαβασει αλλα τοσα που στην πραξη ειδαμε οτι μονο ζημια κανουνΑυτο ηθελα να εκφρασω γιατι στην τελικη εχουμε να κανουμε με ψυχουλες.

Link to comment
Share on other sites

To να κανεις αναπαραγωγη σε καποια ψαρια δεν θελει μονο γνωσεις αλλα και εμπειρια μεγαλη.υπαρχουν παιδια που εστησαν αυτο το φορουμ και εδωσαν οτι ειχαν με τις γνωσεις τους και εφτασαν το φορουμ μεχρι εδω.αποψεις θα ακουγονται απο ολους μας και ειναι λογικο να γινονται και λαθη.εδω δεν γνωριζουμε ποιος βρισκεται πισω απο την καθε οθονη.και προσπαθουμε να κρατησουμε ενα φορουμ καθαρο απο την παραπληροφοριση και ησυχο δεν χρειαζεται να αναβουν τα αιματα για κανεναν λογο. :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...