Jump to content

Ευχαριστω Παρα Πολυ Κ.βασιλη!!


Recommended Posts

Απλα ολοι εχουμε ακουσει γνωμες και εχουμε διαβασει αλλα τοσα που στην πραξη ειδαμε οτι μονο ζημια κανουνΑυτο ηθελα να εκφρασω γιατι στην τελικη εχουμε να κανουμε με ψυχουλες.

Καλησπέρα και από εμένα και συγγνώμη για την παρέμβαση αλλά δε μπορούσα να κρατηθώ...

Να ξερες φίλε Cokef κι εγώ πόσες φορές ήθελα να πετάξω σχόλια για όχι μόνο "ημιμαθείς"... εγώ θα χρησιμοποιούσα ακόμα πιο βαριές λέξεις όπως "ξερόλας"... αλλά κρατήθηκα λόγω του ότι ο γραπτός λόγος παρεξηγείται και για να αποφύγω τυχών παρεξηγήσεις και διαπληκτισμούς αναγκαζόμουν να σιωπώ...

Προσωπικά θα απαντήσω σε όλους τους φίλους συνχομπίστες να μην ανησυχούν διότι οι "ημιμαθείς" δυστυχώς δεν κυκλοφορούν εδώ στο φόρουμ (και λέω δυστυχώς γιατί αν ήταν μέλη εδώ του AZ θα είχαν την ευκαιρία να γίνουν σύντομα οι καλύτεροι γνώστες!! :bowdown:) αλλά κυκλοφορούν έξω ελεύθεροι και ανάμεσά μας, μη έχοντες την παραμικρή ιδέα για ψάρια (ξέρουν μόνο να τα τρώνε σε ψαροταβέρνες με λεμονάκι και ούζο) και σα να μην έφτανε αυτό, τολμάνε να ανοίγουν και ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ενυδρειακά μαγαζιά (τρομάρα τους!!), με ορατό παράδειγμα έναν "επαγγελματία" ο οποίος ήτανε ταξιτζής (ναι καλά ακούσατε, ταξιτζής), εξαπάτησε το Ελληνικό κράτος παίρνοντας επιδότηση (όχι επιδότηση ως νέος επαγγελματίας, άσχετη τελείως) και άνοιξε μαγαζί!! Κι όσο για την "επαγγελματική" συμπεριφορά του?? ..σας πληροφορώ είναι χειρότερη από μικροπωλητή (ξέρει ο κύριος Βασίλης σε ποιον αναφέρομαι, είχαμε κάνει μια σχετική κουβέντα μαζί γι αυτό το θέμα...)

Κλείνοντας θα το βροντοφωνάξω δημόσια ότι ο κύριος Κώστας Ζαχαρόπουλος είναι ο πιο τυχερός άνθρωπος του κόσμου που έχει πατέρα έναν ΤΙΜΙΟ, ΛΑΜΠΡΟ ΓΝΩΣΤΗ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ και πάνω από όλα ΑΝΘΡΩΠΟ!!! Εγώ αν είχα πατέρα τον κύριο Βασίλη θα γινόμουν επιστήμονας ;) Κώστα έχεις την Υδάτινη Εγκυκλοπαίδεια πιο κοντά σου δεν γίνεται!! :) Και το πιο απλό ενυδρειακό προϊόν να χρειαστώ όπως αντιχλώριο, θα προτιμήσω να κάνω αυτή τη μακρινή διαδρομή από Σεπόλια - Άλιμο μόνο και μόνο γιατι την περασμένη Τετάρτη αυτός ο άνθρωπος με ΚΕΡΔΙΣΕ: και με τον αληθινό του χαρακτήρα και ως ΠΕΛΑΤΗ!!

Υ.Γ. μη βιαστείτε να με χαρακτηρίσετε κι εμένα ότι γλείφω με τον τρόπο μου για μια δωροεπιταγή, έχω δώσει ήδη κάποια χρήματα για αγορές στο κατάστημα του κυρίου Βασίλη και σκοπεύω να αφήσω ακόμα πάρα πολλά..... ;)

Έγινε επεξεργασία - nospanos
Link to comment
Share on other sites

σε καθε φορουμ το επιπεδο γνωσεων ολων των μελων δεν ειναι το ιδιο, καποιοι ειναι μαστερ και καποιοι λιγοτερο γνωστες, παρακολουθωντας τις συζητησεις καποιο διαστημα βλεπεις ποιοι γνωριζουν καλα και ποιοι λιγοτερο. αλλα να τα ισοπεδωνουμε ολα και ολους ειναι απαραδεκτο.

το καλο ειναι οτι καταλαβε το λαθος του και το παραδεχτηκε, και μονο για αυτην την κινηση του αξιζει συγχαρητηρια, γιατι το να παραδεχομαστε το λαθος μας δεν ειναι κατι ευκολο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κυριοι

Κατ'αρχη να ευχαριστησω το μελος Cokef και τον Nospanos Για τα καλα τους λογια. Τους ξερω και τους δυο προσωπικα και ξερω τι ανρθωποι ειναι και οι δυο περα απο τα γραφομενα τους μεσα στο Forum.

Πραγματι ο τροπος με τον οποιο μιλησε ο Cokef (Κωστας) ηταν εριστικος και ειχα σκοπο ξεκινωντας να διαβαζω να κλειδωσω το θεμα για να μην ξεφυγει και αυτο. Χαιρομαι ιδιαιτερα που καταλαβε την παρεξηγηση και την ελυσε αμεσα. Οπως και καποιο αλλο μελος πιο πανω ανεφερε , καποιοι ξερουν πολλα , καποιοι λιγα , καποιοι τιποτα για καποια θεματα. Δεν ειναι κακο , ο καθενας στο ειδος του.

Εγω προσωπικα (επειδη ξερω τον συγκεκριμενο κυριο Cokef) μπορω να καταλαβω την απογνωση του (αφου μου εξηγησε τι εχει ακουσει και απο τι εχει περασει) και τον τροπο που εκφραστηκε αλλα αυτο δεν δικαιολογει σε καμια περιπτωση τα γραφομενα του.

Δεν υπαρχει λογος να επεκτεινομαστε , ας το θεωρησουμε μια "κακη" στιγμη και ας συνεχισουμε.

Ευχαριστουμε για την υποστηριξη σας

Με εκτιμηση

Κωστας Ζαχαροπουλος

Έγινε επεξεργασία - Zacharopoulos
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κυριοι

Κατ'αρχη να ευχαριστησω το μελος Cokef και τον Nospanos Για τα καλα τους λογια. Τους ξερω και τους δυο προσωπικα και ξερω τι ανρθωποι ειναι και οι δυο περα απο τα γραφομενα τους μεσα στο Forum.

Πραγματι ο τροπος με τον οποιο μιλησε ο Cokef (Κωστας) ηταν εριστικος και ειχα σκοπο ξεκινωντας να διαβαζω να κλειδωσω το θεμα για να μην ξεφυγει και αυτο. Χαιρομαι ιδιαιτερα που καταλαβε την παρεξηγηση και την ελυσε αμεσα. Οπως και καποιο αλλο μελος ποιο πανω ανεφερε , καποιοι ξερουν πολλα , καποιοι λιγα , καποιοι τιποτα για καποια θεματα. Δεν ειναι κακο , ο καθενας στο ειδος του.

Εγω προσωπικα (επειδη ξερω τον συγκεκριμενο κυριο Cokef) μπορω να καταλαβω την απογνωση του (αφου μου εξηγησε τι εχει ακουσει και απο τι εχει περασει) και τον τροπο που εκφραστηκε αλλα αυτο δεν δικαιολογει σε καμια περιπτωση τα γραφομενα του.

Δεν υπαρχει λογος να επεκτεινομαστε , ας το θεωρησουμε μια "κακη" στιγμη και ας συνεχισουμε.

Ευχαριστουμε για την υποστηριξη σας

Με εκτιμηση

Κωστας Ζαχαροπουλος

Ηδη ετσι θεωρηθηκε και συνεχιζουμε.:)Πρεπει καποια στιγμη επιτελους να μαθουμε να λυνουμε τις οποιες παραξηγησεις δημιουργουνται η ρ ε μ α.!

Καλη σας μερα :)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω φοβηθηκα οτι θα ξεφυγει το θεμα, αλλα ευτυχως τελος καλο ολα καλα

Να εχουμε καλες γιορτες παιδια !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλή σας μέρα και χρόνια πολλά σε όλους!!

Σήμερα το απόγευμα που πέρασα για αγορές από το κατάστημα του κυρίου Ζαχαρόπουλου, είχα την ευχάριστη έκπληξη να συναντήσω και να γνωρίσω από κοντά τον φίλο Κώστα (cokef) και δημιουργό του παρόντος topic.

Ο λόγος που το αναφέρω είναι επειδή πραγματικά έπαθα πλάκα με το βιντεάκι και τις φωτογραφίες που μου έδειξε ο Κώστας από το ενυδρείο-γενήστρα με τα γεννητούρια του και από τους υπόλοιπους δίσκους τους οποίους διατηρεί στο μεγάλο ενυδρείο του. Αυτό πιστεύω ότι είναι αποτέλεσμα μιας πολυετούς εμπειρίας που έχει συλλέξει στο χόμπι τα τελευταία 13 περίπου χρόνια που ασχολείται και πραγματικά εύχομαι σε όλους τους φίλους συνχομπίστες που έχουν στα άμεσα σχέδια τους μια αναπαραγωγή δίσκων, να την πετύχουν και να φέρουν στη ζωή υγιέστατα δισκάκια όπως ο φίλος Κώστας :bowdown:

Χρόνια πολλά εύχομαι σε όλους και καλή χρονιά να έχουμε με το καλό σε λίγες μέρες!

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι και εγω χρονια πολλα και να εχουμε μια καλη χρονια ολοι μας.Ευχαριστω πολυ φιλε nospanos για τα καλα σου λογια.

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι και εγω χρονια πολλα και να εχουμε μια καλη χρονια ολοι μας.Ευχαριστω πολυ φιλε nospanos για τα καλα σου λογια.

Εμένα ευχαριστείς?? αφού το αποτέλεσμα είναι εξαιρετικό, ψέματα να πω?! :D ...όποιος και να το δει τα ίδια σχόλια θα σου πει!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε παιδια,τι πιο ωραιο να δημιουργουνται φιλιες μεταξυ μελων και σε καταστηματα με ωραιο κλιμα!! :bigemo_harabe_net-64:

Ευτυχώς δε μένω κόντα στην περιοχή που βρίσκεται το μαγαζί, διαφορετικά κάθε μέρα εκεί θα ήμουνα! :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...