Jump to content

Ebenos Nano Reef Project.


ebenos

Recommended Posts

Ναι γιατί αν το αφήσεις κλειστό τις πρίζες σου τις βλέπω να τις αλλάζεις...σύντομα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολυ ωραιααααααα!!!!

Απο που πηρες του πινακες αυτους? Θελω κ εγω!!! Βαρεθηκα τα πολυμπριζα!!!!

Από κατάστημα με ηλεκτρολογικό εξοπλισμό Γιάννη!

Τα συγκεκριμένα είναι τις vimar http://www.vimar.com/el/gr

Μιλάμε για εκπληκτική ευκολία, πλέον τους έχω καθιερώσει σε όλα μου τα setup!

Το καλό είναι ότι υπάρχουν πολλές διαστάσεις σε κουτιά και μπορείς να τα κτήσεις σύμφωνα με τις ανάγκης σου!

Link to comment
Share on other sites

Nα σαι καλα φιλαρακι.. θα το ψαξω λιγο το θεμα!

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις αλεξ….μου πέρασε από το μυαλό να σου πω την αλήθεια αλλά το άφησα λίγο στο ντούκου…έχεις καμία ιδέα να προτείνεις?

Link to comment
Share on other sites

Nα σαι καλα φιλαρακι.. θα το ψαξω λιγο το θεμα!

Ευχαριστω...

:bigemo_harabe_net-146: :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Ποτηροτρύπανο στο μέγεθος ανεμιστήρα και ανοίγεις 3-6 τρύπες...αν έχεις βάζεις και ένα φύλο πολυκαρβονικό επάνω στο σάμπ σαν καπάκι...αλλιώς αν θέλεις κάτι πιο ψαγμένο την ψάχνεις με υγρασιόμετρο(ψάξε για humidity controller στο e-bay με 20-30 δολάρια...) και ανεμιστήρα. :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια και συμμαζεμενα.Πως φαινεται ο νοικοκυρης ο ανθρωπος :bigemo_harabe_net-145:

Ευχαριστώ Στάθη μου, να είσαι καλά! :bigemo_harabe_net-146:

Ποτηροτρύπανο στο μέγεθος ανεμιστήρα και ανοίγεις 3-6 τρύπες...αν έχεις βάζεις και ένα φύλο πολυκαρβονικό επάνω στο σάμπ σαν καπάκι...αλλιώς αν θέλεις κάτι πιο ψαγμένο την ψάχνεις με υγρασιόμετρο(ψάξε για humidity controller στο e-bay με 20-30 δολάρια...) και ανεμιστήρα. :bigemo_harabe_net-64:

Ωραίος ρε αλεξ…αυτό με το υγρασιομετρο κάτι μου κάνει…θα το ψάξω φίλε, ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή δουλειά :bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64: για άλλη μία φορά μεγαλουργείς!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή δουλειά :bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64:

:bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64: για άλλη μία φορά μεγαλουργείς!!!!!!!

Να είστε καλά ρε μάγκες, κάνω ότι μπορώ! :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Ποση παντοφλα να εχει πεσει ωστε να εισαι τοσο τακτοποιημενος ουαχαχαχαχαααααα :bigemo_harabe_net-74:

:P

Link to comment
Share on other sites

Και τι παντοφλα....

fish_flip_flops.jpg
Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά toyo….και εσύ δεν πας πίσω!

Keep reefing!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ο καιρός μας τα έκανε πάλι μούσκεμα….. :bigemo_harabe_net-132:

Βρέχει, φυσαει και κάνει κρύο….

Η μεταφορά αναβάλετε μέχρι νεοτέρας… :bigemo_harabe_net-87:

Το μόνο καλό που προέκυψε είναι ότι θα απολαυσω την θέα του σπιτιού μου.. :bigemo_harabe_net-134:

P2080313_zps7c06ad53.jpg

P2080314_zps5b8b6d0d.jpg

Καλημέρα από το βροχερό Αργοστόλι….. :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Δεν εισαι συ ρε για τετοια......δεν αντεχεις.Αραξε και καντο το καλοκαιρι :kookoo: :kookoo: :bleh: :bleh: :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Έχω ήδη ξαπλώσει στο καναπέ με μια κούπα ζεστό καφέ……τον Αυγουστο τα ξαναλέμε….. :rasp: :rasp: :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Δικαιολογιες.......

Θα'χει μελτεμια.Το Σεπτεμβρη καν'το :D

Α να χαθείτε…. :poster_spam: :poster_spam: :poster_spam: :poster_spam: :poster_spam: :poster_spam:

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω δεν εχω τετοιες υπομονες.. αν ειναι να γινει μια δουλεια θελω να την κανω να τελειωνω.. δεν μπορω να ηρεμησω αν ξερω οτι εχω να κανω κατι ..

Γιαυτο... αντε σηκωωωωω!!!!! :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...