Jump to content

Recommended Posts

κυριε Νικο ειλικρινα εκπλησομαι!ουτε ειπα κατι για εσας ουτε αναφερθηκα σε κατι που εχετε πει κατι τετοιο θα ηταν ειδεχθες εκ μερους μου καθοτι ουτε γνωριζομαστε!το μονο που ανεφερα και μακαρι να μην το ειχα κανει ηταν η διαπιστωση μου του τι εγινε με τη βιολογια μου με τη χρησιμοποιηση του φαρμακου!ελεος μακρυα απο μενα αυτα ουτε εκανα καμμια επιθεση σε κανεναν ουτε μιλησα ασχημα.μακαρι να μην το ειχα κανει που να φανταστω οτι μολις πω το ονομα ESHA θα γινει χαμος!!!

Δεν βλέπω πουθενά να έχει γίνει χαμός!

Απεναντίας, νομίζω ότι η συζήτηση γίνετε κάτω από πολλοί χαμηλούς και μετρημένους τόνους!

Ειδικα από πλευράς μου η διαθέσει είναι πολύ φιλική παρά τα πηρά που δέχτηκα στις παραπάνω δημοσιεύσεις απο τον φιλο nospanos!

Υ.Γ. ωραία η Μυτιλήνη! Πέρασα σαν φαντάρος από εκεί!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και συγγνώμη κι όλας που σου γράφω με αυτό τρόπο γιατί γνωρίζω οτι δεν ισχύει κάτι τέτοιο ουτε απο μέρους σου ούτε απο μέρους μας ..

Link to comment
Share on other sites

πιο κερδος φιλε μου ανεργος ειμαι 3!!!!χρονια εγω ξερω πως βρισκω τα χρηματα για να ασχολουμε με το χομπυ μου.η ουσια ειναι ομως οτι εχω απαιτηση απο τη στιγμη που φθυνω αιμα για να διαθεσω λιγα ευρω να με σεβοντε και να μην μου πουλανε φυκια για μεταξωτες κορδελες!δεν ανεφερα ποτε οτι εχετε καποιο κερδος,τη αρχικη γνωμη για το φαρμακο την ειχα διαβαζοντας στα φορουμ και απο συζητησεις με φιλους.ασχετο σε πιο μερος της μυτιληνης υπηρετησες;;εγω ειμουν στο 221!

παιδια ψωμι και αλατι οπως λενε και στο χωριο μου δεν υπαρχει λογος προστριβων ειλικρινα.μεσα απο τη καρδια μου ευχομαι σε ολους καλη ανασταση καλο πασχα με υγεια πανω απο ολα και δυναμη.

Έγινε επεξεργασία - polyagkistro
Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν να κλειδώσει το θέμα εδω .

Κατεγράφησαν οι απόψεις .

Τυχόν ελλείψεις που υπάρχουν ας ανοιχτεί ενα νεο θέμα με κατάλληλο τίτλο και να το συζητήσουμε .

Link to comment
Share on other sites

Οσο για τις λαθος πληροφοριες που λες οτι δινουμε,πραγματκα απογοητευομαι με τα λεγομενα σου..εσυ ο ιδιος πριν κατι μηνες ελεγες τα αντιθετα,πως αλλαξες τοσο γρηγορα γνωμη?

Επεισης η επιθεση σου προς τον πρωην συντονιστη και τα εμπειρα μελη που σου απαντησαν για μενα ειναι ακυρη,το οτι μετρησες 0,5 αμμωνια εμενα δεν μου λεει οτι καταστρφικε ολη η βιολογια σου.

Θα παρακαλουσα πολυ να προσεχουμε τι λεμε για ανθρωπους και για τ φορουμ που μας φιλοξενει και μας δινει τζαμπα πληροφοριες.

Φίλε Κώστα, εννοείται ότι τα είπα περί εγκυρότητας του φόρουμ και των "χρυσών" πληροφοριών που δωρεάν παρέχει, συνεχίζω να τα πιστεύω και τα εννοώ, δεν διαψεύδω κάτι.... αναφέρθηκα συγκεκριμένα στην πληροφορία για το Esha2000....

Επίσης δεν κάνω καμία προσωπική επίθεση στον Νίκο, τι θα κερδίσω άλλωστε από τη στιγμή που είμαστε φίλοι και τα έχουμε πει κιόλας και από κοντά και από το τηλέφωνο, απλά τόνισα ότι είναι λάθος το γεγονός να είμαστε 100% σίγουροι για κάτι και αυτό να μην αποδεικνύεται στην πράξη....

Σίγουρα και φυσικά ασπάζομαι τις άποψή και τα λεγόμενά σου, το φόρουμ σίγουρα συντελεί στη σωστή ενημέρωση των χομπιστών και αποτελεί λειτούργημα στις μέρες μας για την ορθή λειτουργία του χόμπι, δε λέει κανένας το αντίθετο για όνομα του Θεού, όλοι μια παρέα είμαστε για το χόμπι.... σε αντίθετη περίπτωση που δεν υφίσταται τέτοιο πράγμα θα ήταν ένα επαγγελματικό φόρουμ ή μια κερδοσκοπική εταιρεία που θα είχε και συνδρομή (πχ 50€ ή 100€ το χρόνο.......)

Δεν βλέπω πουθενά να έχει γίνει χαμός!

Απεναντίας, νομίζω ότι η συζήτηση γίνετε κάτω από πολλοί χαμηλούς και μετρημένους τόνους!

Ειδικα από πλευράς μου η διαθέσει είναι πολύ φιλική παρά τα πηρά που δέχτηκα στις παραπάνω δημοσιεύσεις απο τον φιλο nospanos!

Φίλε Νίκο, δεν είχα κάποια πρόθεση να επιτεθώ σε σένα προσωπικά, απλά έλα λίγο στη θέση μου όταν χιλιοδιαβάζεις κάτι οτιδήποτε και αποδεικνύεται ευθύς μπροστά σου ότι δεν ισχύει, έστω και με προϋποθέσεις, και καταστρέφεις ό,τι έχτισες με κόπο τους τελευταίους 6 περίπου μήνες...

Επειδή φαίνεται ότι σας αναστάτωσα το μεσημέρι και το απόγευμά σας, να σας ζητήσω δημοσίως συγγνώμη για την αναστάτωση και για τα όσα είπα... όποιος θέλει τα πιστεύει κι όποιος θέλει όχι.... ουδεμία στιγμή πάντως δεν αμφισβήτησα τις πληροφορίες που παρέχει το φόρουμ καθώς και την εγκυρότητά του! (το ξαναέγραψα εξάλλου και σε δημοσίευση εδώ στο παρών θέμα)

Το θέμα θεωρείται λήξαν, αλλά δυστυχώς ό,τι έγινε έγινε και δε μπορεί να ξεγραφτεί.....

με πιο απλά λόγια το σπασμένο γυαλί δεν ξανακολλά και το ρυάκι δεν κυλάει προς τα πίσω....

Αύτη ήταν και από τις τελευταίες μου δημοσιεύσεις, μπορεί όποιος θέλει από τους υπεύθυνους να διαγράψει ελεύθερα το λογαριασμό μου...

Όλα αυτά γράφονται γιατί δε μου αρέσει να σπιλώνεται το όνομά μου από τυχόν παρερμηνεύσεις των όσων είπα με τη μέθοδο της ελεύθερης έκφρασης...

Καλή συνέχεια σε ότι κι αν κάνετε....

Με εκτίμηση,

nospanos

Έγινε επεξεργασία - nospanos
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε Πανο, το περνεις πολυ προσωπικα το θεμα και φανταζομε νομιζεις πως ολοι ειναι εναντιον σου μονο και μονο γιατι δεν θελει κανεις να ριξει τα μουτρα του. Η αληθεια ειναι πως οταν κανουμε χρηση καποιου σκευασματος λιγο πολυ μπορει να εχουμε καποιες ελαχιστες εως μεγαλες επιπτωσεις. Το θεμα ειναι πως η χρηση τους γινεται αποκλειστηκα σε περιπτωσεις ασθενειας και για τον λογο βεβαια του οτι προσπαθουμε να σωσουμε καποιο ζωντανο ξεροντας ομως πως ειναι μια επιλογη που κανουμε αναγκαστηκα και ελπιζοντας να εχουμε προλαβει τα χειροτερα. Με την χρηση τους πολλες φορες για πολλους και διαφορους λογους δεν εχουμε τα επιθυμητα αποτελεσματα και οι παραμετροι οπως θα καταλαβαινεις ειναι πολλοι. Απο το ποσο χαλια κατασταση βρισκεται το ψαρι, το ειδος ψαριου, την σοβαροτητα της ταδε ασθενειας και χιλια αλλα δυο πραγματα.

Η καραντηνα ειναι μια λυση που εχω κανει χρηση με επιτυχια κατα καιρους αλλα σε αλλου ειδους μεταδοτικης ασθενειας η χρηση καποιου σκευασματος ειναι μονοδρομος στο κυριο ενυδρειο. Επισης μην ξεχναμε παντα πως η προληψη ειναι το καλυτερο φαρμακο, αν και πολλες φορες η φυση εχει την αντιθετη αποψη και αν ειναι να σου κατσει η στραβη δεν την γλυτωνεις.

Τωρα οσο αφορα το συγκεκριμενο σκευασμα εχω θεραπευση δυσκολες καταστασεις, που εαν δεις το ψαρι θα καταλαβεις .

Αργοτερα θα βαλω φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ο πανεμορφος Trimac, απο τα ποιο αγρια ψαρια που εχω φιλοξενηση προσωπικα πριν 2, 3 χρονια το καλοκαιρι μολυνθηκε πολυ ασχημα.

100_5555.jpg

Ο λογος δυστηχως ηταν οτι αφησα το καλοκαιρι να ταιζει ξενος ανθρωπος το ενυδρειο, με αποτελεσμα να γυρισω και να βρω το συγκεκριμενο ψαρι παραμορφωμενο κυριολεκτικα και χουφτες ατελιωτες στον πυθμενα του ενυδρειου με αφαγωτα σε αποσυνθεση πελλετ.

Photo152_zps0a3005c1.jpg

Το ψαρι μεταφερθηκε σε 15 λιτρη καραντηνα και εφαγε διπλη δοση esha 2000 και ηδη απο την επομενη μερα οι πληγες του ειχαν καθαρισει απο τους διαφορους μυκητες και τα κοματια της σαρκας του που ηταν σε αποσυνθεση με εμφανη βελτιωση και της διαθεσης του ψαριου.

100_5315_zps30f8ef35.jpg

Το ψαρι μετα απο ενα μηνα σχεδον γυρισε στο σπιτικο του σαφως σε πολυ καλη κατασταση και επεστρεψε να ειναι το μεγαλυτερο κερατο στην παρεα εχοντας ανεβασμενη ψυχολογια ξεπερασε καθε κακο.

100_4901_zps573b824a.jpg

Αυτη την στιγμη το εχω δωση σε μια γιαγια τον οποιο τον εχει μονο του σε ενα 200αρι οπου ζει και βασιλευει.

Έγινε επεξεργασία - Rik
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Νίκο, δεν είχα κάποια πρόθεση να επιτεθώ σε σένα προσωπικά, απλά έλα λίγο στη θέση μου όταν χιλιοδιαβάζεις κάτι οτιδήποτε και αποδεικνύεται ευθύς μπροστά σου ότι δεν ισχύει, έστω και με προϋποθέσεις, και καταστρέφεις ό,τι έχτισες με κόπο τους τελευταίους 6 περίπου μήνες...

Επειδή φαίνεται ότι σας αναστάτωσα το μεσημέρι και το απόγευμά σας, να σας ζητήσω δημοσίως συγγνώμη για την αναστάτωση και για τα όσα είπα... όποιος θέλει τα πιστεύει κι όποιος θέλει όχι.... ουδεμία στιγμή πάντως δεν αμφισβήτησα τις πληροφορίες που παρέχει το φόρουμ καθώς και την εγκυρότητά του! (το ξαναέγραψα εξάλλου και σε δημοσίευση εδώ στο παρών θέμα)

Το θέμα θεωρείται λήξαν, αλλά δυστυχώς ό,τι έγινε έγινε και δε μπορεί να ξεγραφτεί.....

με πιο απλά λόγια το σπασμένο γυαλί δεν ξανακολλά και το ρυάκι δεν κυλάει προς τα πίσω....

Αύτη ήταν και από τις τελευταίες μου δημοσιεύσεις, μπορεί όποιος θέλει από τους υπεύθυνους να διαγράψει ελεύθερα το λογαριασμό μου...

Όλα αυτά γράφονται γιατί δε μου αρέσει να σπιλώνεται το όνομά μου από τυχόν παρερμηνεύσεις των όσων είπα με τη μέθοδο της ελεύθερης έκφρασης...

Καλή συνέχεια σε ότι κι αν κάνετε....

Με εκτίμηση,

nospanos

Αν και σήμερα συμπεριφέρθηκες αδικαιολόγητα άσχημα ως προς μια ενυδρειακη κοινωνία που σε αγκάλιασε από τα πρώτα σου βήματα στο χόμπι και μίλησες με πολύ βαριά λόγια θίγοντας πρόσωπα και αξίες από μένα τουλάχιστον η συγγνώμη σου γίνετε δεκτή! Πιστεύω να κατάλαβες ότι αυτό που όπως λες αποδεικτικε ευθύς μπροστά σου δεν οφείλετε απαραίτητα και στην χρήση το προϊόντος!

Όπως γνωρίζεις κανείς δεν πρόκειται να διαγράψει τον λογαριασμό σου και στο χέρι σου είναι αν θέλεις να παραμείνεις ενεργό κομμάτι αυτής της παρέας αλλά νομίζω πως τέτοιες συμπεριφορές δεν συνάδουν με το ενυδρειακο πνεύμα της αλληλεγγύης και της αλληλοβοήθειας που καλλιεργεί τόσα χρόνια αυτός ο ιστοτοπος!

Κλείνοντας απλά για την ιστορία να σου παραθέσω αυτό το βίντεο για όσα σχετικά ειπώθηκαν από σένα περί ``βακτηριακων σκευασματων και νεράκι του θεού`` που σίγουρα θα έχει μεγάλο ενδιαφέρων να το παρακολουθήσεις!

Καλό βράδυ και καλή ενυδρειακη πορεία εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να παρακολουθώ και τα άλλα θέματα εκτός Αφρικής ,ανκαι το τελευταίο καιρό είμαι λίγο ανενεργής , προσωπικά με καλυψάνε ο Σταμάτης και ο delta 66 οσον αφορά το θέμα απο κει και πέρα το φόρουμ είναι ανοικτό για όλους και έτσι και αλλιώς όταν γράφουμε είτε θέλουμε είτε οχι " εκθέτουμε " τους εαυτούς μας και καλά κάνουμε αλλά είναι γεγονός οτι γραφοντας σε ενα φόρουμ ειναι άσκηση υπομονής αγωγής σωστής συμπεριφοράς και τήρησης του κανόνα λειτουργίας και κυριότερο να σεβόμαστε την φιλοξένια που μας προσφέρεται αυτό ισχύει και για τον γράφοντα

Φιλιά και Καλό Πάσχα και καλό διάβασμα σε όλους μας :)

DUSPATALIN FORTE 1X2

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ την γνώμη μου.

Πάνο λυπάμαι αλλά είσαι λάθος, ..γιατί;!

Δεν έχει νόημα να κάτσω και να γράψω και εγώ και άλλα κατεβατά που στο τέλος θα κουράσω τα μέλη. Δεν έχω όμως κανένα πρόβλημα να τα πούμε τηλεφωνικά αν το επιθυμής.

ΥΓ

δεν είσαι λάθος μόνο στην άποψη σου για το φάρμακο, αυτό είναι το λιγότερο αλλά περισσότερο είσαι λάθος για την συμπεριφορά σου προς τα άλλα μέλη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!

Κυρίως λόγω των αρκετών pm που μου έχουνε στείλει αρκετοί φίλοι χομπίστες, και τους ευχαριστώ για το ενδιαφέρον τους όπως και εκείνους που μου υπενθυμίζουν συνεχώς το ότι είμαι λάθος στα περισσότερά μου λεγόμενα, εγώ βασικά θέλω να γνωστοποιήσω ότι λόγω της έντασης της στιγμής ειπώθηκαν με λάθος τρόπο κάποια πράγματα τα οποία είναι άποψή μου και δώθηκαν κάποιες λανθασμένες εντυπώσεις τις οποίες ούτε καν υποστηρίζω και επικροτώ....

Συγκεκριμένα:

  • Δεν έχω προσωπικά κανένα πρόβλημα με κάποιο μέλος του φόρουμ ή/και με κάποιον παλιό χομπίστα ή κάποια προσωπική διαφωνία εξαιτίας της οποίας να ξεσπάω εδώ στο φόρουμ δημόσια...
    Κύριε Σταμάτη ήταν μεγάλο μου λάθος ο ειρωνικός τόνος της φωνής μου και των όσων σας είπα και σας ζητώ συγγνώμη... στον Σπύρο Delta66 δεν μίλησα με ειρωνικό ύφος, άσχετα αν φαινόταν κάτι τέτοιο.... Προσωπικά θέλω να απευθύνω πρόσκληση στον κύριο Σταμάτη - κυρίως σε αυτόν διότι του απήυθηνα αρχικά το λόγο, αλλά ομοίως η ίδια πρόσκληση απευθύνεται και στον Σπύρο (delta66) αλλά και γενικότερα είναι ανοιχτή προς όλους σας όσους έχουν καλή και θετική διάθεση - να μου απαντήσει στις ερωτήσεις-απορίες μου που τον ρώτησα αν και με λάθος τρόπο στη δημοσίευση #29 από κοντά μεταξύ καφέ και τσιγάρου (άσχετα αν δεν καπνίζω) που λέει και η έκφραση...
  • Δεν αναιρώ όυτε αναίρεσα ποτέ τα λεγόμενά μου περί εγκυρότητας και αναλήθειας των γραφόμενων άρθρων του φόρουμ... (...προς απάντηση της δημοσίευσης #27 του φίλου Κώστα κυρίως)
    Παιδιά, φίλοι ενυδρειόφιλοι, το γεγονός το ότι αγάπησα και συνεχίζω να αγαπάω με αμείωτο ρυθμό το χόμπι... το ότι παρέχονται εδώ χρησιμότατες πληροφορίες ή άρθρα-χρυσάφι όπως τα είχα χαρακτηρίσει εγώ σε αρκετά παλιότερά μου ποστς... το ότι όσα γράφονται εδώ σε άρθρα είναι εγκυρότατα...
    όλα αυτά είναι δεδομένα και δεν αλλάζουν, και από πλευράς μου αλλά και πιστεύω από το μεγαλύτερο ποσοστό των μελών-χομπιστών εδώ και ουδέποτε αμφισβητήθηκαν!!
  • Δεν τέθηκε ποτέ από εμένα θέμα περί "πλαστότητας" των συνολικών πληροφοριών του φόρουμ μας....

    ...η μόνη μου ένσταση εδώ είναι ότι ο φίλος Νίκος και κατ' επέκταση όλοι όσοι το αναμεταδίδαμε για το φάρμακο Esha 2000 - βάζω κι εμένα μέσα - ότι έπρεπε να κρατάγαμε μια πισινή και να αφήναμε γραπτώς ανοιχτό το ενδεχόμενο του ότι επηρρεάζεται η βιολογία - ανάλογα το ενυδρείο και τους παράγοντες που πολύ σωστά μου επεξηγήσατε εδώ, εδώ κι εδώ - και όχι να αναγράφεται απόλυτα ότι δεν επιρρεάζεται..... πάνω σε αυτή τη διαβεβαίωση έπεσα κι εγώ σε "παγίδα" ή σε "κενό γνώσεων" και συνεχίστηκε όλο αυτό το θέμα...

Σχετικά με τη "διαμάχη" μου με κάποια καταστήματα και τη διαφωνία μου με τον τρόπο αντιμετώπισης τους (ως προς τα μαλακά) κάποιων πετσόπ από το ίδιο το φόρουμ... εγώ εδώ είμαι και έχω όλη την καλή διάθεση να επεξηγήσω σε όποιον το επιθυμεί και να του αναλύσω από κοντά και σε ευχάριστο κλίμα τους λόγους για τους οποίους διαφωνώ με κάποια συγκεκριμένα πράγματα ως προς αυτό το ζήτημα.... και πάνω από όλα να θυμάστε ότι είναι η γνώμη μου κι η προσωπική μου άποψη, άσχετα από το γεγονός ότι υποστηρίζεται και από αρκετό κόσμο (επόμενο και φυσικό είναι ο κάθε άνθρωπος να έχει τη δική του λογική και το δικό του τρόπο σκέψης και κατ' επέκταση τις απόψεις και διαφωνίες του)..

Υ.Γ. κλείνοντας, με λυπεί ιδιαίτερα το γεγονός του να υπάρχουν μέσα σε αυτή την οικολογική ενυδρειακή κοινότητά μας του Aquazone άτομα τα οποία εκτοξεύουν απειλές, βρίζουν και δανείζονται εκφράσεις από την προκλητική γλώσσα του λιμανιού.... προσωπικά εγώ αυτό που θα τους πρότεινα εντελώς φιλικά είναι το να βουτάνε πρώτα τη γλώσσα στο μυαλό πρωτού πούνε την κακία τους είτε δημόσια είτε με pm, ή προτιμότερο θα ήταν να βουτάνε τα χέρια τους μέσα στο ενυδρείο για δημιουργικό σκοπό (το τελευταίο σκέλος πρότασης το δανείζομαι από κάποιο μέλος που το είχε γράψει κάποια στιγμή εδώ στο φόρουμ)...
...φυσικά αυτό ισχύει και στη δική μου περίπτωση - μάλλον καλύτερα πρώτα σε εμένα ισχύει η εφαρμογή του - αλλά τουλάχιστον εγώ είχα το θάρρος να ζητήσω δημόσια συγγνώμη, εκείνοι???
...καλό θα είναι - όπως πολύ σωστά λέει μια σοφή έκφραση της κοινωνίας μας - η συμπεριφορά να αρμόζει με την ηλικία μας...

Με εκτίμηση :)

nospanos

Link to comment
Share on other sites

Σε περιμένω το Σαββάτο στη συνάντηση να τα πούμε .

Link to comment
Share on other sites

Με λυπεί πολύ το γεγονός ρε Πάνο ότι για ακόμα μια φορά κάνεις λάθος, και το λάθος σου αυτή την φορά είναι ένα……το ότι το συνεχίζεις!

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθεις με τον τροπο σου να εισαι προκλητικος.

Χαλαρωσε!

:)

Link to comment
Share on other sites

Σε περιμένω το Σαββάτο στη συνάντηση να τα πούμε .

Έχει συνάντηση το Σάββατο?? θα έγινε λογικά ανακοίνωση αλλά δε θα την είδα εγώ, θα το τσεκάρω ευθύς αμέσως....

δυστυχώς όμως δε θα μπορώ καθόλου έχω κανονήσει, αλλά δεν πειράζει δε χανόμαστε....

Έγινε επεξεργασία - nospanos
Link to comment
Share on other sites

Με λυπεί πολύ το γεγονός ρε Πάνο ότι για ακόμα μια φορά κάνεις λάθος, και το λάθος σου αυτή την φορά είναι ένα……το ότι το συνεχίζεις!

Φιλε Ebene, μην το τραβας και εσυ αλλο το θεμα με τον τροπο σου.............

Τελιωσε! Ολοι μας στην ζωη μας εχουμε γραψει ατυχες εκφρασεις και αποψεις, ο ανθρωπος ζητησε συγνωμη και απο εκει και περα ολοι μας ειμαστε ελευθεροι να πιστευουμε ή οχι σε καποιες πρακτικες ή θεωρειες. Ριξτε νερο στο κρασι σας και καλο Πασχα σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

Με λυπεί πολύ το γεγονός ρε Πάνο ότι για ακόμα μια φορά κάνεις λάθος, και το λάθος σου αυτή την φορά είναι ένα……το ότι το συνεχίζεις!

Δε συνεχίζω τίποτα φίλε Νίκο, αντιθέτως μόλις το τερμάτησα :) απλά ήθελα να (ξανα)ξεκαθαρίσω, πιο αναλυτικά αυτή τη φορά, πως έχουν τα πράγματα από πλευράς μου. Αυτά...

Έγινε επεξεργασία - nospanos
Link to comment
Share on other sites

Δε συνεχίζω τίποτα φίλε Νίκο, αντιθέτως μόλις το τερμάτησα :) απλά ήθελα να (ξανα)ξεκαθαρίσω, πιο αναλυτικά αυτή τη φορά, πως έχουν τα πράγματα από πλευράς μου. Αυτά...

Αντε ξεκολλα και εσυ! Μια παρεα ειμαστε, απλα προσεχε γιατι ο γραπτος ο λογος οπως ολοι ξερουμε παρεξηγητε ευκολα!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Ebene, μην το τραβας και εσυ αλλο το θεμα με τον τροπο σου.............

Τελιωσε! Ολοι μας στην ζωη μας εχουμε γραψει ατυχες εκφρασεις και αποψεις, ο ανθρωπος ζητησε συγνωμη και απο εκει και περα ολοι μας ειμαστε ελευθεροι να πιστευουμε ή οχι σε καποιες πρακτικες ή θεωρειες. Ριξτε νερο στο κρασι σας και καλο Πασχα σε ολους!

Με είδες να τραβαω εγω αγαπητέ κάτι? Γιατί απευθύνεσαι σε μένα?

Link to comment
Share on other sites

Αστο! Τελος!

Φιλια σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

Αντε ξεκολλα και εσυ! Μια παρεα ειμαστε, απλα προσεχε γιατι ο γραπτος ο λογος οπως ολοι ξερουμε παρεξηγητε ευκολα!

Έχεις δίκιο, παιδιά the end κι από εμένα και μιας που το ξέχασα να το αναφέρω:

Καλή Ανάσταση να έχουμε όλοι μας ο καθένας ξεχωριστά, οι οικογένειές μας καθώς και η Ελλάδα μας και όλος ο κόσμος!! :bigemo_harabe_net-146:

Έγινε επεξεργασία - nospanos
Link to comment
Share on other sites

Αστο! Τελος!

Φιλια σε ολους!

Προσωπικά το έχω αφήσει από την δημοσίευση #58 οπότε αδίκως με κατηγορείς ότι το τραβαω εγώ! Αν παρόλα αυτά θέλει κάποιος να το συνεχίσει τότε ευχαριστως μπορώ να συμμετέχω αλλά δεν βρίσκω τον λόγο!

Φιλία και από μένα!

Έγινε επεξεργασία - ebenos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...