Jump to content

Deltec Mce 600


Recommended Posts

Νομίζω ότι αν πας στον Κωστή στην Μπότσαρη και ζητήσεις σιγαστήρα για σκίμμερ θα σου δώσει...

Αυτά δεν θα τα διαβάσεις πουθενά...που αλλού έχει τόσα deltec μαζεμένα...μόνο στο ΑΖ...

Link to comment
Share on other sites

Στο μπουκουλακι τον τρυπας τον πατο αλλα την επανω πλευρα την αφηνεις ανοιχτη χωρις καπακι?

όχι το απλό μπουκαλάκι,αλλά αυτό με το καπάκι,2 τρύπες στο καπάκι.στη μια προσαρμόζεις το βανάκι με ένα κομμάτι λάστιχο και στην

αλλη ένα κομμάτι λαστιχο.φαντάσου μια εξάτμιση αυτοκινήτου

Link to comment
Share on other sites

βαλτο 2 και βλεπεις.

:bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Θα παω να δω αλεξ.... :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Νομίζω ότι αν πας στον Κωστή στην Μπότσαρη και ζητήσεις σιγαστήρα για σκίμμερ θα σου δώσει...

Αυτά δεν θα τα διαβάσεις πουθενά...που αλλού έχει τόσα deltec μαζεμένα...μόνο στο ΑΖ...

Έγινε επεξεργασία - nikolaosbouk
Link to comment
Share on other sites

Δες και πες μας συναδελφε! Εγω ειχα και πιο παλια ενα μακρυ σωληνακι να παει απο την κοκκινη στροφιγγα κατω και μεσα στο ντουλαπι του ενυδρειου, αλλα μειωνε παααρα πολυ την εισροφηση του αερα

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αν πας στον Κωστή στην Μπότσαρη και ζητήσεις σιγαστήρα για σκίμμερ θα σου δώσει...

Αυτά δεν θα τα διαβάσεις πουθενά...που αλλού έχει τόσα deltec μαζεμένα...μόνο στο ΑΖ...

Συγνώμη ρε παιδιά, αλλά υπάρχει τέτοιο πράγμα?

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατασκευασα ενα μονος μου και ειναι super, μειωσε πολυ το θορυβο αλλα οχι την αποδοση!!

post-48685-0-91233600-1361398967_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό,τρελή πατέντα...και σε δοχείο ουροσυλλέκτη γίνεται.Εκεί μέσα μπορείς να προσαρμόσεις και βαμβάκι ενυδρείου γύρω-γύρω στο τοίχωμα του συλλέκτη για ακόμη πιο πολύ επιτυχία.Προσεξε μόνο μην φράξεις τα σωληνάκια

Link to comment
Share on other sites

παιδια πριν απο λιγο εκανα αλλαγη νερου και μετα το deltec αρχισε να βγαζει παρα πολυ αφρο.

Αναγκαστικα να σηκωσω το κουπακι τερμα επανω!!

Φυσηξα την βαλβιδα αερα για τυχον αλατα αλλα τιποτα.

Τωρα επειδη φοβαμαι το εβγαλα απο την μπριζα.

Τι να κανω?Σας εχει τυχη εσας?

Έγινε επεξεργασία - nikolaosbouk
Link to comment
Share on other sites

Βαλε τερμα ψηλα την υπερχειλιση αφρου και θα στρωσει

Παιξε λιγο και με τον αερα

Μου χει τυχει κι εμενα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω, θα το κανω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...