Jump to content

ραμιρεζι ????


ΠΟΠΟ

Recommended Posts

και ειχα ξαπλαρει στο καναπε μου και χαζεβα την ενυδρειαρα μου και απολαμβανα τα φυτα μου να φωτοσυνθετουν να βγαζουν μπουρμπουληθρες τα κοπαδακια να παιζουν με την εξαγωγη του φιλτρου

τα ραμ αραχτα να τσιμπολογανε να κανουν βολτες να κυνηγιουνται λιγο

ΟΤΑΝ ΞΑΦΝΙΚΑ

ενα ραμ αρσενικο λογικα τι λογικα ολα αρσενικα ειναι.....(τη τυχη μου ουτε 1 θυληκο δεν εχω βρει)

να αφηνει ενα ασπρο πραμα δε ξερω τη ηταν....

σιγουρα δεν ειναι και ανυσηχιτικο

αλλα μηπως ξερετε τι ειναι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς ασπρα περιτωματα, δεν ειναι και απολυτα καθησυχαστικο..... έχε το νού σου γιατί στους δίσκους τουλάχιστον είναι ενδειξη ενδοπαρασίτων...

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειναι περιτωματα ειναι σαν ασπρο μελανι εκανε ενα παφ και βγηκε και μετα διαλυθηκε στο νερο μηπως ειναι σπερμα ????

Link to comment
Share on other sites

OFF TOPIC

Και έτσι για να στη σπάσω... :rasp:

Το Σάββατο αγόρασα 1 αρσενικό και 2 ΘΗΛΥΚΑ ραμ και εχτες το βραδυ είχα τα πρώτα αυγά.... :lol::bowdown:

Τώρα το "ζευγάρι" αποτελείται από τα 2 υποτιθέμενα θηλυκα :)B) πάντως έχω σίγουρα αυγά άρα και τουλάχιστον ένα θηλυκο. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να μου στηλεις με πμ απο που τα βρηκες

σε παρακαλω εκλιπαρω θα ελεγα αν βρω θυληκια

θα κανω παρτυ και τετοια

Link to comment
Share on other sites

ναι εχω αλλα τι ρωτας αφου μου εστειλες α ξεχασα να πω ενα ευχαρηστω

εχω πεισμοση με τα ραμ να τα ζευγαρωσω και θα το κανω

πολυ περιεργο ομως μου φανηκε αυτο το ασπρο αλλα δε νομιζω να ειναι κατι ανυσηχιτικο απο οτι φενεται

Link to comment
Share on other sites

OFF TOPIC

Και έτσι για να στη σπάσω... :thumbup:

Το Σάββατο αγόρασα 1 αρσενικό και 2 ΘΗΛΥΚΑ ραμ και εχτες το βραδυ είχα τα πρώτα αυγά.... :lol::bowdown:

Τώρα το "ζευγάρι" αποτελείται από τα 2 υποτιθέμενα θηλυκα B):rasp: πάντως έχω σίγουρα αυγά άρα και τουλάχιστον ένα θηλυκο. :bowdown:

Οντως μας την εσπασες :)

Καλα γεννητουρια :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Οντως μας την εσπασες :lol:

Καλα γεννητουρια :)

Τι να σου πω τώρα???

Τα δύο υποτιθέμενα θηλυκα είναι συνεχώς μαζί ενώ το αρσενικό "πέρα βρέχει". Λες να έπεσα σε κάποιον όχι και πολύ φανατικό? :bowdown::bowdown:

Τα αυγά εν τω μεταξύ είναι ασπρα οπότε μάλλον δεν είναι γονιμοποιημένα... Η πλάκα είναι ότι τα γέννησαν στο χαλίκι και τώρα κάθονται και τα αερίζουν. Θα δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω τώρα???

Τα δύο υποτιθέμενα θηλυκα είναι συνεχώς μαζί ενώ το αρσενικό "πέρα βρέχει". Λες να έπεσα σε κάποιον όχι και πολύ φανατικό? :bowdown::bowdown:

Λες να ειναι να ειναι λεσβιες;Υπομονη θα δειξει. :lol:

Link to comment
Share on other sites

το να εχει καποιος θυληκες και οχι αρσενικο ειναι πολυ περιεργο

οπως ξερουμε το αντιθετο συμβαινει

Link to comment
Share on other sites

Έχω σίγουρα ένα αρσενικό απλά φαίνεται ότι προς το παρόν δεν του αρέσουν οι θηλυκές.

Εκτός αν η μία από τις δυο "θηλυκές" είναι στην πραγματικότητα αρσενικός οπότε έχει σχηματιστεί ζευγάρι..

Link to comment
Share on other sites

αμα εχει κοκκινη κοιλια πηστευω οτι ξερεις οτι ειναι θυληκιες

αν και μερικες φορες σου φενεται οτι εχει κοκκινη κοιλια απο την λαχταρα σου να αποκτησεις μια και στο τελος σου βγαινει αρσενικο....

Link to comment
Share on other sites

Τα δύο είναι ολόιδια και σε μέγεθος και σε χρώματα. Έχουν και τα δύο μια κατακόκκινη προς το μωβ κοιλια.

Εσύ έκανες τίποτα? Γιατί ήδη το ξέρουν πολλοί για το μαγαζί...

Link to comment
Share on other sites

μου ειναι μακρια και εχω σπασεμνο ποδι θα πω σε ενα φιλο αν θελει να παει το σαββατο αλλα δε νομιζω ρε παιδια γενικα ανα βρειτε στο κεντρο σφυρηξετε κλεφτικα γιατι ποιο ευκολα θα αναπαραγω τα νεον απο τα ραμ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...