Jump to content

Καλώς σας βρήκα!


Dory

Recommended Posts

Συγχαρητήρια καταρχήν για το side. Ασχολήθηκα δυστυχώς και έμαθα για το aquazone σε μια προσπάθεια να ενημερωθή για το μονομάχο που μου έκαναν δώρο προ 4μήνου και ο οποίος δυστυχώς πέθανε χθες!

Είμαι λοιπόν καινούρια στο "άθλημα" μένω στην Κοζάνη και εργάζομαι εδώ. Είμαι 27 χρονών και πολύ ζωόφιλη, γιατί εκτός από τον καινούριο μου μονομάχο που αγόρασα σήμερα, έχω εδώ και 16 χρόνια μια σκυλίτσα που υπεραγαπώ!

Ελπίζω μέσω του side σας να μάθω όσο το δυνατόν περισσότερα για να προσφέρω μια όμορφη ζωή στο νέο μου μονομάχο ελπίζοντας να μην έχει την ίδια τύχη με τον παλιό!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στο ΑΖ και καλό διάβασμα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Aquazone.

Link to comment
Share on other sites

:lol: Καλως Ηρθες στο ΑΖ και καλη συνεχεια!! :bowdown:
Link to comment
Share on other sites

WELCOME to AQUAZONE φιλη Dory ... :lol:

Καλη διαμονη ... :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες! :lol::bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συγχαρητήρια καταρχήν για το side. Ασχολήθηκα δυστυχώς και έμαθα για το aquazone σε μια προσπάθεια να ενημερωθή για το μονομάχο που μου έκαναν δώρο προ 4μήνου και ο οποίος δυστυχώς πέθανε χθες!

Είμαι λοιπόν καινούρια στο "άθλημα" μένω στην Κοζάνη και εργάζομαι εδώ. Είμαι 27 χρονών και πολύ ζωόφιλη, γιατί εκτός από τον καινούριο μου μονομάχο που αγόρασα σήμερα, έχω εδώ και 16 χρόνια μια σκυλίτσα που υπεραγαπώ!

Ελπίζω μέσω του side σας να μάθω όσο το δυνατόν περισσότερα για να προσφέρω μια όμορφη ζωή στο νέο μου μονομάχο ελπίζοντας να μην έχει την ίδια τύχη με τον παλιό!

Καλώς όρισες και από εμένα. :D

Από την στιγμή που αγαπάς τα ζώα αυτό δείχνει τη άνθρωπος είσαι.

Είχα και εγώ έναν σκύλο τον οποίο υπεραγαπούσα σαν αδελφό μου.

Ας μην το σκέπτομαι τώρα ………… :D:thumbup::buttrock::thumbup:

Καλή διαμονή ;)

Γιάννος Σάββα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...