Jump to content

Καλως σας βρηκαμε!!!!


lechuck88

Recommended Posts

Ειμαστε ο Δημητρης και η Μαρια.. :bowdown: . προσφατα,εδω και τρεις μηνες, πηραμε ενα ενυδρειο 120 λιτρων και κανουμε τα πρωτα μας βηματα στον χωρο...ειχα και παλιοτερα ενυδρειο 100αρι με ενα ζευγαρι οσκαρ... δεν τα προσεχα ιδιαιτερα αλλα λογω ειδους φανταζομαι, ειχαν γινει τεραστια και δεν ηθελαν ιδιαιτερη φροντιδα :bowdown: ...

Τωρα εχουμε μολι,γκαπι,πλατι,σκαλαρια,πιγκουινους,γατοψαρακια,γλυφτες και ενα μεγαλο παγκασιους που πρεπει να σας πω οτι μεγαλωνει ταχυτατα και με ανησυχει :) ...

Μολις πριν λιγες μερες ανακαλυψα το σαιτ και απο τοτε το διαβαζω συχνα... ειμαι λιγο χαμενος θα ελεγα...διαβαζω πολλα... οι πληροφοριες για κατι που μοιαζει ευκολο ειναι παρα πολλες και τα βηματα που πρεπει να ακουλουθησω δυσκολοτερα απο οτι περιμενα...αλλα ειμαι μεγας λατρης του νερου..και θα τα καταφερω...ελπιζω... :lol:

Θα τα λεμε συχνα απο εδω και στο εξης....

Link to comment
Share on other sites

Καλός ήρθες και από εμένα. Και να κανω την πρώτη παρατηρήσει το ενυδρείο σου μου φαίνεται πολλή φορτωμένο. :bowdown: Αλλά μην ανησυχείς όλα λύνονται με αγάπη και υπομονή και με της συμβουλές από όλους εδώ στο φόρουμ. :bowdown::lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλώς ήρθατε και καλή συνέχεια

:lol::bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορίσατε στο Aquazone!

Θα πρέπει να ξαναδείτε την όλη σύνθεση που έχετε κάνει μια και δεν ταιριάζουν όλα τα ψάρια μεταξύ τους!

Καλη συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Εχω δυο μεγαλα σκαλαρια και τρια μικρα... δεν ξερω ποσα ειναι αρσενικα και ποσα θυληκα...αλλα λεω να βγαλω ενα γιατι ειναι ζωηρο πολυ και τσιμπαει τα γκαπι... τα γατοψαρα μου ειναι 6.... τρια καφετια που δεν ξερω πως λεγονται ,2 παντα, και ενα γκρι σταχτι με βουλες...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε! :lol:

Link to comment
Share on other sites

WELCOME to AQUAZONE φιλοι lechuck88 ... ;)

Καλη διαμονη ... :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...