Jump to content

;) hello....


aquavi_9

Recommended Posts

Καλωσορισες και απο μενα συνονοματη χριστινα!!!!

Πολυ ωραιο το ενυδρειο σου και με λιγη προσπαθεια θα το κανεις ακομα καλυτερο!

Εμενα μου εχουν φερθει χειροτερα απο εσενα μην ανησυχεις,,,....

Θα σου ελεγα να ακους αυτους που θελεις εσυ...

Δεν λεω! υπαρχουν και σωστη επαγγελματιες και βασικα πολυ καλη ανθρωποι εδω μεσα αλλα υπαρχουν κ αλλοι που δεν αξιζουν.. ..

Μερικοι νομιζουν οτι τα ενυδρεια εχουν ενα κλασικο τυπο διακοσμησης!

ΓΙα μενα δεν ειναι ετσι στο ενυδρειο σου βγαζεις την προσωπικοτητα σου αυτο που σου αρεσει!!

Κανε οτι θελεις στο ενυδρειο σου αλλα να μην ειναι επικινδυνο για τα ψαρακια σου.

Εγω οταν ειχα αρχισει εδω ειχα αρχισει με ενα πολυ γιουχου...... :D ενυδρειο .

Εγω εχω μια τρελα με τον μπομ... τον μπομ σφουγγαρακη και το ειχα κανει αλλα μπομ...

Εμενα μου αρεσε αλλα στο τελος και μετα απο πολλα σταδια κ διαβασμα το αλλαξα .. ( αν και υπαρχει καπου ενας μικρος μπομ..) και στο νεο ενυδρειο μου....

Λοιπον ευχομαι καλη συνεχεια και να μην στεναχωριεσαι για οτι ακους

κανε αυτο που σου αρεσει κ σε εκφραζει καλυτερα!!!!

φιλικα χριστινααααα ;)

Link to comment
Share on other sites

kalos irthes aquavi_9!!!!me ta parapano pou sou ipan i alloi to enidrio sou tha fenete kalitera,oso gia ta psaria ta agelopsara ena zeugari theli minimum 120 litra ki ta maxeropsara otan megalosoun pane sta 50 ek. alla ki sta 15 akomi exoun tin sinithia na dagonoun matia.

i simbouli mou:sinexise na diavasis,ftiakse megalitero enidrio gia ta skalaria(200 litra) ki ama thes dose ta 2 maxeropsara i ftiakse gia auta ena enidrio 150 mikos ki 60 platos gia na ta balis mona tous :D:thumbup::buttrock:;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...