Jump to content

Ολα Τα Ενυδρεια Της Ομορφης Παρεας Μας(Fts)!:-)


mad23

Recommended Posts

διαμαντια και τα δυο παιδια!

πολλα μπραβο σας :bigemo_harabe_net-64:

οσο μπαινουν τετοιες φωτο αποδεικνυεται πως δεν ειμαστε και τοσο πισω ενυδρειακα σαν ελλαδιτσα

και εχουμε και πολυ καλους χομπυστες...

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να κάνουμε μια άτυπη ψηφοφορία ποιο είναι το ποιο όμορφο ενυδρείο χωρίς βραβεία και τέτοια απλά μεταξύ μας τι λέτε?

Πολυ ωραια ιδεα γιαννη αλλα εγω δεν θα ψηφισω! :sarcasm:

Ειλικρινα δεν μπορω να διαλεξω!Ακομα και τα παιδια που ειναι στο ξεκινημα εχουν κανει τρομερη δουλεια!

Αυτο που βλεπω ειναι οτι εαν το κανουμε οντως καποια στιγμη αυτο που λες,χωριζοντας ομως υποψηφιοτητες σε τριαδες

για ενυδρειο του μηνα θα εχουμε για τουλαχιστον 10 μηνες ενυδρεια του μηνα!

Καποια στιγμη θα το ξανακανουμε αυτο!

Προς το παρων βλεπω παρα πολλους νικητες για ενυδρειο του μηνα :bigemo_harabe_net-64:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολλα χρονια .......

πανεμορφο να το χαιρεσε

Link to comment
Share on other sites

IMG_00311_zps39b43160.jpg

μπραβο σου σιγα σιγα αρχισε να το γεμιζεις νομιζω οτι ηρθε η ωρα...

Link to comment
Share on other sites

ΚΩΣΤΑ ειναι υπεροχο εγω θα εβγαζα την μεσαια κοντρα του ριο και θα εβαζα τζαμι ,η μαγκροβια αριστερα εαν δεν κανω λαθος κανει δουλεια?αντε και σε λιγο πας για μεγαλυτερο μπραβο.

Link to comment
Share on other sites

ΚΩΣΤΑ ειναι υπεροχο εγω θα εβγαζα την μεσαια κοντρα του ριο και θα εβαζα τζαμι ,η μαγκροβια αριστερα εαν δεν κανω λαθος κανει δουλεια?αντε και σε λιγο πας για μεγαλυτερο μπραβο.

Θα πρεπει να βγαλει ολο το τελαρωμα.

Link to comment
Share on other sites

Θα πρεπει να βγαλει ολο το τελαρωμα.

οχι φιλε το κοβεις με ενα πριονι εχεισ κατεβασει την σταθμη το σκουπιζεις καλα και μετα μπαινει η κοντρα .δεν ειναι ευκολο και επιφοβο θα ελεγα αλλα γινετε.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε νικο....οντως εχει δικαιο ο στρατος πρεπει να βγει ολο το τελαρο αλλιως ειναι ριψοκινδυνο να το κοψεις σε εκεινο το σημειο.....δεν με χαλαει.....ασε που μεσα στο καλοκαιρι θα κολλησω τζαμια για μεγαλυτερο......θα δειξει!!Οσο για τις μαγκροβιες ειναι δυο μια αριστερα και μια δεξια....πιστευω πως κανουν δουλεια (οχι τρελλη βεβαια)...αν ηταν πολλες περισσοτερες θα ηταν καλυτερα νομιζω....αλλα θελει να εχεις σαμπ(χωρο).

Link to comment
Share on other sites

@Διας

Σε ευχαριστώ πολύ

@niknik

Γεμίζει σιγά-σιγά,ας είναι καλά οι καλοι reefades που έχουμε εδώ πάνω...και στον πολύ καλό μου φιλαράκι στην Αθήνα για τα υπέροχα κοράλλια που μου στέλνει

Σταύρο σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

τα σπαει το ενυδρειο σου φιλε νικο................το στησιμο......τα κοραλλια............ο φωτισμος.....!!!!Τα σεβη μου................!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θηρίο Νικόλα! :D

ευχαριστω φιλε Κωστα :bigemo_harabe_net-64:

τα σπαει το ενυδρειο σου φιλε νικο................το στησιμο......τα κοραλλια............ο φωτισμος.....!!!!Τα σεβη μου................!!!!

και το δικο σου φιλε ..περιμενω το μεγαλυτερο :sarcasm:

Πως μεγαλωσαν ετσι τα κοραλια σου ρε ;;;;;

τους δινω ματζουνια :bigemo_harabe_net-77: :bigemo_harabe_net-77: :bigemo_harabe_net-77:

Link to comment
Share on other sites

Νίκο ότι και να πω για το ενυδρειο σου ειναι λίγο! Πανέμορφο!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Και μία από μένα.

P4268881_zpsff8224bf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...