Jump to content

Ολα Τα Ενυδρεια Της Ομορφης Παρεας Μας(Fts)!:-)


mad23

Recommended Posts

ρε συ Petran βάλε μία ολόσωμη δεν θα σου το ματιάξουμε! :bigemo_harabe_net-134: όμορφα ψάρια αλλά σε 60 λίτρα; μάλλον σε βλέπω για μεγαλύτερο! Βλέπω έκανες αναβάθμιση και στα κοράλλια κάνε ένα update στο θέμα σου να το χαζέψουμε!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε παιδια!Πολυ ομορφα ενυδρεια!

Συνεχεια μπαινουν φωτο απο νεα στολιδια και αυτο δεν μπορει παρα μονο ευχαριστο να ειναι!

Ευχαριστουμε που μπαινετε στον κοπο να ανεβασετε τις φωτο! :bigemo_harabe_net-64:

Οταν εχετε χρονο και διαθεση,μη διστασετε να κανετε μια αναλυτικη παρουσιαση τους στα ενυδρεια μελων!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα!!! ειναι το νεο μου μεγαλυτερο ενυδρειο 200 και κατι λιτρα...και φιλοξενη... κοραλλια acropora,styphora nodiatopora,lps goniopora,bubble,tranchyphialia,fugia,hammer,favia,caulastria,tudastrea... 1 clam αρκετα μανιταρια star polyp kai zoanthus...ψαρια blue tang yellow tang naso tang 2 clown ocellaris 1 mangarino 1 magnifica gody 1 giatro 1 moorish idol 😍 trwei k emena mazi!kai garides asteries ta sxetika!!! 😊😊

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα!!! ειναι το νεο μου μεγαλυτερο ενυδρειο 200 και κατι λιτρα...και φιλοξενη... κοραλλια acropora,styphora nodiatopora,lps goniopora,bubble,tranchyphialia,fugia,hammer,favia,caulastria,tudastrea... 1 clam αρκετα μανιταρια star polyp kai zoanthus...ψαρια blue tang yellow tang naso tang 2 clown ocellaris 1 mangarino 1 magnifica gody 1 giatro 1 moorish idol ? trwei k emena mazi!kai garides asteries ta sxetika!!! ??

όμορφο! αλλά και πάλι σε βλέπω για μεγαλύτερο! :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

μετά από 7 μήνες λειτουργίας και πολλές αλλαγές, η πρώτη μου προσπάθεια στο θαλασσινό/ reef καθώς λόγω μετακόμισης το φυτεμένο μου είχε αδειάσει και έτσι πήρα την μεγάλη απόφαση να δοκιμάσω.........

Κάθε σχόλιο/παρατήρηση καλοδεχούμενα :-)

post-32095-0-25549400-1391359065_thumb.jpg

post-32095-0-58081300-1391359080_thumb.jpg

post-32095-0-82049600-1391359095_thumb.jpg

post-32095-0-37582000-1391359116_thumb.jpg

post-32095-0-55441700-1391359132_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

attachicon.gifimage.jpg

Νομίζω με την αλλαγη που έγινε στον φωτισμό "δικαιούμαι" να βάλω αλλη μια!

Πάντως από κοντά είναι πολυ πιο ωραίο . Και αν βάλεις λίγα κοράλλια ακόμα θα γίνει κορυφαίο.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως από κοντά είναι πολυ πιο ωραίο . Και αν βάλεις λίγα κοράλλια ακόμα θα γίνει κορυφαίο.

Να ΄σαι καλα φίλε!!! Προσπαθώ να τα διαλέξω με προσοχή και υπομονή!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα νικο,σαν να μου φαινεται πιο ομορφο τωρα :jig:

Φτου φτου!

Φιλε paschalpgr,πολυ ωραιο το ενυδρειο σου!

Ευχαριστουμε που το μοιραστηκες με την παρες μας! :thumbsu:

Οποτε εχεις χρονο και διαθεση κανε μια παρουσιαση του στα ενυδρεια μελων,να μας πεις λεπτομερειες.

Και παλι μπραβο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αυτο ήταν και το όνειρο που γίνεται πραγματικότητα εδώ στο aquazone να γίνω φωτογράφος και μετά από αυτές τις φωτογραφίες έχω να σας ανακοινώσω οτι εχω πρόταση από το national geographic να φωτογραφίσω τις συμπεριφορές τον ψαριών τις Taganika!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...