Jump to content

Valerimless Reef


vales_red

Recommended Posts

Θέλω κάποιος να μου πει τι είναι ΠΙΠΕΤΑ εδώ και τώρα!Σας προειδοποιώ.Θα κάνω σέρτς στο γούγλε. :D

Link to comment
Share on other sites

:hysterical: :hysterical: :hysterical: ...δεν υπαρχουν λογια για να περιγραφει κατι τετοιο...πρεπει να το δεις με τα ματια σου για να καταλαβεις τι ειναι!!!

Βλεντινε μου συγνωμη για το κουρεμα,δεν φταιω εγω...ο γιαννης με εσπρωξε στο βουρκο! :D

Χαχαχαχχαχχαχαχαααα ελα Μιχαληηηηηηη εχω πιπεταααααα!!!!!!! :):D

Μα την αγια ακροπορα θα πεσω κατω απο τα γελια!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

:hysterical: :hysterical: :hysterical: ...δεν υπαρχουν λογια για να περιγραφει κατι τετοιο...πρεπει να το δεις με τα ματια σου για να καταλαβεις τι ειναι!!!

Βλεντινε μου συγνωμη για το κουρεμα,δεν φταιω εγω...ο γιαννης με εσπρωξε στο βουρκο! :D

Ναι μωρέ,τραβάτε με και ας κλαίω.... :D:D

Έγινε επεξεργασία - gregog7
Link to comment
Share on other sites

Άντε - άντε. όλοι απωθημένο το είχατε να γίνετε κομμώτριες...

Τρύφωνας καταντήσατε όλοι σας !!!

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Άντε - άντε. όλοι απωθημένο το είχατε να γίνετε κομμώτριες...

Τρύφωνας καταντήσατε όλοι σας !!!

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Εεε κύριε συντονιστά,τώρα που βρίσκουμε το δρόμο μας.μας μαλώνετε;

Link to comment
Share on other sites

μα δεν σας μαλώνω... πάτε να μου κλέψετε την δουλειά !! (και του Δία) χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεερεεεε εχει να πεσει κουρεμα εδω μεσα!!!! Βαγγελη ακονισε τα ψαλιδια! Απο βδομαδα τελικα θα γινει η μεταγγιση γιατι πεσαμε εξω στις παραδοσεις ορισμενων πραγματων...

Μεχρι τοτε εχετε το ελευθερο να κανιβαλισετε κι αλλο το θεμα! χαχαχαχαχα!

Ας μιλησουμε λοιπον για την αναπαραγωγη του κολεοπτερου!

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεερεεεε εχει να πεσει κουρεμα εδω μεσα!!!! Βαγγελη ακονισε τα ψαλιδια! Απο βδομαδα τελικα θα γινει η μεταγγιση γιατι πεσαμε εξω στις παραδοσεις ορισμενων πραγματων...

Μεχρι τοτε εχετε το ελευθερο να κανιβαλισετε κι αλλο το θεμα! χαχαχαχαχα!

Ας μιλησουμε λοιπον για την αναπαραγωγη του κολεοπτερου!

Χαχαχαχαχααααααα

Ας ελπίσουμε ορισμενοι επαγγελματιες να φερθουν οπως τους αρμόζει...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεερεεεε εχει να πεσει κουρεμα εδω μεσα!!!! Βαγγελη ακονισε τα ψαλιδια! Απο βδομαδα τελικα θα γινει η μεταγγιση γιατι πεσαμε εξω στις παραδοσεις ορισμενων πραγματων...

Μεχρι τοτε εχετε το ελευθερο να κανιβαλισετε κι αλλο το θεμα! χαχαχαχαχα!

Ας μιλησουμε λοιπον για την αναπαραγωγη του κολεοπτερου!

Οι Πασχαλίτσες, από τα πιο όμορφα έντομα της φύσης, "ετοιμάζουν" τη νέα στρατιά πολεμιστών Είναι οι αγγελιοφόροι της άνοιξης και της Λαμπρής για αυτό και ο λαός τις αποκαλεί Πασχαλίτσες ή Λαμπρίτσες παρά το γεγονός ότι το επιστημονικό του όνομα του κολεόπτερου εντόμου είναι Κοκκινέλλη η επτάστικτος, Coccinellas eptempunctata.

Στην Ελλάδα κανείς δεν τις λέει έτσι.

Θεωρούνται σημάδι καλοτυχίας και είναι ιδιαίτερα αγαπητά στα παιδιά. Αν τύχει ποτέ και τη βρει κανένα παιδί, από την αγάπη του τη φυλακίζει σε σπιρτόκουτο και της δίνει ζάχαρη! Και μετά προσπαθεί να μετρήσει τις μαύρες βούλες που συνήθως είναι επτά.

Αυτά τα όμορφα και μικροσκοπικά έντομα που το μήκος τους δεν ξεπερνά τα 6 χιλιοστά είναι και οι πολεμιστές της φύσης. Τρώνε τα άλλα βλαβερά έντομα, που κάνουν ζημιές στους αγρότες για αυτό και χρησιμοποιούνται στις βιολογικές καλλιέργειες. Τα φυτοφάρμακα τα έχουν σχεδόν εξαφανίσει για αυτό και γίνονται εισαγωγές από Ολλανδία και Αγγλία.

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

εεεεε είπαμε... είσαι απαράδεκτος !!!!

χωρίς φωτογραφία μισές δουλειές κάνεις !!!

Ladybug_4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τα chromis μου φιλιούνται στο στομα!!!!!!!

Θα βαλω αυτοκόλλητο σηματάκι στο ενυδρειο (Χ).. :)

Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη δεν ξεκινας το σκουπισμα ? Απο την πρωτη πρωτη σελιδα θα βρεις ο,τι εχουν αφησει στο περασμα τους οι ΟΥΝΝΟΙ! Οι καννιβαλοι!

Link to comment
Share on other sites

Ακομα κ ο γενικός ειναι μιλημενος καημενεεεεεεεεε!!!!!! :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

χα χα... 11 σελίδες spam?... καλύτερα να ανοίξεις νέο θέμα, και θα το κάνω και αόρατο μάλιστα για να μη σπαμάρουν !!! χαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

χα χα... 11 σελίδες spam?... καλύτερα να ανοίξεις νέο θέμα, και θα το κάνω και αόρατο μάλιστα για να μη σπαμάρουν !!! χαχαχαχαχ

Ιεροσυλε!!!!!!

11 σελιδες τρυφερής ανυπερβλητης και εξωπραγματικης αγαπης για τον συνχομπιστα μας!!!!

Υγ1: τουλάχιστον εγώ έτσι το βλέπω... :)

Υγ2: αντε βαλε μια φασινα και μεταφερε το στην σωστή κατηγορία... ~300 λιτρα μονο νανο δεν είναι...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Έγινε επεξεργασία - Giovanni
Link to comment
Share on other sites

Το εχετε καψει εντελως ετσι;

Και δεν παιρνετε ενα τηλεφωνο να ειδοποιησετε οτι κουρευετε για να μπω κι εγω.

Μπραβο σας. :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Η πασχαλιτσα πρεπει να την εχει παθει οπως το μπαρμπουνι,γι'αυτο ειναι κοκκινη!!! αχαχαχαχααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Το εχετε καψει εντελως ετσι;

Και δεν παιρνετε ενα τηλεφωνο να ειδοποιησετε οτι κουρευετε για να μπω κι εγω.

Μπραβο σας. :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Η πασχαλιτσα πρεπει να την εχει παθει οπως το μπαρμπουνι,γι'αυτο ειναι κοκκινη!!! αχαχαχαχααααααααααα

χαχα ειστε τρελοι αλλα ωραιοι τρελοι......
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ψηφίζει να μείνει έτσι το θέμα;! (Καταλάβατε τι πάσα για σπαμαρισμα σας έδωσα τώρα εεε;!)

Link to comment
Share on other sites

Μα φυσικα να μεινει ετσι.Γιατι αν δε μεινει ετσι,θα αλλαξει.Και αν αλλαξει,φτου κι απ'την αρχη να το ξανακανουμε οπως ηταν απο την αρχη.Μπαχαλο δηλαδη καταλαβαινεις.........

Τι αλλα;Θα κερδισει ο Παοκ στον τελικο κυπελου;;;...........ααααααααααααα ξεχασα ρε.Αποκλειστηκε απο τον Αστερα Τριπολης!!! :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά δεν σβήνουν.... είναι ιστορία...... καλύτερα να ανοιχτεί ένα νέο θέμα αλλά ΚΑΘΑΡΟ (αυστηρά)

Link to comment
Share on other sites

Καταραμενε Χαγιατε!!!!!!!! :)

Εγω ψηφιζω ότι πει ο Χαγιατε εεεεε ο Στράτος ήθελα να πω! :D

Link to comment
Share on other sites

Αυτά δεν σβήνουν.... είναι ιστορία...... καλύτερα να ανοιχτεί ένα νέο θέμα αλλά ΚΑΘΑΡΟ (αυστηρά)

Αυτα να τα πεις αλλου!!!! :):P:D

Ακους εκει... λες και εδω δεν ειμαστε αυστηροι..-

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...