Jump to content

Ενα μεγάλο ευχαριστώ...


Recommended Posts

Όπως έχω αναφέρει και σε μερικά άλλα post μου, την δευτέρα, μπάινω στρατό....

Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους σας που με αυτό εδώ το forum μου κάνατε πολλές ώρες συντροφιά, και με την βοηθειά σας είχα πολύτιμη υποστήριξη για το hobby αυτό, που και εξ'αιτίας σας αγάπησα περισσότερο...

Χωρίς να θέλω να δημιουργήσω προσωπικές εμπάθειες, θα ήθελα να ευχαριστήσω ξεχωριστά τον κύριο Νικο Ψάλτη και τον κύριο istellas, οι οποίοι ήταν παρών σε κάθε μου προβληματισμό (ξαναλέω: χωρίς να θέλω να μειώσω κανέναν).

Σας ευχαριστώ λοιπόν όλους, για τον χρόνο και την συντοφιά σας.

Υ.Γ.: Παρουσιάζομαι πυροβολικό... Καμιά ειδικότητα για να την βγάλουμε καθαρή...?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου δώσω μια συμβουλή: ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΟΙΜΑΣΑΙ, ΤΟΣΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΥΠΗΡΕΤΕΙΣ!

άντε, κι όταν με το καλό απολυθείς , θα καταλάβεις ότι τελικά θα σού'χει κάνει καλό

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου ευχηθω καλος φανταρος και οχι καλος πολιτης. ;)

Και γω πυροβολικο ημουν και περασα φανταστικα, να φανταστεις στην 16μηνη θητεια μου πηρα περιπου 18 κιλα.Απολυθηκα μπουλουκος!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλη θητεια και με το καλο να απολυθεις.

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλώς φαντάρος και σου αφιερώνω το τραγούδι Διδυμότειχο μπλουζ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλη θητεια και μη χανεσαι ;)

Να περνας να μας λες ενα γεια...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά...

Το έχω πάρει σχετικά χαλαρά το θέμα... Μέχρι να μπώ τουλάχιστόν...

Προς θεού δεν θα χαθώ... Σε κανά μήνα παραλαμβάνω και το καινούργιο μου ενυδρείο... ;)

Σκοπεύω να το στρώσω κανά 6μηνο... Οπότε εκεί να δείς ερωτήσεις... Τις μέρες που θα είμαι έξω θα post-άρω ασταμάτητα.... :thumbup: ...

Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΦΑΝΤΑΡΟΥ... ΧΕ ΧΕ ΧΕ :D

Link to comment
Share on other sites

Καλή θητεία νεός!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή θητεία αγαπητέ Φίλε και με το καλό να επανέλθεις.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ ΚΙ' ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!

Για νεα περνας καλά υπάρχουν δύο ειδών ειδικότητες: Να είσαι απαραίτητος ή να περνας απαρατήρητος !!!

Πέρα από την πλάκα ( που δεν είναι ) φρόντισε να χαρείς δημιουργικά τον άπειρο ελεύθερο χρόνο που θα έχεις, τουλάχιστον απο ένα σημείο και μετά.

Μια καλή ιδέα είναι να πείσεις το διοικητή σου να ομορφήνει το Διοικητήριο ή το γραφείο του με ένα ενυδρείο, εσύ φυσικά θα αναλάβεις το στήσιμο, τη συντήρηση κτλ. με τις σχετικές άδειες και υπηρεσιακά για την προμήθεια ψαριών, φυτών, λιπασμάτων, test, φαρμάκων.....και πολών άλλων . ;):D:thumbup::buttrock::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλή θητεία κι από μένα ;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...