Jump to content

Νέο Ενυδρειο


dimos

Recommended Posts

Ομορφα ολα εκτος απο το δεντρο...χαχαχαχα....εμενα δεν μου αρεσει! :)

Οι αρλεκινοι ποσοι ειναι?

Καμια 20αρια
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πολύ όμορφο έχει γίνει το ενυδρείο, και το δεντράκι αν και οπτικά δείχνει μεγάλο στο χώρο έχει όμως από ότι βλέπω χρησιμότητα μιας και τα ψάρια σου εκτιμούν την σκιά του. Για τα sae φοβάμαι οτι γρήγορα θα ψιλομετανιώσεις για την επιλογή τους και τότε να δω πως θα τα πιάσεις. :D

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο έχει γίνει το ενυδρείο, και το δεντράκι αν και οπτικά δείχνει μεγάλο στο χώρο έχει όμως από ότι βλέπω χρησιμότητα μιας και τα ψάρια σου εκτιμούν την σκιά του. Για τα sae φοβάμαι οτι γρήγορα θα ψιλομετανιώσεις για την επιλογή τους και τότε να δω πως θα τα πιάσεις. :D

Κοίτα εχω στο άλλο ενυδρειο sae που είναι 2 ετών και είναι μεγάλα δεν έχουν δημιουργήσει θέμα.....τώρα για το δέντρο που λες δεν εχω προσπαθήσει να το φτιάξω βασει κλίμακας αλλά ήθελα αυτό ακριβώς να πετύχω πού λες .....να είναι αυτό που θα προσέξει κάποιος όταν θα δει το ενυδρειο

Link to comment
Share on other sites

Ωωωωωω 4 ολοκληρα λεπτα; χαχαχα κουκλακι ειναι φιλε.

Ειδα ενα μικρο θηλυκο γκουραμι η μου φανηκε;

Τα σαε εμενα μου ειχαν χτυπησει την μος.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Ωωωωωω 4 ολοκληρα λεπτα; χαχαχα κουκλακι ειναι φιλε.Ειδα ενα μικρο θηλυκο γκουραμι η μου φανηκε;Τα σαε εμενα μου ειχαν χτυπησει την μος.Send from the heart of the Amazonas

Εκτός από τα 4 pearl gurami εχω 1 αρσενικο και 2 θηλυκά gurami colisa αν το λέω καλά

Είδες βελτιωνομαι στο χρόνο των βίντεο

Έγινε επεξεργασία - dimos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...