Jump to content

Like


delta66

Recommended Posts

Γιατι ενω μου ερχονται ειδοποιησεις αν πατησει καποιος Like σε ποστ μου (που σημαινει οτι λειτουργει το συστημα), εγω οσες φορες εχω προσπαθησει να πατησω "Like this" σε ενα ποστ, μου βγαζει "Παρουσιάστηκε Ένα Σφάλμα.Έχετε φτάσει μέγιστο όριο θετικών ψήφων για σήμερα".?

Καποια ρυθμιση απο μενα φταιει?

Κοιταξα αλλα δεν εβγαλα ακρη.

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καποια ενημερωση εδω απο καποιον αρμοδιο υπαρχει;Γιατι και σε μενα το ιδιο κανει πριν που προσπαθησα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τεχνητή νοημοσύνη !! Φαίνεται ότι δεν θέλει....

Σε μένα δεν το κάνει... γιατί απλά δεν έτυχε να το χρησιμοποιήσω ποτέ !!! :lmao:

Δεν είχαμε άλλες αναφορές από μέλη για κάποια δυσλειτουργία. Μήπως είναι δικό σας το πρόβλημα και πιο σύνθετο?

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή και σε εμένα το έκανε... Το τελευταίο διάστημα όμως λειτουργεί κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Απο το κινητό μου το κάνω κανονικά. Απο τον υπολογιστή οταν πάω να το κάνω, ειναι πολλές μέρες που μου βγάζει το ίδιο μήνυμα με του delta66.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη εισαι ο πρωτος που λεει οτι ο γραπτος λογος παρεξηγειται.Παρ ολα αυτα γραφεις με τροπο περιεργο.Επειδη κι εγω ειμαι περιεργος και απροβλεπτος και παρεξηγω δικαια η αδικα φροντισε οταν απαντας σε ποστ δικο μου να απαντας οπως πρεπει.Ελπιζω να μην κατουρηθηκες απο τα πολλα γελια.

Καλημερα :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Βαγγελη εισαι ο πρωτος που λεει οτι ο γραπτος λογος παρεξηγειται.Παρ ολα αυτα γραφεις με τροπο περιεργο.Επειδη κι εγω ειμαι περιεργος και απροβλεπτος και παρεξηγω δικαια η αδικα φροντισε οταν απαντας σε ποστ δικο μου να απαντας οπως πρεπει.Ελπιζω να μην κατουρηθηκες απο τα πολλα γελια.

Καλημερα :)

Eχει κοιταξει κανεις τι γινεται;

Που αναφέρεσαι? δεν κατάλαβα τίποτα !!!!

Link to comment
Share on other sites

Eχει κοιταξει κανεις τι γινεται;

Στράτο συνεχίζει και στο κάνει?

Άν ναί στείλε μου σε πμ το λίνκ από το πόστ που στο έκανε...

Link to comment
Share on other sites

Που αναφέρεσαι? δεν κατάλαβα τίποτα !!!!

Ουδεν σχολιον.Οχι απλα δεν ασχοληθηκες,αλλα μετα τοσες μερες με ρωτας κιολας;;;;;Εμενα βρηκες;

Έτοιμο! :D

Δημητρη,δεν ξερω αν ηταν κατι απλο για σενα η κατι δυσκολο,αλλα μονο που με το που επεσε στην αντιληψη σου ασχοληθηκες,σ'ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Όπως διαπίστωσες αυτοί που είχαν την δυνατότητα να το ελέγξουν και να το διορθώσουν το έκαναν.... κάποια πράγματα θέλουν τον χρόνο τους και τον μάστορα τους.

Τώρα αν εσύ παίρνεις "στραβά" το όποιο χιούμορ ή αν νομίζεις ότι έχω να ασχοληθώ μόνο με σένα (ή να ασχολούμαι προσωπικά με σένα), πέφτεις πολύ έξω!!!
Ε, είναι και η ηλικία τέτοια που περνάνε και οι άντρες κλιμακτήριο :bigemo_harabe_net-103: χα χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Ουδεν σχολιον.Οχι απλα δεν ασχοληθηκες,αλλα μετα τοσες μερες με ρωτας κιολας;;;;;Εμενα βρηκες;

Δημητρη,δεν ξερω αν ηταν κατι απλο για σενα η κατι δυσκολο,αλλα μονο που με το που επεσε στην αντιληψη σου ασχοληθηκες,σ'ευχαριστω :)

Να είσαι σίγουρος ότι τα παιδιά είχαν ασχοληθεί και δέν το είχαν αφήσει έτσι...απλά το πρόβλημα είχε να κάνει με την βάση δεδομένων που μόνο εγώ έχω πρόσβαση...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...