Jump to content

Ββα & Excel


ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

Recommended Posts

Καλησπέρα. Ερώτηση πρός τους εμπειρότερους. Σε πόσες ημέρες μπορεί να επαναληφθεί η θεραπεία bba με excel, αφού τελειώσει η πρώτη προσπάθεια και δεν έχει φύγει τελείως η καταραμένη;

Υ.Γ. αν είμαι off topic να διορθωθει παρακαλώ.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εξηγείτε αλλιώς , μάλλον η ερώτησή μου είναι πολύ χαζή... :bigemo_harabe_net-101:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ερώτηση πρός τους εμπειρότερους. Σε πόσες ημέρες μπορεί να επαναληφθεί η θεραπεία bba με excel, αφού τελειώσει η πρώτη προσπάθεια και δεν έχει φύγει τελείως η καταραμένη;

Υ.Γ. αν είμαι off topic να διορθωθει παρακαλώ.

Ευχαριστώ.

Αν πιασω ββα , βάζω στην συριγγα , παράλληλα με οξυζενέ, και ψεκάζω στα σημεια οπου εμφανιστηκε , συνηθως σε 3 ημερες κοκκινιζει , και την παραταω μετά.

Σαν θεραπεια εσυ τι κάνεις , ριχνεις διπλασια δόση?

Co2 μπουκάλα έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες "παράλληλα με οξυζενέ", τι εννοείς;

Κλεινω τα φιλτρα , για 10-20 λεπτα, ψεκάζω πρωτα excell, και μετά ξαναψεκάζω οξυζενε..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Για 7-10 μέρες ρίχνω διπλάσια ποσότητα excel για τα λίτρα μου. Έχω και co2 φιάλη ταυτόχρονα... Μειώθηκε αλλά δεν εξαφανίστηκε...

Link to comment
Share on other sites

Εχω διαβάσει ότι καταπολεμείται με αυτόν τον τρόπο. Μια φορά το πέτυχα με απόλυτη επιτυχία. Τώρα όμως υπάρχει ακόμη μετά το 9ήμερο της θεραπείας. Αισθητα λιγότερη όμως... Γι' αυτό και ρώτησα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...