Jump to content

Παρουσίαση Προϊόντων Seachem Στην Αθηνα


mad23

Recommended Posts

..στο δικό μου μερίδιο ευθύνης δέν υπάρχει πρόβλημα γιατί υπάρχει απόθεμα ένας ποταμός ολόκληρος απο ρακή ... :bigemo_harabe_net-74:

Ειδικά όμως σήμερα θα ήθελα να γνωρίζω με μικρή απόκλιση τον αριθμό τών ατόμων που θα παραβρεθούν γιατί το κατάστημα όπως και στίς προηγούμενες συναντήσεις μας έχει ετοιμάσει κάποιο κέρασμα και δέν μπορώ να του δώσω ούτε κατά προσέγγιση ένα νούμερο των συμμετεχόντων .... :bigemo_harabe_net-88:

Εμενα μην με υπολογιζεις :P

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μην με υπολογιζεις :P

σε λίγο που θα έρθουν κάτι καλά παιδάκια στο σπίτι σου θα σε φέρουν θέλεις δεν θέλεις ... :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Κοιταχτε...θα μιλησω για εμενα....τωρα ειμαι στην δουλεια, σηκωθηκα στις 4 το πρωι και θα ειμαι σπιτι στις 15:00, μενω λουτσα και το μαγαζι ειναι ωρες πηγαινε ελα με συγκηνωνια, συν οτι αυριο δουλευω πρωι και σηκωνομαι παλι στις 4....

Θα ηθελα να ερθω, προσπαθω να το παλεψω, αλλα αμα φτασω σπιτι και με κυριευση "ο καναπες", τι να πω, συγνωμη....

Ααα...εαν βεβαια ειμαι και κουρασμενος, οχι αγγλικα...ουτε Ελληνικα με σχηματα για παιδακια δεν θα καταλαβαινω....

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

Κοιταχτε...θα μιλησω για εμενα....τωρα ειμαι στην δουλεια, σηκωθηκα στις 4 το πρωι και θα ειμαι σπιτι στις 15:00, μενω λουτσα και το μαγαζι ειναι ωρες πηγαινε ελα με συγκηνωνια, συν οτι αυριο δουλευω πρωι και σηκωνομαι παλι στις 4....

Θα ηθελα να ερθω, προσπαθω να το παλεψω, αλλα αμα φτασω σπιτι και με κυριευση "ο καναπες", τι να πω, συγνωμη....

Ααα...εαν βεβαια ειμαι και κουρασμενος, οχι αγγλικα...ουτε Ελληνικα με σχηματα για παιδακια δεν θα καταλαβαινω....

Με δυο, τρια καφεδακια θα σε εχουμε σε εκγρηγορση.

Θα τα πουμε και στη νοηματικη και θα εισαι ενταξει :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

706 εμφανίσεις του πόστ , 10 δηλώσεις συμμετοχής ... :headonwall::headonwall::headonwall::headonwall::headonwall:

Αποστολε μην ξεχνας οτι ειναι και εκτος Αττικης.

Μπορει να ερθουν και χωρις να δηλωσουν συμετοχη, οπως γινεται τις περισσοτερες φορες.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν μπορω να ερθω λογο βλαβης . Εχω ενα κυλινδρο εκτος . Αυριο πρωι ειμαι για συνεργειο .

Link to comment
Share on other sites

Κοιταχτε...θα μιλησω για εμενα....τωρα ειμαι στην δουλεια, σηκωθηκα στις 4 το πρωι και θα ειμαι σπιτι στις 15:00, μενω λουτσα και το μαγαζι ειναι ωρες πηγαινε ελα με συγκηνωνια, συν οτι αυριο δουλευω πρωι και σηκωνομαι παλι στις 4....

Θα ηθελα να ερθω, προσπαθω να το παλεψω, αλλα αμα φτασω σπιτι και με κυριευση "ο καναπες", τι να πω, συγνωμη....

Ααα...εαν βεβαια ειμαι και κουρασμενος, οχι αγγλικα...ουτε Ελληνικα με σχηματα για παιδακια δεν θα καταλαβαινω....

αγαπητέ συνχομπίστα , σεβαστή και αποδεκτή η αδυναμία σου και όλων των άλλων φίλων που για διαφόρους λόγους δέν μπορούν να είναι παρόντες . :bowdown: .

δέν υπάρχει ουδείς λόγος να ζητήσεις συγνώμη από κανένα ...!!!!!,

Έγινε επεξεργασία - NAVY
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν μπορω να ερθω λογο βλαβης . Εχω ενα κυλινδρο εκτος . Αυριο πρωι ειμαι για συνεργειο .

εσύ δεν γλυτώνεις το ποινολόγιο ... :bigemo_harabe_net-74:

σε περιμένω στον ηλεκτρικό Καλλιθέας να πάμε μαζί ... :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Ποινολογιο ; Με ποια αιτιολογια ; Δεν θυμαμαι να εξυβρισα αξιωματικο , χαχαχαχαχαχα .

Link to comment
Share on other sites

εσύ δεν γλυτώνεις το ποινολόγιο ... :bigemo_harabe_net-74:

σε περιμένω στον ηλεκτρικό Καλλιθέας να πάμε μαζί ... :bigemo_harabe_net-145:

Eυχαριστω για την προσκληση Αποστολη αλλα θα πω οχι . Ισως την επομενη εμφανιστω αν και εφοσον μπορω . Υπηρεσιακα σιγουρα θα μπορω μια και η φωτια στην μηχανη θα με κρατησει εδω για ενα διμηνο χωρις ταξιδι .

Αλλα για να μαι ειλικρινης , επιθυμω να φυγω ξανα ταξιδι , οσο το δυνατον συντομοτερα .

Link to comment
Share on other sites

Οπλιστειτε με οτι ερωτηση και αποριες εχετε και ελατε παιδια! :bigemo_harabe_net-82:

Καλη παρεα,λατρεις του χομπυ,γνώστες του χομπυ,δωρακια....ολα τα συστατικα για ενα ομορφο και επιμορφωτικο απογευμα!

Ας φαμε ενα καλο μεσημεριανο,να ριξουμε εναν καλο υπνακο και στις 6 οσοι μπορεσουμε και εχουμε χρονο να ειμαστε εκει! :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινω και εγω. Ευελπιστω να καλυψουμε ολη την εκδηλωση και να σας την παρουσιασουμε οπως ειναι και οχι

αποσπασματα!

Link to comment
Share on other sites

Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα πριν 5 λεπτά για την πορεία της εκδηλώσεις, τα παραπάνω από 40 άτομα που την παρακολουθούν είναι καταενθουσιασμένα για τις γνώσεις που αποκομίζουν.... και έχει ακόμη μέλλον η διάλεξη !!!

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από το φωτογραφικό υλικό που θα αναρτηθεί, θα ανέβει (πιθανός) και βίντεο και σε συνδυασμό με τις παρουσιάσεις του Power Point που παρουσιάζονται στην εκδήλωση, θα ανέβουν φυσικά και αυτές, ώστε να μπορέσετε να ενημερωθείτε..... όσο είναι δυνατόν κάτι τέτοιο.

Άλλο πράγμα όμως η φυσική παρουσία σε τέτοιου είδους εκδηλώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο δεν είναι αποκλειστικά δικιά μου προσφορά, όλοι μας βάζουμε το χεράκι μας....

το αν κάνω εγώ τις αναφορές δεν σημαίνει ότι τα κάνω όλα εγώ..... ευχαριστώ πάντως !!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...