Jump to content

Αλλαγή Νερού


George81

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 95
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιωργο, ΜΕΓΑΛΗ προσοχη σε diy εξωτερικα φιλτρα. Υπαρχουν μεγαλες πιεσεις μου ασκουνται στα δοχεια αυτα και θελει πολυ μελετη και γνωσεις για να μην σε βρει κανεναν κακο.

Αν υπαρχει θεμα οικονομιας δες ενα φτηνο εξωτερικο η ενα μεταχειρισμενο, αλλα θα σε προετρεπα να μην δοκιμασεις diy εξωτερικο.

Κ

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο, ΜΕΓΑΛΗ προσοχη σε diy εξωτερικα φιλτρα. Υπαρχουν μεγαλες πιεσεις μου ασκουνται στα δοχεια αυτα και θελει πολυ μελετη και γνωσεις για να μην σε βρει κανεναν κακο.

Αν υπαρχει θεμα οικονομιας δες ενα φτηνο εξωτερικο η ενα μεταχειρισμενο, αλλα θα σε προετρεπα να μην δοκιμασεις diy εξωτερικο.

Κ

Κώστα τι ενδιασμους έχεις πάνω σε μια τέτοια κατασκευή?

Τι ενωεις?[/quot φιλτρο diy απο βαρελάκι 30 λίτρα

Για τη λίτρα βαρέλι λες και τη αντλεια?

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο, ΜΕΓΑΛΗ προσοχη σε diy εξωτερικα φιλτρα. Υπαρχουν μεγαλες πιεσεις μου ασκουνται στα δοχεια αυτα και θελει πολυ μελετη και γνωσεις για να μην σε βρει κανεναν κακο.

Αν υπαρχει θεμα οικονομιας δες ενα φτηνο εξωτερικο η ενα μεταχειρισμενο, αλλα θα σε προετρεπα να μην δοκιμασεις diy εξωτερικο.

Κ

Κωσταντινε ελα παραδεξουτο ρε φιλε

εχεις δοκιμασει να κανεις ειτε samp ειτε εξωτερικο φιλτρο

και γεμισες το σπιτι νερα ετσι?

σε πηρε η γυναικα στο κυνηγι κτλ.... :poster_oops::bigemo_harabe_net-163:

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι εαν εχεις το σαρακι μεσα σου οτι κατι πρεπει να φτιαξω αστα να πανε....

βεβαια για να φτασεις στην επιτυχια πρωτα πρεπει να περασεις και απο την αποτυχια.

Link to comment
Share on other sites

Αθήνα φίλε μου

Καλημέρα!

Καλημερα και σε εσενα το οτι μενεις στην περιοχη της αθηνας το βλεπει και το ξερει μαλλον επειδη το γραφει κατω απο την φωτο σου

ο giorgosmarios πιθανοτατα θελει την ακριβως θεση σου μεσα στην πολη!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και σε εσενα το οτι μενεις στην περιοχη της αθηνας το βλεπει και το ξερει μαλλον επειδη το γραφει κατω απο την φωτο σου

ο giorgosmarios πιθανοτατα θελει την ακριβως θεση σου μεσα στην πολη!!!

Γράψε λάθος! βλέπεις δεν ειχα πιεί καφέ ακόμα.. :-P

Έγινε επεξεργασία - Giwrgakis1981
Link to comment
Share on other sites

Κωσταντινε ελα παραδεξουτο ρε φιλε

εχεις δοκιμασει να κανεις ειτε samp ειτε εξωτερικο φιλτρο

και γεμισες το σπιτι νερα ετσι?

σε πηρε η γυναικα στο κυνηγι κτλ.... :poster_oops::bigemo_harabe_net-163:

Αυτο που θελω να πω ειναι οτι εαν εχεις το σαρακι μεσα σου οτι κατι πρεπει να φτιαξω αστα να πανε....

βεβαια για να φτασεις στην επιτυχια πρωτα πρεπει να περασεις και απο την αποτυχια.

Μπα, ευτυχώς όχι, αλλά έχω δει πολλά video με αστοχίες diy εξωτερικών φτιαγμένων συνήθως σε βαρελια

Link to comment
Share on other sites

Κώστα οι αστοχίες τους που οφειλοντουσταν?

Link to comment
Share on other sites

Μπα, ευτυχώς όχι, αλλά έχω δει πολλά video με αστοχίες diy εξωτερικών φτιαγμένων συνήθως σε βαρελια

Σε λιγο καιρο οπως σου ειπα θα κανω ενα samp τελικα!!!

Ελα εαν θελεις να δεις και live πως γινετε και μετα θα θες και εσυ.... :bigemo_harabe_net-123:

Θα εχω και μπυριτσες!!!!

Αλλα δεν θα σου κανω για το 660λιτρο που ετοιμαζεις :bigemo_harabe_net-65:

:bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι εγινε;

Σε ποιο σταδιο εισαι;

Link to comment
Share on other sites

Ξανάρχισε να στάζει η γυάλα μου οπότε πήρα το μήνυμα και περιμένω την καινούρια την τετάρτη - πεμπτη . Έχω κρατήσει το βιολογικό μου σε ενα κουβα με νερό ενυδρείου και κυκλοφορητή και σε ενα βαρέλι 30 λιτρο πάλι με κυκλοφορητη νερό του ενυδρείου. οπότε σε αναμονή

Link to comment
Share on other sites

Αναμενουμε φωτογραφικο υλικο.

Link to comment
Share on other sites

Τι γυαλα πηρες;

Τη μεγαλυτερη που ηταν να παρεις αργοτερα;

Link to comment
Share on other sites

θα ανεβάσω! ίδιο μήκος και πλάτος αλλά 7 πόντους πιο ψιλή. Δεν ήθελα να αλλάξω βάση!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...