Jump to content

Αρχαριος Στα Βαθια Και Χωρις Μπρατσακια.


Recommended Posts

Ωραιο βιντεο :thumbsu:

Ο σκοπας γιατι σπρινταρει;;

Έγινε επεξεργασία - vasilis4x4
Link to comment
Share on other sites

Απ τα μανηταρια :P

Παρε κουτι απο φελιζολ με καπακι για να διατηρισεις την θερμοκρασια, μια θερμοκυστη(ξεχασα πως λεγονται) με τζελ ισως κανει δουλεια, βαλτα και σε εφημεριδα...

Link to comment
Share on other sites

απο κοραλακια που δεν εχω :thumbsu:

Μονο seriatopora και hystrix εχω

αλλα αποτι ειδα εχει μπολικα

Αν ερχοσουν 2 βδομαδες πιο μετα θα ειχα frag απο acropora

Link to comment
Share on other sites

Μονο seriatopora και hystrix εχω

αλλα αποτι ειδα εχει μπολικα

Αν ερχοσουν 2 βδομαδες πιο μετα θα ειχα frag απο acropora

Από τι acroprora; :)

Link to comment
Share on other sites

γεια σου φιλε

αν θυμαμαι καλα εχεις ενα φωτιστικο celio ,,επειδη εχω κι εγω ενα τετοι θυμασαι τι ωρα τραβηξες το βιντεο ....περιπου ...( 7-8 το απογευμα??)

εισαι ευχαριστημενος απο το φωτιστικο???

Link to comment
Share on other sites

μεσημερι το τραβηξα το βιντεο 1-2 ! κανω τη δουλια μου απλα καλουτσικο ειναι και για τα χρηματα που εδωσα φανταστηκο

θες να το αλλαξεις ?

Link to comment
Share on other sites

ετσι σκεφτομαι,,,δεν ξερω αν ειναι απο το φωτιστικο αλλα εβαλα πρασινα ζοανθους και ενα πρασσινο μανιταρι και οταν ειναι ανοικτο 100 τις 100 αλλα και πιο πριν(δηλαδη απο τις 10 το πρω μεχρι τις 6 το απογευμα)δεν ειναι πρασσινα οπως απο εκει που τα πηρα (απο εκει που τα πηρα δεν ξερω τι λεντ ειχε κτλπ)εχουν ενα προς το καφε πρασσινο χρωμα ,,,δεν φωσφωριζουν οπως οταν ειναι 8 το απογευμα

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε ξερεις τι αλλο σκεφτομουν

να αλλαξω τα λεντ απο το celio

εχω το σχεδιαγραμα που λεει καθε ωρα ποσο τις εκατο ειναι τα λευκα και ποσο ειναι τα μπλε και μπορω να παιξω με αυτο

να βαλω πιο δυνατα μπλε ,,για να εχω λιγο παραπανω χρωμα στα κοραλια,,, και αλλου τυπου λευκα (δεν ξερω και πωε λεγονται royal blue κτλπ,,,,,)

καποιος που ξερει απο αυτα μπορει να απαντησει??

Link to comment
Share on other sites

Ακομα εκει εισαι ρε Χαρη; το καραβι εφυγε :bigemo_harabe_net-183:

θα αργησω λιγο κατι ετυχε

ρε φιλε ξερεις τι αλλο σκεφτομουν

να αλλαξω τα λεντ απο το celio

εχω το σχεδιαγραμα που λεει καθε ωρα ποσο τις εκατο ειναι τα λευκα και ποσο ειναι τα μπλε και μπορω να παιξω με αυτο

να βαλω πιο δυνατα μπλε ,,για να εχω λιγο παραπανω χρωμα στα κοραλια,,, και αλλου τυπου λευκα (δεν ξερω και πωε λεγονται royal blue κτλπ,,,,,)

καποιος που ξερει απο αυτα μπορει να απαντησει??

πυστευεις οτι αξηζει τον κοπο η πατεντα ?

Link to comment
Share on other sites

ποσο κανουν να αλλαξεις τα μισα λεντ (απο τα 32 που εχει να βαλεις 16)κανενα 50 ευρω και μπορει να εχουμε το αποτελεσμα που θελουμε ,,,γιαυτο ρωταω αν ξερει καποιος ας μας πει

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ομορφηνε Χαρη,αλλα θελει υπομονη ακομα δες λιγο τις τιμες σου διακρινω ασπρισματα,και τα φωσφωρικα.

Link to comment
Share on other sites

Ομορφηνε Χαρη,αλλα θελει υπομονη ακομα δες λιγο τις τιμες σου διακρινω ασπρισματα,και τα φωσφωρικα.

που νικο ?

σε φραγκακια το ξερω επεσαν απο εκει που τα εβαλα και πεσανε πανω σε ενα αλλο

σας ευχαριστω παιδια

Έγινε επεξεργασία - harris samos
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση το σιξ λαιν να τσιμπαει πολυποδες απο κοραλια ? η το σκοπας ? ο κλοουν δυσκολο η σαλιαρα το ιδιο το γκομπι με τιποτα ο αμφιγοβιους δε το πιστευο με τιποτα εσεις τι λετε ?

εχω και ενα καβουρα με μπλε ποδια αλλα θα τον ειχα συλαβει ειναι δυσκολη μερια για αυτον

Link to comment
Share on other sites

ναι το μισο κοραλι ειναι τεζα εξω και απο τη μια μερια ολα μεσα ειδα και δαγκονιες στον κορμο φενετε στην 5 τη φωτο απο το τελος η μπλε σιριατοπορα

Έγινε επεξεργασία - harris samos
Link to comment
Share on other sites

το scopasμπορει αμα τρελαθει,αλλα δεν βλεπω ασπρισματα δαγκωματιες εκτος κανε κατι με σβηστα φωτα βαλε φακο μιση ωρα μετα εκει που τα βλεπεις μηπως δεις τιποτα περιεργο η καποια ζωη,μετα παμε σε καβουρα η σαλιγκαρι η ανεβοκατεβασμα kh.

Έγινε επεξεργασία - niknik
Link to comment
Share on other sites

λεσ το κολοπσαρο να τρελαθηκε γιατι τις προαλες ειχε κατι ασπριλες πανω του σα να χτυπησε πανω στο κοραλι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...