Jump to content

Αγαπημένες Τηλεοπτικές Σειρές .


Recommended Posts

Σε αυτό το θέμα ας μιλήσουμε για τις σειρές παλιές και καινούργιες που μας αρέσουν . Συγκεκριμένα εγώ παρακολουθώ ανελλιπώς το ' Μην αρχίζεις την μουρμούρα ' .

Μια σειρά που δείχνει την καθημερινότητα τριών ζευγαριών με διαφορετικές ηλικίες . Αγαπημένος ηθοποιός με ατάκες ο Βλαδίμηρος Κυριακίδης .

http://youtu.be/XlYhNk8mUic

Link to comment
Share on other sites

Μια ήταν η σειρά που άφησε εποχή, και πολύ δύσκολα θα βρεθεί κάποια να την επισκιάσει .... "Το παρά πέντε"

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λατρεύω τις αμερικανιές: CSI, NCIS, Good wife, Criminal minds, Mentalist, Cold case, Hawai 5-0, Blue Bloods, Continuum, Fridge, και πολλές πολλές άλλες...

:bigemo_harabe_net-178:

Link to comment
Share on other sites

Μια ήταν η σειρά που άφησε εποχή, και πολύ δύσκολα θα βρεθεί κάποια να την επισκιάσει .... "Το παρά πέντε"

Εμένα μου άρεσε η ' Ντάλια ' Σμαράγδα Καρύδη στην σειρά .

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λατρεύω τις αμερικανιές: CSI, NCIS, Good wife, Criminal minds, Mentalist, Cold case, Hawai 5-0, Blue Bloods, Continuum, Fridge, και πολλές πολλές άλλες...

:bigemo_harabe_net-178:

Προλαβαίνεις και τα παρακολουθείς όλα αυτά ; Βέβαια θα μου πείς υπάρχει το internet και το download πλέον . Συμφωνώ και να πώ ότι από αυτές που αναφέρεις , όταν το θυμάμαι ή όταν δεν κοιμάμαι παρακολουθώ τα CSI , COLD CASE , FRIDGE .

Η αποψινή θεματολογία του Αντώνη στην ' Αυτοψία ' έχει να κάνει με το Ελληνικό CSI ( ΕΛ . ΑΣ . ) . Φαντάζομαι θα δείς την εκπομπή μια και είσαι fan του είδους .

Link to comment
Share on other sites

Προλαβαίνεις και τα παρακολουθείς όλα αυτά ; Βέβαια θα μου πείς υπάρχει το internet και το download πλέον . Συμφωνώ και να πώ ότι από αυτές που αναφέρεις , όταν το θυμάμαι ή όταν δεν κοιμάμαι παρακολουθώ τα CSI , COLD CASE , FRIDGE .

Η αποψινή θεματολογία του Αντώνη στην ' Αυτοψία ' έχει να κάνει με το Ελληνικό CSI ( ΕΛ . ΑΣ . ) . Φαντάζομαι θα δείς την εκπομπή μια και είσαι fan του είδους .

Δεν τα βλέπω το ίδιο χρονικό διάστημα! :D

Παλιά κατέβαζα από το blue-whitegt αλλά έκλεισε και τώρα με καλύπτει κυρίως ο Σκάϊ.

Ωραίο φαίνεται το θέμα, σ'ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το δώ πάντως . Παρακολουθώ κάθε Πέμπτη τον Αντώνη , έχει ωραία και σοβαρά θέματα .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

μακραν η καλητερη ελληνικη σειρα για μενα............

υγ. πιστευω ν ξερεις πως γυριστικε αυτη η σκηνη.....

Link to comment
Share on other sites

game of thrones

sons of anarchy

walking dead

dexter

breaking bad

απο ελλαδα οντως το

Μην αρχίζεις την μουρμούρα ,που το θεωρω εξαιρετικο.

ολα τα υπολοιπα ελληνικα,αμερικανικα,τουρκικα,κυπριακα και εγω δεν ξερω τι αλλο μονο σαν σκουπιδια μπορω να τα δω.

η ποιοτητα εδω και αρκετα χρονια απουσιαζει απο την τηλεοραση στην χωρα μας.ευτυχως υπαρχει ακομη το ιντερνετ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ελαχιστα πραγματα απο tv κυριως πολιτικες εκπομπες. και διαφορα ντοκιμαντερ ιστορικα

Link to comment
Share on other sites

Yπήρξε παρόμοιο θέμα και παλιότερα αλλά καλό κάνει να το ανανεώσουμε

Aπο την σύγχρονες σειρές βλέπω πολλές για αυτό θα αναφέρω μόνο σε αυτές που για εμένα ξεχωρίζουν

NCIS

Criminal minds

Από της παλιές

είμαι Trekkie fan

και Babylon 5

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είσαι το ταίρι μου

Παρα πεντε

Μην αρχίζεις την μουρμουρα!!

Όλα του σκηνοθετη Αντώνη Αγγελόπουλου και αισθανομαι τυχερος που λόγω γνωστών καναμε Πάσχα μαζί και είναι καταπληκτικός σαν άνθρωπος και φαίνεται απο τις δουλειές του!

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

μακραν η καλητερη ελληνικη σειρα για μενα............

υγ. πιστευω ν ξερεις πως γυριστικε αυτη η σκηνη.....

συμφωνω και επαυξανω.

φτανει να σου πω πως την εχω σε dvd ολη τη σειρα και

συχνα πυκνα βαζω και βλεπω κανενα επεισοδειο.

για δωσε λεπτομερειες για την σκηνη μιας και μου διαφευγει.

Link to comment
Share on other sites

Δέν χρειάζονται σχόλια....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω και επαυξανω.

φτανει να σου πω πως την εχω σε dvd ολη τη σειρα και

συχνα πυκνα βαζω και βλεπω κανενα επεισοδειο.

για δωσε λεπτομερειες για την σκηνη μιας και μου διαφευγει.

το γελιο με την σκηνη τ αι γιωργη ειναι (εκτος απο την σκηνη) οτι προσπαθουσαν να την γυρισουν κ ψωφαγαν ολοι στα γελια..... οσπου μετα απο αρκετες προσπαθειες αποφασησαν ν αφησουν τους 3 τους κ τις καμερες ν γραφουν.....

Link to comment
Share on other sites

Oι απαράδεκτοι ήταν η καλύτερη σειρά το 90 . Ήταν τον πρώτο καιρό που ξεκίνησε το mega σαν κανάλι και αυτή η σειρά το ανέβασε πολύ στον κόσμο . Παπαδόπουλος , Μπέζος , Μπονάτσος . Ωραία σειρά πράγματι .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...