Jump to content

KALOS SAS VRIKA


roulitsa

Recommended Posts

KALOS SAN VRIKAAAA!ELPIZO NA ME DIAFOTHISETE ME TIS GNOSEIS SAS GIATI EIMAI TELIOS ASXETI !PROSFATA MOU PIRAN 2 PANEMORFA XELONAKIA AUTES ME TA KOKKINA MAGOULAKIA :rasp: I MIA DISTIXOS ITAN IDI ARROSTI KAI MOU PSOFISE (TO TI NEURA EIXA ME TOUS IPEUTHINOUS TOU PET SHOP DEN LEGETE) PIGA KAI PIRA OMOS ENA AKOMA TO OPOIO EINAI POLI PEXNIDIARIKO!TA PROSEXO LES KAI EINAI PAIDIA MOU ALLA EPEIDEI DEN GNORIZO ARKETA MPOREI KAI NA MIN TA FRONTIZO OPOS PREPEI AN KAI EINAI MIA XARA EDO KAI ENA MINA KAI EINAI POLI PAIXNIDIARIKA!OTI PLIROFORIES MPOREITE NA MOU DOSETE THA MOU FANOUN XREISIMES KAI SE EMENA KAI IDIAITERA STIS KOUKLITSES MOU :lmao: !SAS EUXARISTO EK TON PROTERON!(SORRY GIA TA GREEKLISH ALLA EXO SINITHISEI KAI ME VOLEUOUN PIO POLI :lmao:

Link to comment
Share on other sites

:rasp::lmao:

καλως ηρθες..

προσωπικα απο χελονακια δεν γνωριζω..ομως σιγουρα θα βρεις πληροφοριες απο καποιον..

καλη συνεχεια με τις κουκλιτσες σου..

φιλικα Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας καλωσηρθες στο Aquazone !!! και καλη διαμονη ... :rasp:

Ουτε εγω εχω τη παραμικρη ιδεα απο χελωνακια για να μπορεσω να βοηθησω και θα ειναι καθαρα τυχη αν καποιος βρεθει να γνωριζει κατι απο εδω μεσα .

Πιστεψε μας οτι σε ολους μας ειναι πιο ευκολο να γραφουμε με λατινικους χαρακτηρες αλλα δε το κανουμε για να βοηθαμε το συνομιλητη μας και να μη του "βγαζουμε" τα ματια ωστε να μπορει να μας βιαβασει . Οπως επισης προβλημα ειναι και τα κεφαλαια γιατι ειναι σα να φωναζεις . Αλλωστε το γραφουν και οι κανονες αυτου του φορουμ .

Ευχαριστω , φιλικα

Dartman

Link to comment
Share on other sites

καλως μας ηρθες!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες! :rasp::lmao::lmao:

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες στο Aquazone!

Υπάρχουν στο cafe κάποια θέματα για χελώνες!

Μια ματιά εκεί και μια αναζήτηση θα σου δώσει κάποια στοιχεία!

Καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Roulitsa!Είχα κι εγώ παλία ένα χελωνάκι!είναι πολύ ωραία ζωάκια.Δεν ξέρω πολλα πολλλά για αύτα.Εγω την είχα σε ένα ενυδρειάκι μικρό περίπου 20lt είχα κάνει και μιά κατασκευή πάνω πάνω για νησάκι και βουτούσε μέσα στο νερό κολυμπούσε και μετά την άραζε στο νησι!δοκίμασε το αν θές!Είναι ωραίο να την βλέπεις να κολυμπάει (προσωπική γνώμη)!

Να σου ζήσουν!!! :rasp::lmao::lmao:

Link to comment
Share on other sites

:rasp: στο Aquazone
Link to comment
Share on other sites

KΚαλώς όρισες ... και με ενυδρείο στο μέλλον!!! :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...