Jump to content

Πέτρος 's Reef 130Lt.


pit05

Recommended Posts

Τρολαρεις Μιχαλη τρολαρεις :P

Link to comment
Share on other sites

Οι ανεμωνες μου ειναι μια χαρα κι εσυ φιλε Λυκουργο μπορεις ακομα να παρεις μια:

20150418_183716_zpsepkmsde4.jpg

Χαχαχα αθάνατες!!! Μωρε δεν θέλω να σου παρω φοβάμαι μην χάσεις τον ύπνο σου κάθε Σάββατο βγαίνεις για κυνήγι ανεμώνης δεν νιώθω καλα να παρω το θήραμα σου!

Αληθεια ποσες εχεις τωρα;

Link to comment
Share on other sites

Πεστα ρε φιλε.

Αντε γιατι μερικοι εδω μεσα, κραζουν..

Θαυμαζουν.....!!!!!

:):):)

Link to comment
Share on other sites

E που ειναι το καινουριο ρε φιλαρακι; Θα το δουμε ποτε;

Link to comment
Share on other sites

Οι ανεμωνες μου ειναι μια χαρα κι εσυ φιλε Λυκουργο μπορεις ακομα να παρεις μια:

20150418_183716_zpsepkmsde4.jpg

 

 

καπως έτσι θα σκέφτονται τον ψαροπαράδεισο τα clownακι! ! :P :p :P

 

περαν της πλάκας η φώτο είναι φανταστική πετράν! μπράβο φιλε! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.

Περιμενουμε ολοι να μας πει ο mad τι εγινε γιατι ουτε κι εγω ξερω..

Απλα ηθελα να σε ξετρυπωσω μικρο σκουλικακι :usd:  :usd:  :usd:  :usd:  :hysterical:  :hysterical:  :hysterical:

 

Οι ανεμωνες μου ειναι μια χαρα κι εσυ φιλε Λυκουργο μπορεις ακομα να παρεις μια:

20150418_183716_zpsepkmsde4.jpg

 

ΤΡΟΜΕΡΗ φωτο :bigemo_harabe_net-158:

Τρολαρεις Μιχαλη τρολαρεις :P

Τρο-λακης :hysterical:  :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα καλά λόγια.

Δυστυχώς δεν πουλάω καμία..

Αντιθέτως αγοράζω και τις δικές σας............

 

Μη τις πετάτε λεμε..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα καλά λόγια.

Δυστυχώς δεν πουλάω καμία..

Αντιθέτως αγοράζω και τις δικές σας............

Μη τις πετάτε λεμε..

δ

Έξυπνη κίνηση μαζεύεις όλο το διαθέσιμο στοκ και μετα μοσχοπουλας!!!!!

Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο εχουν ανεβει οι τιμες στην αγορα Πετρο;;;

Παντως αν θελεις σου δινω τωρα μια κοκκινη bubble tip γιατι εχω τρεις και μου δινεις μια πρασινη οταν σπλιταρει αυτη που εχεις.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο εχουν ανεβει οι τιμες στην αγορα Πετρο;;;

Παντως αν θελεις σου δινω τωρα μια κοκκινη bubble tip γιατι εχω τρεις και μου δινεις μια πρασινη οταν σπλιταρει αυτη που εχεις.

Αχαχαχα σοβαρο διλημα του εβαλες,προσεχε μην σου παρει και τις αλλες 2 το βραδυ που κοιμασε αχαχαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Για αυτο εχουν ανεβει οι τιμες στην αγορα Πετρο;;;

Παντως αν θελεις σου δινω τωρα μια κοκκινη bubble tip γιατι εχω τρεις και μου δινεις μια πρασινη οταν σπλιταρει αυτη που εχεις.

Μην παίζεις με ανεμωφαγο!

Link to comment
Share on other sites

Μια μια μικρη carpet, στο συνολο 8..

Για αυτο εχουν ανεβει οι τιμες στην αγορα Πετρο;;;

Παντως αν θελεις σου δινω τωρα μια κοκκινη bubble tip γιατι εχω τρεις και μου δινεις μια πρασινη οταν σπλιταρει αυτη που εχεις.

Δεν την παλεύεται εσείς οι δυο μου φαίνεται...... Ρε αφήστε λίγο χώρο να κολύμπαγε τα ψάρια σας, έχετε πνίγει στις ανεμώνες..... Έλεος....

Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε συ να μαζεψει καμια ανεμωνη παλι αυριο :usd:

Ετσι γυμνο να το δειξει χωρις μερικα "πλοκαμια" ακομα?

Θα εχει και στη συναντηση καμια μαζι του!Ο πετρος τις "χοσταρει" πιο πολυ και απο τα νεμακια του ρε συ! :usd:  :usd:

Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε συ να μαζεψει καμια ανεμωνη παλι αυριο :usd:

Ετσι γυμνο να το δειξει χωρις μερικα "πλοκαμια" ακομα?

Θα εχει και στη συναντηση καμια μαζι του!Ο πετρος τις "χοσταρει" πιο πολυ και απο τα νεμακια του ρε συ! :usd:  :usd:

 

Τι πες τώρα.....

έτσι....

χαχαχαχαααχαχαχαχα.......

 

Link to comment
Share on other sites

Καλα κοροιδευετε ολοι σας..

Τα ζωντανα αυτα ειναι πραγματικα υπεροχα και θεωρω πως εχουμε τρομερα ελλιπη πληροφορηση τοσο για τα ιδια, οσο και τις συνθηκες διατηρησης τους.

Αυτο και μονο ειναι αρκετο για να τις καταστησει παρεξηγημενες, ολοι μας στην πρωτη μετακινηση τους νιωθουμε πως ηρθε η καταστροφη.

Απο την αλλη ομως, τι πιο ενδιαφερον υπαρχει απο το να εχουμε κατι τοσο ζωντανο που απο στιγμη σε στιγμη αλλαζει συνεχως συμπεριφορες, προσαρμοζεται ή απορριπτει το περιβαλον που του δινουμε, διαλεγει "γειτονες" και διωχνει τους ανεπιθυμητους?

Κυριοι, οι ανεμωνες εχουν προσωπικοτητα και προσωπικα με συγκινουν περισσοτερο απο το να ταιζω ασβεστιο ενα sps και να μετραω ποσα εκατοστα μεγαλωσε καθε φορα.

Στοχος μου να καταφερω να παντρεψω καποια ευκολα sps σε ενα περιβαλλον που κυριαρχουν οι ανεμωνες.

Να μελετησω την συμπεριφορα του καθε ειδους και να βοηθησω οσους ακομα πιστςυουν οτι πρεπει να φυγει αυτη η "ρετσινια" απο πανω τους, οτι ειναι η ωρολογιακη βομβα των ενυδρειων μας..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτο μ'αρεσεις ρε πετρααααν  :jig:  :jig:  :jig:

Θα τις υποστηριζεις με ολο σου το ειναι ρε φιλε οσα και να σου "ριχνουμε" :bigemo_harabe_net-162:

Και η πλακα που γινεται ειναι για την υπερβολικη αγαπη σου και οχι για το ζωντανο αυτο!

 

Το μονο που δεν εχει πει κανεις παντως οσο και να σε τσιγκλαμε ειναι οτι ειναι ασχημο ζωντανο η' αδιαφορο!

Καλη η πλακα και ο χαβαλες αλλα τα σοβαρα να λεγονται!

Ειναι απο τα πιο ομορφα και ιδιαιτερα ζωντανα που υπαρχουν οχι στο χομπυ αλλα στη φυση γενικα και αυτη η συμβιωση με τους κλοουν ειναι ενα ονειρο!

Δεν υπαρχει χομπυστας που να μην τον εχει ιντριγκαρει ξκαι να εχει βαλει μια τουλαχιστον στο ενυδρειο του!

Το κακο ειναι οτι μετα την ταινια,δυστυχως γινεται το πρωτο ζωντανο που βαζουμε πολλοι και αυτο ειναι πολυ λαθος.

 

Τωρα να σε ρωτησω κατι σοβαρα.....σε ποια απο τις ανεμωνες κοιμασαι μεσα? :usd:  :usd:  :usd:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, σοβαρα τωρα, θα ηθελα πολυ να κοιμηθω μεσα στην condylactis gigantea που ειναι και μονη, αλλα επειδη εχει μεγαλα πλοκαμια και δεν ξερεις τι γινεται καμια φορα μεσα στην νυχτα, την πεφτω σε μια carpet που ειναι και αναπαυτικα..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...