Jump to content

Αθλιοτητα!!! Πώληση Από Συνχομπίστες Μας Ελαττωματικών Προιόντων Κοροιδευοντας Οτι Είναι Σε Λειτουργία


Recommended Posts

Tο θεμα ειναι η σκοπιμοτητα.....Ενταξει να πω οτι ειναι κατι ηλεκτρικο και μετα απο μια μερα χαλαει οκ...να πω οτι χαλαει η φτερωτη οκ..

Μα ρε παιδια εδω υπαρχει σκοπιμοτητα .....

Δεν μπορει να εσκασε το ασφαλιστικο και να μην το πηρε χαμπαρι...Ολοι ξερουμε τι θορυβο κανει και τι γινεται οταν σκασει!!!

Εγω να μιλησω δεν μιλαω γιατι τον θεωρω λαμογιο...απλα και κατανοητα....δεν μπαινω ουτε στον κοπο να του μιλησω αφου το λαμογιο θα παραμεινει λαμογιο....

Οτι και να του πω χαμενο θα παει αφου οταν σου πουλα κατιο ως σχεδον καινουριο με λιγοτερο απο 4 μηνες λειτουργια και αυτη εχει σκασμενο ασφαλιστικο εγω τι να πω???

Εγω εγραψα για να δει οτι μπορει να με επιασε κοτσο αλλα να φοβαται οτι μπορει να τον μαθουμε ολοι και ειναι ντροπη του...

Εκανα σαραντα χιλιομετρα ολοκληρο ταξιδι και δεν σεβαστηκε ουτε οτι του ειχα πει οτι εχω παρει μια προσφατα ελαττωματικη και μαλιστα του τονισα σε παρακαλω πιστευω να μην εχει τιποτα και αυτη κ τρεχω, και μου ειπε οχιοχιοχι η δικια μου ειναι ολοκαινουρια...

Ε ντροπη του!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω εφόσον την είχες πάθει ήδη 2 φορές(αντέ τη πρώτη δεν μπορεί να ξέρεις την δευτέρη δεν θέλεις να το πιστέψεις)τη τρίτη τι την ήθελες και δεν μάζευες χρήματα να αγοράσεις καινούργια!Μεταχειρισμένα μηχανήματα καλό θα ήταν να αγοράζουμε μόνο από γνωστούς, την έχω πάθει και γω παλιότερα όχι εδώ στο φόρουμ, για μία μοτοσυκλέτα που είχα αγοράσει……Ανέντιμο πράγμα πάντως να πουλάς κάτι το οποίο πραγματικά θέλει πέταμα!

Link to comment
Share on other sites

Θελω τρεις μπουκαλες οτανη μια κανει πανω απο εκατονεβδομηντα ευρω ξερεις ποσα θελω;

Δεν σκεφτηκα οτι θα μου κοστισει πιοακριβα!

Link to comment
Share on other sites

6κιλες μπουκάλες σε πρατήρια εμπορίας ανθρακούχων ποτων 56 ευρώ , αλλαγή πας την άδεια και παίρνεις γεματη με 6 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...