Jump to content

Το 350Lt Μου !!!


kalmichalis

Recommended Posts

Ίσως αν έβαζες μερικά sterbai ακόμα να ένιωθαν πιο άνετα ως κοπαδόψαρα που είναι και να έβγαιναν συχνότερα. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι πιάνει στα τζάμια αριστερά δεξιά, τα καθαρίζω μια φορά το μηνα

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω το ίδιο θέμα, έκανα γενική χτες για να δω πότε θα ξαναβγάλει. καλό είναι να υπάρχει πάντως . Το ενυδρείο σου είναι τρελό! εδώ και 1 μήνα το σκέφτομαι για δίσκους αλλά υπάρχει θέμα μάλλον μετακόμισης οπότε ΄ολα έχουν παγώσει. Πάντος όταν έρθει η ώρα θα σε ενοχλήσω για το στήσιμο!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σε λίγο καιρό που θα μετακομίσω θα αναγκαστώ να το ξεστήσω αλλά θα το κάνω reef... Τα τζάμια πάντως είναι το μοναδικό πράγμα που βαριέμαι ελεηνα να καθαρίσω... 

Link to comment
Share on other sites

Τέλος οι δίσκοι ? ! το reef είναι άλλη κατηγορία και επίσης αξίζει απίστευτα! εγώ είχα άλγη στις πέτρες αλλά την άφηνα γιατί άρεσε στα cory αλλά μετά έπιαναν τα τζαμια. βούρτσα και μια μια τις πέτρες... αλλά απο όσο είδα έχουμε και οι δύο την ίδια άμμο για υπόστρωμα και μάλλον κάτι γίνετε εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί δεν ξέρω... Η αλήθεια είναι ότι η βαθιά μου άποψη είναι ότι στερμπαι και δίσκοι δεν ταιριάζουν.... 

Ναι θα πάω για reef αν μπορούσα να έχω δύο ενυδρεία θα το έκανα... Αλλα αφού θα το ξεστήσω που θα το ξεστήσω τουλάχιστον ας το κάνω θάλασσα 

Link to comment
Share on other sites

Αν το έκανα ξανά με δίσκους θα τα έβγαζα όλα από μέσα και θα άφηνα μόνο δίσκους και τπτ άλλο γυαλα και  δίσκους 

Link to comment
Share on other sites

γιαα εμένα μετά τους δίσκους πάει κάτι σε μεγάλο ψάρι όπως 1-2 oscar ή μεγάλα δολάρια ή πιρανχας . πολλά λαφτά βέβαια και πολύ χρόνο .

Link to comment
Share on other sites

Σημερινές!! 

Χαίρομαι τις στερνες ημέρες του... :)

20170120_181500.jpg

20170120_181426.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι να κάνεις πραγματικότητα το όνειρο σου με το reef... και να τα καταφέρεις καλύτερα από τους δίσκους.

ΑΝ μου πεις πάντως ότι όλο αυτό το χορτάρι το "αξιοποίησαν" έστω και λίγο... ΔΕΝ θα σε πιστέψω. Τσάμπα χώρο... τους έκλεβες.- 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οι αναρτήσεις που απουσιάζουν, έχουν αφαιρεθεί μετά από αίτημα του συγγραφέα του άρθρου. Θα μεταφερθούν σε νέο θέμα.

Έγινε επεξεργασία - kadmos
Link to comment
Share on other sites

On 21/1/2017 at 1:02 ΠΜ, το μέλος diskus fan έγραψε:

Εύχομαι να κάνεις πραγματικότητα το όνειρο σου με το reef... και να τα καταφέρεις καλύτερα από τους δίσκους.

ΑΝ μου πεις πάντως ότι όλο αυτό το χορτάρι το "αξιοποίησαν" έστω και λίγο... ΔΕΝ θα σε πιστέψω. Τσάμπα χώρο... τους έκλεβες.-

 

Δίκιο έχεις! 

Ευχαριστώ πολύ!!! :)

Έγινε επεξεργασία - kalmichalis
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...