Jump to content

Feeder Fish-Ζωντανες Τροφες Για Red Belly


DevilFish

Recommended Posts

Ανοιγω αυτο το 8εμα για να μου προτεινετε καποια feeder fish (red belly).Χτες τα ταισα εαν χρυσοψαρο δν 3ερω εαν η επιλογη μου ηταν καλη απλα εαν εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο σε ζωντανο 8α με βοη8ουσατε ευχαριστω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχος,εδω δεν προτεινουμε να ταιζονται τα ψαρια με αλλα ζωντανα!Θεωρω λαθος που ταισες χρυσοψαρο τα ψαρια σου..

Link to comment
Share on other sites

Ηταν ενα τυχαιο γεγονος που δν 8α 3αναγινει απλα επειδη πηρα μεγαλο κοπαδι το παιδι στο πετ μου εδωσε ενα χρυσοψαρο για δωρο εαν 8εωρη8ει ...ανησυχω εαν το ψαρι μετεφερε καποια βακτηρια δν 8α τα 3αναταισω ζωντανο ...απο χτες που το φαγανε ειναι συγκεντρωμενα στο βυ8ο με λιγες κινησεις...εχετε να μου προτεινετε κανενα ψαρι απο ιχ8υοπωλειο που 8α μπορουσα να τα ταισω στο εξης???

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε μας δουλευεις; ο πετσοπας φταιει που σου το εδωσε;

Υπαρχουν κι αλλες τροφες για red belly

Το θεαμα ηταν καλο;;;

Αλλο στη φυση τους, κι αλλο μεσ στο σαλονι του σπιτιου μας

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

...ανησυχω εαν το ψαρι μετεφερε καποια βακτηρια δν 8α τα 3αναταισω ζωντανο ...

αυτο σε πειραξε μωρε? :growl:

και γω νομιζα οτι στενοχωρηθηκες για το ταλαιπωρο το χρυσοψαρο που το φαγανε ζωντανο... :bigemo_harabe_net-99:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι, επειδή ως forum είμαστε αντίθετοι στο τάισμα θηρευτών με ζωντανα (ψάρια, γαρίδες, καβουράκια κλπ) και επειδή τέτοια θέματα δημιουργούν εντάσεις και τριβές, το θεμα θα κλειδώσει!

Φιλε DevilFish, αν θέλεις να μάθεις τι τροφές μπορείς να δίνει στα ψάρια σου, μπορεις να ανατρεξεις στο προφίλ του ψαριού (http://www.aquazone.gr/forums/topic/42357-pygocentrus-nattereri-kner-1858/#entry385823) και να ανοίξεις ένα καινούργιο θέμα για τυχόν διευκρινήσεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...