Jump to content

Μηνιαία Συνάντηση Αθήνας 10 Μαΐου 2014


Recommended Posts

Ακομη και καποιες τροφες

Link to comment
Share on other sites

Λόγο ανωτέρας βίας (κοκορέτσια,κοντοσούβλια,κατσίκι,μπύρες) δυστυχώς δεν θα τα καταφέρω αυτή

την φορά να περάσω ούτε για λίγο :( :( :(

Μηπως να την κανουμε εκει την συναντηση???? :D

Καλα να περασεις Βασιλη!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάνο, θα πρέπει να κανονίσουμε συνάντηση μέσω skype... Πλάκα θα έχει! Εμείς καφεδάκι στην καφετέρια, ένα λαπτόπι, μία κάμερα και ίντερνετι....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και απευθειας συνδεση με τη σουβλα του Βασιλη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πως θα σας αναγνωρισω γιατι ερχομαι και πρωτη φορα

Link to comment
Share on other sites

Θα φοραει ο λυκουργος φουξ βρακι.χιλιομετρα μακρια θα κανει μπαμ

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Θα φοραει ο λυκουργος φουξ βρακι.χιλιομετρα μακρια θα κανει μπαμ

Mobile klaz speaking...

Πανω απ'το παντελονι σαν το σουπερμαν; χαχαχαχααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Προκαλείς...

Είμαι σίγουρος οτι έσκυψες να γλείψεις την οθόνη!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος οτι έσκυψες να γλείψεις την οθόνη!

Γιατί εσύ δεν το έκανες?

Χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Παλι το κλεισαμε το μαγαζι!

Πως τα καταφερα κι εμεινα εγω και με 2 δισκαδες και εναν υποψηφιο καμενο δεν καταλαβα! :lolu:

Link to comment
Share on other sites

Καλά εσύ λέγε αλλά σε βλέπω να ξανάρχεσαι σιγά σιγά !!!!
Λέγε λέγε το κοπέλι κάνει την κυρά να θέλει !!!!
Πολύ ωραία για άλλη μια φόρα το μόνο που έχω σαν (παράπονο) είναι να κάνουμε και άλλες συναντήσεις η μηνιαία του forum είναι αυτή και δεν αλλάζει, αλλά και καμιά επιπλέον όπως πχ του Μενιδίου ή και σε άλλες περιοχές ώστε να γνωριστούν και οι γείτονες εμένα δεν θα με χάλαγε καθόλου και επίσης αν γινότανε να τις κάναμε Κυριακές θα ήταν σούπερ πχ Εκτός της μηνιαίας την επόμενη ή μεθεπόμενη Κυριακή εκ παραδρομής μία Μενίδι μετά Φάληρο μετά Νίκαια μετά Κηφισιά κτλ κτλ .
Αλλά σε καμία περίπτωση αυτές δεν θα σαν την μηνιαία αυτή είναι μία και δεν αλλάζει !

Link to comment
Share on other sites

παιδια γιατι δεν κανετε συναντησεις και εκτος αθηνας?? πχ Μεγαρα που ειναι κοντα στην αθηνα

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε ωραία χθές και νομίζω άξιζε το ξενύχτι και το λίγο ''κράξιμο'' το πρωί.

Θοδωρή όλο φωνάζεις φωνάζεις αλλά μάλλον κρυφοδισκάς είσαι και δέ το παραδέχεσαι.

Όσο για τις επιμέρους συναντήσεις συμφωνώ με τον Αργύρη με την έννοια ότι καλό είναι να γνωριστούμε οι χομπίστες που μένουμε στις ίδιες περιοχές ή σε γειτονικές μέσα στο χάος της Αθήνας.Πρώτον θα υπάρχει αλληλοβοήθεια και δεύτερον θα είναι και πιό εύκολο να μαζεύονται και να έρχονται και οι μακρινοί στις μηνιαίες συναντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλά εσύ λέγε αλλά σε βλέπω να ξανάρχεσαι σιγά σιγά !!!!

Λέγε λέγε το κοπέλι κάνει την κυρά να θέλει !!!!

Πολύ ωραία για άλλη μια φόρα το μόνο που έχω σαν (παράπονο) είναι να κάνουμε και άλλες συναντήσεις η μηνιαία του forum είναι αυτή και δεν αλλάζει, αλλά και καμιά επιπλέον όπως πχ του Μενιδίου ή και σε άλλες περιοχές ώστε να γνωριστούν και οι γείτονες εμένα δεν θα με χάλαγε καθόλου και επίσης αν γινότανε να τις κάναμε Κυριακές θα ήταν σούπερ πχ Εκτός της μηνιαίας την επόμενη ή μεθεπόμενη Κυριακή εκ παραδρομής μία Μενίδι μετά Φάληρο μετά Νίκαια μετά Κηφισιά κτλ κτλ .

Αλλά σε καμία περίπτωση αυτές δεν θα σαν την μηνιαία αυτή είναι μία και δεν αλλάζει !

Ξερω οτι εχει ξανασυζητηθει αυτο το θεμα αλλα σαν την μηνιαια δεν αλλαζει.

Ενας ατοιπος καφες οπως εχει αναφερθει

Ισος θα ηταν και μια αφορμη ωστε να γνωριστουν τα διαφορα μελη και εκτος οθονης του υπολογιστη.

Αλλο ειναι οταν γνωριζεις ενα ατομο φεις του φεις και μπορεις να πεις τις αποψεις σου.

παιδια γιατι δεν κανετε συναντησεις και εκτος αθηνας?? πχ Μεγαρα που ειναι κοντα στην αθηνα

Φιλτατε οπως και τα παιδεια τις Ροδου ετσι και εσεις απο τις γυρω περιοχες θα μπορουσατε

να το διοργανωσετε,αρκει να υπαρχει θεληση.

Link to comment
Share on other sites

Μέγαρα ??? Δεν έχει τύχει να πάω αλλά δεν θα με χάλαγε Κυριακάτικη βόλτα προ τα εκεί!!!
Δημήτρη , Θοδωρή ετοιμαστείτε πάμε εκδρομή !!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια γιατι δεν κανετε συναντησεις και εκτος αθηνας?? πχ Μεγαρα που ειναι κοντα στην αθηνα

Νικολα απο τα Μεγαρα εισαι φιλε;Αν ναι απο που;

Μέγαρα ??? Δεν έχει τύχει να πάω αλλά δεν θα με χάλαγε Κυριακάτικη βόλτα προ τα εκεί!!!

Δημήτρη , Θοδωρή ετοιμαστείτε πάμε εκδρομή !!!!

Μεσα

Link to comment
Share on other sites

Ο Λυκουργος μπορει να μην εβαλε το βρακι πανω απο το παντελονι :P αλλα ειναι ο μοναδικος που τραβηξε φωτογραφιες με τον εαυτο του μεσα χαχαχαχαχαχαααααααα

Link to comment
Share on other sites

Μέγαρα ??? Δεν έχει τύχει να πάω αλλά δεν θα με χάλαγε Κυριακάτικη βόλτα προ τα εκεί!!!

Δημήτρη , Θοδωρή ετοιμαστείτε πάμε εκδρομή !!!!

Γιατι οχι να συντονιστουμε και ειμαι μεσα!

Link to comment
Share on other sites

Νικολα απο τα Μεγαρα εισαι φιλε;Αν ναι απο που;

Μεσα

Διας ναι απο τα Μεγαρα ειμαι αλλα τι εννοεις απο που?

Link to comment
Share on other sites

Ο Λυκουργος μπορει να μην εβαλε το βρακι πανω απο το παντελονι :P αλλα ειναι ο μοναδικος που τραβηξε φωτογραφιες με τον εαυτο του μεσα χαχαχαχαχαχαααααααα

ρε συ δεν τράβηξα ούτε μια εγω...τι να κάνω τον ποιο όμορφο τραβαγανε χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...