Jump to content

Οι Δίσκοι Μου


Pavlos20

Recommended Posts

Ομορφα ψαρακια! Το ενυδρειο θελει κατ εμε λιγο παραπανω στολισμα ( οχι γυρλαντες και λαμπιονια )! :xmas_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά... Συγνώμη για την αποχή μου από το θέμα αλλά έχω μπλέξει με την αλλαγή ενυδρείου (πάω στα 500 λίτρα)...

Νίκο (diskus fan), η επιλογή του αριθμού των ψαριών σε αυτό το ενυδρείο μπορεί να θεωρηθεί σωστή αλλά και... λάθος. Με αυτό θέλω να πω, πως το να κάνεις σχέδια, δεν σημαίνει πως πάντα θα ολοκληρωθούν όπως τα σκέφτηκες για αυτό και είναι καλύτερο να βαδίζεις σε σίγουρα μονοπάτια :)

Επειδή δεν μπορούσα να τις ανεβάσω εδώ, δείτε τις πρώτες δέκα (μέχρι το βίντεο) στο άλμπουμ http://s1089.photobucket.com/user/pavlos15/library/My%20Discus?sort=3&page=1. Οι υπόλοιπες φωτογραφίες είναι αυτές που είχα ανεβάσει παλιά.

Είναι φωτογραφίες μιας εβδομάδας και μπορείτε να δείτε πως κάποια ψάρια πήραν τα πάνω τους ενώ άλλα έμειναν πίσω... Σχεδόν όλες οι φωτό κινούνται γύρω από τα δύο αγαπημένα μου ψάρια :P

1. Ωραία νέα. :thumbsu:

2. Χειρότερος από μένα έχεις γίνει... τι είδους χρησμός είναι τούτος... Πυθεία; :P

Έγινε επεξεργασία - diskus fan
Link to comment
Share on other sites

Ομορφα ψαρακια! Το ενυδρειο θελει κατ εμε λιγο παραπανω στολισμα ( οχι γυρλαντες και λαμπιονια )! :xmas_laugh:

Σε ευχαριστώ πολύ :)

Το ότι το ενυδρείο είναι ''γυμνό'' είναι αλήθεια. Όμως, αν άρχιζα να βάζω φυτά και ρίζες δεν θα έμενε χώρος για τα ψάρια. Ούτως ή άλλως τώρα μεταφερόμαστε σε άλλο ενυδρείο οπότε θα γίνει εκεί το στόλισμα :P

1. Ωραία νέα. :thumbsu:

2. Χειρότερος από μένα έχεις γίνει... τι είδους χρησμός είναι τούτος... Πυθεία; :P

Μαθαίνω σιγά σιγά και εγώ... Μόνο εσύ θα τα λες έτσι??? :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν είμαι fan τα συγκεκριμένα ψαράκια μου αρέσουν πάρα πολύ!! :D

Μπράβο φίλε μου!!

Με το καλό και η μετακόμιση στο μεγαλύτερο σπιτικό !!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε μου, όταν έχω νεότερα και στήσω το νέο σπιτικό, θα ανεβάσω φωτό :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...